marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Taki temat wiec gadamy o tym co jest w temacie no moze nie do konca i nie zawsze ;) haa ..Czesio ty masz dobrze bo masz zajecie a ja kisze sie w tym miescie i nie mam nic do roboty i tylko z nudow jakies glupie mysli po glowie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No słuchaj, nie zdrowo jest gadać ciągle o d*pie Maryni, bo tak jak sam napisałeś debilizm po głowie chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

dokładnie, nawet jeśli coś w życiu nie wyjdzie trzeba żyć dalej...


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

jak chcecie pogadac o ciągnikach to są inne tematy, ten został stworzony żeby pogadac sobie o du*** marynie, wyluzować się i troche się pośmiać i chyba ma najwieksze wzięcie na forum, bo już są dwie czeście zaraz pewnie kolejna...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

" i chyba mam największe wzięcie na forum..." ;)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No może i kolega @aadams7 ma największe wzięcie na forum, ale ja tego ocenić nie mogę...

Z resztą, pierwsze słyszę, żeby Ciebie ktoś tutaj rozrywał w jakiś sposób...

Kolego Ty to chyba Narcyz się nazywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no to sie nazywa skromnosc ;) ..

 

a mi nie chodzi ze przez gadanie w kolko o jednym tylko ze od siedzenia w domu i nic nie robienia mam jakies glupie mysli w ktore i tak sam nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

to trzeba się ruszyć z domu: wyskoczyć ze znajomymi do kina albo do baru, w Toruniu macie przecież piękne stare miasto, zająć się czymś ;)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

to do k.... nędzy weź zacznij uprawiać jogging. Jak ja miałbym siedzieć całe dnie w chałupie to musiałbym już łykać całymi pudełkami psychotropy.

Ja nie rozumiem jak można siedzieć w domu i nie wymyślić sobie jakiegoś zajęcia, to trzeba być już chyba rasowym blokersem :/

 

@damian co Ty właściwie robisz na tym forum skoro mieszkasz w mieście? Na tej stronie na tym forum to tylko na ten temat zaglądasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ziema jest nikt sie nie wychyla nawet, starowka piekna czy ja wiem szlau nie ma czasem tam chodze na spacery jak jest u mnie dziewczyna gofry sa dobre na starowce ;) a co do znajomych to najlepszy kumpel sie ozenil i wybyl nad morze mieszkac i nie ma z kim kulturlanie pic, reszta powyjezdzala zostali sami mlodzi..

 

@kolo99 haha dobre zajecie to ja mialem ale ile mozna robic pozadki w szafach ;) haha .. zebym mial dziewczyne w poblizu to bym do niej zagladal, a calymi dniami nie siedze staram sie wychodzic chociasz na godzine polazic po osiedlu wiesz ale to tez sie nudzi jak sie zrobi cieplo to mnie nie ma w domu caly czas gdzies jestem przewaznie przed blokiem z ekipa, bym mial prace to tez bym nie siedzial cale dnie w domu tylko w robocie. a co masz na mysli mowiac rasowy blokers?

 

a co robie na tym forum przypadkiem mnie tu kiedys zaprowadzil bo czegos szukalem, i zamilowanie do rolnictwa zadecydowalo ze tu zostalem i nie udzielam sie tylko na ten temat bo i tez na zwiazane z rolnictwem chociasz osbiscie nie mam gospodarki ale co nie co wiem bo widze u kuyzna co i jak z jego gospodarstwa sa zdjecia w mojej glarii. Osobiscie sie zastanawiam nad zakupem gospodarstwa rolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

" i chyba mam największe wzięcie na forum..." ;)

 

 

No może i kolega @aadams7 ma największe wzięcie na forum, ale ja tego ocenić nie mogę...

Z resztą, pierwsze słyszę, żeby Ciebie ktoś tutaj rozrywał w jakiś sposób...

Kolego Ty to chyba Narcyz się nazywasz...

 

sorry koledzy tam się wkradł błąd chodziło mi że to ten temat ma najwieksze wzięcie na forum, moja wina poparta wrodzona dyslekcją...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Panowie dosyć już o tych dziewczynach, musicie sobie teraz mózg wywietrzyć, bo stęchlizną śmierdzi. Pogadajmy o traktorach, kombajnach, pługach, o ziemi ile kosztuje w Waszych rejonach itp. Ja Wam potowarzyszę :P;)

 

Racja, ja rozumiem można się przejąć, chyba każdy sie w jakiś tam sposób martwi. Ja ze ,,swoją'' rozwiązałem sprawe pokojowo, myślałem zerwać kontakt - pomogło w poprzednim przypadku. Ale zostaniemy jeno przyjaciółmi i też będzie, nawet mi smutno specjalnie nie jest, może dlatego, żem 15/16 dopiero i wiem o miłości tyle, co krowa za sobą na łące pozostawi. No, nie przeczę, że były smutne momenty, nawet bardzo, ale sie przecież nie pójde powiesić. Jak zmieni zdanie, to będę się cieszył, a jak nie, to żyję dalej.

I chciałbym podziękować tutaj każdemu, bo rady, chociaż nie kierowane bezpośrednio do mnie, podniosły na duchu i pomogły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no i takie podejscie jest najwazniejsze wiadomo ze nie jest to mile ani wesole, ale nie ma co sie zalamywac w dodatku jak jestes w tak mlodym wieku wiec masz jeszcze czas na powazna milosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Racja. Teraz nauka, zabawa, a poważnie będę myślał mając 18+, a nie ledwo co wąs pod nosem 3 lata temu sie pojawił i sie za panny brałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

wiecie co ...takie osoby jak kolega trzeba podziwiać, ma zamiłowanie do rolnictwa pomimo tego,że mieszka w mieście...szacun dla @19Damian89...bo co jak co ,ale rzadko się takie osoby spotyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

no panowie nie przesadzajmy chłopak ma ponad 20 lat roboty ni ma nie wiem czy się edukuje?... ojciec go samochodem od pany odbiera jak na moje coś jest nie tak i nie ma go za co podziwiać bo każdy może napisać kilka postów na forum "a robić ni ma komu";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@damian18 Im raczej chodzilo o to ze jestem z miasta a interesuje sie wsia. A co do mnie to Skonczylem w zeszlym roku technikum samochodowe miesiac temu skonczylem kurs spawalniczy, szukam pracy od konca szkoly, udalo mi sie znalesc cos na miesiac pozniej 2-3 misiace robilem u kuzyna w gospodarstwie potem mialem kurs i teraz szukam pracy od nowa co nie jest latwe bo wszedzie chca z doswaidczeniem co dzien przegladam ogloszenia i dzwonie w nei ktore miejsca, ale pomysl pracujac za 1200brutto to co ja odloze sobie? majac 900zl na reke, mieszkajac na wsi i przejmujac gospodarstwo po rodzicach jestes ustawiony o ile jestes pracowity i bedziesz staral sie rozwinac gospodarstwo to nie bedziesz mial tak zle nie musisz robic za 900 na kogos po 12 godzin dziennie. a to ze po mnie ojciec przyjezdza do laski to dlatego ze niby jak mam wrocic do domu o 22?? a nie mam swojego samochodu a jak potrzebuje to biore od ojca jak nie jest mu potrzebny, wiec nie znasz mnie to mnie nie krytykuj bo latwo jest mowic o innych ich nie znajac. masz 18 lat i pewnie sie uczysz a jak skonczysz szkole przejmniesz gospodarstwo wiec masz podane na tacy bez wysilku zadnego i szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

19Damian89Kolega chyba nie wie co pisze. Trzeba było się dalej edukować to by nie było tak źle z pracą ;) Skończyłeś kurs spawacza i nie masz pracy jakoś nie chce mi się wierzyć. Pewnie nie chce się pracować za 900 zł lepiej sobie w domu posiedzieć ;) Chyba że twoja umiejętność spawania jest znikoma więc nie dziwie się że po 2 miesięcznej pracy rozstajesz się z nią. W pracy zleci miesiąc i kasa na końce a na gospodarstwie zleci miesiąc a kasy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

frutis a co by mi dalo jak bym skoczyl politechnikie i co bym mial inzyniera mechaniki prawdopodobnie a po co to komu w warsztacie, a z ta praca co mialem miesiac to ciezko bylo zadowolic pracodawce bo jak mialem sie wykazac ze umiem naprawiac samochody sroko przez miesiac zrobilem tylko 2 samochody i kilka po czesci a tak to tylko w sprzatalem a sprzatajac ciezko sie jest wykazac przy naprawie prawda? skonczylem kurs o swietach mialem egzamin i wiesz spawac umiem ale nie jest to idelane bo wkoncu czego moze sie na uczyc na 2 miesiecznym kursie? a w zawodzie spawacza nie pracowalem jeszcze, a co do pracy za 900zl masz racje nie chce mi sie za tyle pracowac bo narazie bym moze sobie dal rade za ta kase mieszkajac z rodzicami ale za rok moze dwa zaloze rodzine i co wtedy wyzywie ja z tych 900zl? watpie. Moze i kasa na koncie 500zl czynsz i zostajke ci 400 oplaci prad, gaz i te inne oplaty ile ci zostanie na zycie moze ze 100-150zl a w gospodrarstwie tak nie widzisz moze i tych przychodow ale na co dzienne wydatki masz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Jak ktoś chce na starcie zarabiać kokosy to się nie dziwie że "w tym kraju z jego wykształceniem nie ma pracy" Znam spawaczy co na samym początku też zarabiali grosze po to aby wyrobić sobie rękę i zdobyć doświadczenie. Jak nabrali praktyki to i kasa też jest inna a o tych co wyjechali za granice w tym fachu to już całkiem inna bajka. Z twoich wyliczeń też CI zostało na codzienne wydatki a nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Na gosp też nei jest tragicznie. Tylko w dzisiejszych czasach trzeba ruszyć bańką żeby więcej kasy sciągnąć. Weź jakiś handel. Zaczniesz na pługach skończysz na ciagnikach z dalekiego zachodu. Niedaleko mnie gdzie ma była mieszka. Tam zaczynali od koni, Teraz mają 1400ha al udzie robią. A w warsztatach mają lepiej niż nie jeden w domu. Ale handel non stop się ciągnie ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Ja skończyłem studia, jestem na stażu pół roku, zarabiam wiecie ile..... ;) . Ale nie narzekam bo nie mam narazie prawie żadnego doświadczenia i wiedzy praktycznej.... Jeśli je zdobędę będę chciał zarabiać więcej... Ale na początku nie ma co wybrzydzać, cieszę się że wogóle dostałem tą robotę i nie siedzę bezczynnie w domu....

Chociaż dzisiej siedzę bo mam wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

19Dmian89 a na jaki sprzęt zrobiłeś ten kurs??? U nas spawacz zarabia min 1500zł tzn taką najmniejszą wypłacę odebrał kumpel który pracuje jako spawacz a spawa szalunki u KOPRASA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak ktoś chce na starcie zarabiać kokosy to się nie dziwie że "w tym kraju z jego wykształceniem nie ma pracy" Znam spawaczy co na samym początku też zarabiali grosze po to aby wyrobić sobie rękę i zdobyć doświadczenie. Jak nabrali praktyki to i kasa też jest inna a o tych co wyjechali za granice w tym fachu to już całkiem inna bajka. Z twoich wyliczeń też CI zostało na codzienne wydatki a nawet więcej.

 

Nie mowie ze chce od razy 5tys na rękę i wiem ile spawacze zarabiają ci w Gdańsku nawet po 20tys na miesiąc ale tam to trzeba mieć już wprawę i nie złe doświadczenie w spawaniu. A tak na marginesie szukając od miesiąca pracy w moim zawodzie znalazłem tylko kilka ale gdzie nie zadzwoniłem to pierwsze pytanie "ma Pan doświadczenie zawodowe" no i krotka rozmowa, jak wyżyjesz ze 150zl to jesteś dobry tylko nie licz siebie ale policz żonę i jedno dziecko jak masz nie mowie to na nie potrzebne ci jest ze 100zl na miesiąc na pampersy itp. W dodatku weź pierw kup mieszkanie albo dom?? Orientujesz się w cenach za mieszkanie 3 pokojowe 300tys zl policz za ile lat by mnie było na nie stać zarabiając 900zl??

 

A co do stażu chciałem iść na staż z urzędu pracy to mi powiedzieli ze nie maja kasy wiec nawet na staż nie moglem iść bo chciałem sobie załatwić bym pracował przez pól roku to bym doświadczenie jakieś już miał, zobaczę teraz za tydzień jade robic remnot wiec cos wpadnie gorsza.

 

Czesio na wsi jak ktos jest robotny to sobie poradzi i bedzie mu sie dobrze zylo ale jak ktos tylko by siedzial i nic nie robil to wiaodmo ze nie bedzieie kolorowo

 

 

Filipoo ja mam uprawnienia i certyfikat w metodzie MAG i TIG na spoiny pachwinowe wielowarstwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj