marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Wazne jest to co ma w glowie bo jak ma poukladane po jest wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie dziewica no nie bedzie z byle pierwszym szla do lozka.

 

wyjdzie po za moze ktos cos z tego madrego wyniesie i bedzie o tym mowil znajomym po za AF, mi radzono zebym zostal pychologiem bo czasem mi sie uda pomoc znajomym jak maja jakies klopoty, nie raz intencje kolesia mozna rozgrysc po jego zachowaniu i to co mu chodzi po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja z oczu jej czytac umiałem. tydzień temu jak z Nią jechałem to widzaiłem tkaie coś w oczach ze chce coś dobrego mi powiedzieć a nie moze. Prawda. a potem też nie musiała juz nic mówić. Od razu zoabczyłem. No i też prawda była. B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

...Ma zaakceptować zawód jaki mam. 3.Ma być wierna i ma miłować męża.4. Mogła by czasami pomóc podjechać pod baloty w zniwa.

A Ty co możesz jej zaproponować? Bo miłość nie polega na wypisywaniu punktów komuś jakie musi zaakceptować we mnie. Tylko na tym, co my możemy dać drugiej połówce. Z miłością jest jak z roślinką trzeba ją pielęgnować i dbać o nią, inaczej uschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Ja z oczu jej czytac umiałem. tydzień temu jak z Nią jechałem to widzaiłem tkaie coś w oczach ze chce coś dobrego mi powiedzieć a nie moze. Prawda. a potem też nie musiała juz nic mówić. Od razu zoabczyłem. No i też prawda była. B)

 

Czesiu, ch.. w bombki strzelił, choinki nie będzie mikołaj nie przyjdzie B) Będzie dobrze, zapoznasz pannę nie jedną, co będziesz mógł na nią robić całe dnie, a nawet noce też, jak zapalisz sobie halogeny. Nie ma się co martwić, przyjdziesz do domu po robocie to nawet będziesz mógł zrobić jej kolację. Człowieku, a rano po świetnej nocy będziesz przynosił jej śniadanie do łóżka. I znowu do roboty, aby zarobić na księżniczkę B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

"Chciałeś panią to rób na nią" B) CZesiu nie przejmuj sie bierz wszystko co podejdzie pod nóż B) raz dwa zapomnisz o tej Patrysi B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesiu, niektóre dziewczyny mają tic taca zamiast mózgu, więc nie martw się, że nie chciała takiego kawalera jak Ty. Czułego, wrażliwego, sam wiesz. Jeszcze zobaczysz jak tamten będzie ją traktował, a wtedy sobie Ciebie wspomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Tak już właśnie jest, że kobiety wolą tzn."niegrzecznych chłopców", którzy nimi rządzą, a nie odwrotnie, bo uważają, że grzeczny, to nudziarz i szukają następnego, czyli takiego, który prowadzi z nimi pewną grę polegającą na tym, że naigrywuje się on z nich w żartobliwy sposób, ale znając przy tym granice dobrego smaku. Gdzieś kiedyś czytałem, że kobiecie wystarczy spojrzeć na faceta i już wie czy chce takiego, czy nie.

 

EDIT: a to kopalnia wiedzy dla obecnych tu uwodzicieli: http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja bym dodał to i wprowadził troche humoru

B)

Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wiele miałem jej do zaoferowania. To samo co oczekiwałem od niej. Tak teraz widze że kręci się koło bardzo niegrzecznego B) No cóz ja nudny bym nie był. Bardzo ciekawe zajęcie. Dużo wrażeń. Dochodów isę psodziewam to i na imprezy by isę pojechało... B) Wszystko bym zrobił. A teraz Ona dla mnie nic nei chce zrobic. Ale ma racje im więcej czasu będe z Nią tym będzie gorzej mi sie z Nia rozstać. I codziennie mi ise śni ja pier*** Dzis do brachola naklejki zamawiałem na flaszki to juz wpisałem Patrycja i Łukasz. I tak juz raz byka zrobiłem bo daty popier**


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

A ja sobie zalewam kawe w kuchni i patrze a za oknem idą takie 2 fajne dziewczyny. O mało co wody gorącej se na nogi nie wylałem B) A ja nie mam czasu się ogladać za dziewczynyami bo od jutra próbne egzaminy gimnazjalne B) I za niedługi egzamin do bierzmowania B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

czesio ja kiedys pisałem że dziewczyny wolą niegrzecznych chłopakow wiekszośc się zaklinała że to nie prawda ciesz się że look19 mnie poparł. live is brutal


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A ja sobie zalewam kawe w kuchni i patrze a za oknem idą takie 2 fajne dziewczyny. O mało co wody gorącej se na nogi nie wylałem B) A ja nie mam czasu się ogladać za dziewczynyami bo od jutra próbne egzaminy gimnazjalne B) I za niedługi egzamin do bierzmowania B)

 

bez jaj te oba egzaminy sa smieszne nie mow mi ze masz zamiar nad ksiazkami siedziec i sie uczyc? nie nauczyles sie przez 3 lata to nie nauczysz sie w kilka dni, nie ma co sobie w glowie mieszac i isc z tym co ma sie w glowie, ja tak do matury podeszlem i ostatnio do Egzaminu na spawacza i zdalem z zadawalajacym mnie wynikiem bo byl pozytywny i taki sredni wiec najwazniejsze, gimnazjalne napisalem w pol godziny pierwszy i drugi ale nie chcieli mnie wypuscic B)

 

a co do tych nie grzecznych chlopcow to tez moze dlatego ze dziewczyna czuje sie przy nim bezpieczna wie ze ja obroni i nie da jej skrzywdzic jak mu na niej zalezy a taki cichy spokojny czasami wieksza ciapa niz laska i nic nie zrobi albo ucieknie jeszcze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

A ja sobie zalewam kawe w kuchni i patrze a za oknem idą takie 2 fajne dziewczyny. O mało co wody gorącej se na nogi nie wylałem B) A ja nie mam czasu się ogladać za dziewczynyami bo od jutra próbne egzaminy gimnazjalne B) I za niedługi egzamin do bierzmowania B)

dobrze że sobie jajec nie oparzyłes B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

bez jaj te oba egzaminy sa smieszne nie mow mi ze masz zamiar nad ksiazkami siedziec i sie uczyc? nie nauczyles sie przez 3 lata to nie nauczysz sie w kilka dni, nie ma co sobie w glowie mieszac i isc z tym co ma sie w glowie, ja tak do matury podeszlem i ostatnio do Egzaminu na spawacza i zdalem z zadawalajacym mnie wynikiem bo byl pozytywny i taki sredni wiec najwazniejsze, gimnazjalne napisalem w pol godziny pierwszy i drugi ale nie chcieli mnie wypuscic B)

 

No raczej nie zamierzam się uczyć. Ale najgorszy będzie z niemieckiego B) Masakra będzie! Babka powiedziała ze nam łby poudu..pia jak nie będziemy mieli przynajmniej po 30 pkt B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a bo wam dowalili jeszcze obcy szczerze mowiac to nie dlugo wam zrobia w gimnazjum mature idjoci chociasz jak pojdziesz do liceum masz to samo co w gimnazjum tylko ze nie raz troche bardziej sa rozwiniete nie ktore przedmioty, w Technikum masz to co w gimnazjum plus zawodowe, wiem jak ktos jest bysty w gimnazjum to smialo moze pisac mature bez czekania 3-4lata. dobrze ze nie masz ustnych egzaminaow tylko same pisemne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Z tymi egzaminami to cyrki tylko robią na cholerę nam pisać egzamin z języka jak i tak do pkt się nie będzie liczył od następnego roku będą doliczać punkty z języka do wszystkich punktów. A tak po za tym to próbne to się ma z tyłu i to głęboko ja też jutro przystępuje do egzaminu próbnego gimnazjalnego ale nie wiem po co nam te egzaminy. Jeden plus próbnych nie ma pierwszych dwóch lekcji B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

A u mnie nie ma pierwszych 3 lekcji. Zaczynamy o 8:30 B) A zamierzam iść do Technikum, konkretnie to Technik mechaniacji rolnictwa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A może zamiast o egzaminach pogadamy o dziewczynach??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A u mnie nie ma pierwszych 3 lekcji. Zaczynamy o 8:30 B) A zamierzam iść do Technikum, konkretnie to Technik mechaniacji rolnictwa B)

 

napiszesz nawet na 30-40pkt plus oceny i sie dostales do szkoly haha

 

 

no no Adnrzej ma racje pogadajmy o dziewczynach lepiej co ta ciekawego u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja miałem 70 pkt na 150 z egzaminu i od razu mi powiedziała że przyjęty jestem do szkoły nawet nie patrzała w sekretariacie. B) No troche sie poprawiło mi dzisiaj bo robota B) 3 godziny na 3 ciagniki maiło być odśnieżone u młodej pary ale jak odpalaliśmy ich 3P to sie pasek sfajczyl wiec tylko na 2 jechalismy. Ruskim z przyczepą, takie te zakamarki a 360 z tkaa skrzynią sie w zaspy wbijał. robota szła jak trzeba B) I było miło o niej nie myślalem nawet


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A ja myśle cały czas bo nie mam roboty żadnej, zimno jak w du...pie u eskimosa, ehh. Ale bedzie wiosna to sie dam na traktorzyste i bedzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Panowie dosyć już o tych dziewczynach, musicie sobie teraz mózg wywietrzyć, bo stęchlizną śmierdzi. Pogadajmy o traktorach, kombajnach, pługach, o ziemi ile kosztuje w Waszych rejonach itp. Ja Wam potowarzyszę B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

Rzeczywiście śmierdzi tu stęchlizna, niektórzy to zapisali tu 1/3 tematu, bo czasami obsrewuje ten temat. Tu powinien być klub młodego kawalera,:( i porady psychologa czy seksuologa, ej zatrudnijcie takich na pól etetu.;) A za porade na temat nostalgii miłosnej i innych wymysleń skromna opłata, ale byłby biznes.:P No ale to taki moj żarcik. Od tego jest ten temat, alle się ciąąąąąąąąąągggggggnnnnnnnie;) Jakis rekord bedzie. Dłuzej niż "Moda na Sukces";)

 

Tu powinny być porady i pytania ?

Chyba tez umieściłem jakieś pytanie ale i tez rade potem jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj