marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

teraz przewaza taki sposób ze robi się to przed slubem ile mozna wpada sie i trzeba się zenic :)gdyby nie to to tylko nie liczni/e by się pozenili/ły :)serce nie sługa kaze być przy kochanej ale gdy ona kopie w dupe to juz jest wszystko bez sensu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kopneła mnie w dupe kobieta jakich ze świecą szukać. Ona jeszcze ani razu, dziewica poszła sobie.... a szukac takich naprawde cięzko znaleśc...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Tylko w wielkim mieście nie szukaj bo tam na pewno nie znajdziesz B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W sąsiedniej wiosce dziewczyna urodziła. Stan cywilny panna


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To u mnie ze 6 jest takich B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja kocham i dla niej ją zoatawiłem co załuje, myslałem niech odetchnie a tu d*pa zamkneła temat i co mam zrobić?? dziaja tydzien minał jak zerwałem, zerwałe dla niej z powodu tego co mówiła i tez dziewica ho 20 lat jej stuknie na początku lutego. dla mnie to anioł jest 4 lata sie meczyłem przez ost 2 lata bylismty ze soba z 3 razy zawsze ktos to psuł B) i teraz nie mam pojecia co dalej???

 

wiec ludzie nie jesteście sami B)

 

 

 

u mnie po sasiedzku panna w papierach a koles ojciec przyjezdza i sie małym opiekuje przy okazji brat panny go wykozysta w gospodarstwie lub lesie B) B) B)B) :)B) nie ma nic za darmo B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Za miastowym isie nie oglądam. kobieta nie powinna być do roboty. Ale nic sie nei stanie jak wsiądze w ruska i w żnwia do tych paru klocków podjedzie bo ręce potrzebne. A gdzie tam miastowej nie posadzisz. B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To u mnie ze 6 jest takich B)

 

tylko ze ta miała ojca dziecka w wojsku w misi zagranicznej. kiedy bedzie weselicho nie wiem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

A wojskowy u nas to tylko mój ojciec i to na emeryturze B)

Pożegnać się musiał przed wyjazdem i widać, ze zrobił to porządnie B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Tylko w wielkim mieście nie szukaj bo tam na pewno nie znajdziesz B)

 

moze Toruń to nie jest za wilkie miasto ale nie jest takie male i znam pelno lasek ktore jeszcze nic po prostu trzeba umiec szukac i znac pozadne osobniki plci przeciwnej B) ..

Ja nie mam problemu mam swoja i jestem z niej dumny i bardzo z nia szczesliwy B)..

 

a co do tej laski ze kolesiowi powiedziala ze nie jest on jej pierwszym to swiadczy o tym ze jest z nim szczera chyba nie? a co lepiej by bylo jak by koles sie dowiedzial w noc poslubna ze ona nie jest dziewica co?? szczerosc w zwiazku to podstawa..

 

kolo mojej dziewczyna mieszka taka modelka ze teraz bedzie rodzic 6 dzieciwko i ta 6 ma 3 ojcow to znaczy pierwszy ma chyba 2-3 drugi podobnie 2-3 a ten aktualny ma tego co sie urodzi, zeby to chociasz ladne bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja z Patrycji będe dumny, jeżeli sie nawróci.... ,, czekam na Ciebie i będę czekał, bo człowiek jest po to by kochał człowieka..." B) Ale jestem dumny z jej szczerości. Ma racje. że jak by psozła ze mną, to po było by jeszcze gorzej a i tak ledwo żyje. Nie moge jej niz zarzucić. Tylk oto że ma serce z kamienia. ale jednak wolał bym żeb yszła. Bo tak bede siedział i wlewał w gardło i mysalł tylko o Niej. A tak byśmy sie bawili lecz ja z myślą że to osoba którą kocham z nie moge być z Nią B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

moze Toruń to nie jest za wilkie miasto ale nie jest takie male i znam pelno lasek ktore jeszcze nic po prostu trzeba umiec szukac i znac pozadne osobniki plci przeciwnej B) ..

Ja nie mam problemu mam swoja i jestem z niej dumny i bardzo z nia szczesliwy B)..

 

a co do tej laski ze kolesiowi powiedziala ze nie jest on jej pierwszym to swiadczy o tym ze jest z nim szczera chyba nie? a co lepiej by bylo jak by koles sie dowiedzial w noc poslubna ze ona nie jest dziewica co?? szczerosc w zwiazku to podstawa..

 

kolo mojej dziewczyna mieszka taka modelka ze teraz bedzie rodzic 6 dzieciwko i ta 6 ma 3 ojcow to znaczy pierwszy ma chyba 2-3 drugi podobnie 2-3 a ten aktualny ma tego co sie urodzi, zeby to chociasz ladne bylo

 

Bo to jest dziewczyna w sam raz na raz. Tylko czemu tak płodna jest???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio a mam pytanie ta Patrycja cala to by byla towja pierwsza dziewczyna czy juz miales kiedys jkas inna??

 

 

Andrzej tego nie wiem czemu a najlepsze jest to ze jednego dzieciaka ten pierwsyz koles jej zabral a ona mieszkala w jednym pokoju z tymi dzieciakami czyli ona i 4 dzieciakow w pokoju i na oczach dzieciakow sie kopulowala z tym co jest teraz, a pozniej dzieciaki przychodzily tam do mojej laski i jej kolezanek a nasza mama w nocy tak robila i pokaz kamasutry to jest glupota co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no cóż. uczy dzieci od małego co jest do czego... nei zdziw sie jak za 10 lat zostanie babcio.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Takie to trzeba sterylizować B) Bo to jest chore i jaki on im byt zapewni B)

Jak mu powiedziała, że nie jet pierwszym to dobrze zrobiła i kolo powinien być jest wdzięczny, że jest względem niego szczera. Niektóre twierdzą, ze są dziewicami szalała szalała B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Idę się wyciszyć przy disco polo, bo już mam mętlik w głowie przez to forum B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

A zdradzisz nam jaki ty masz poglądy na temat sexu przed ślubem?? O doświadczenia nie pytam. B)

 

heh mam normalne poglądy.według mnie jest dopuszczalny jeśli ma się przekonanie do drugiej osoby,że będzie ze mną.

jednak zdarza się że po paru latach coś trzaśnie i jest koniec związku.ja np. nie skreślam kogoś za to że już jest po,bo poprzedni jego związek był pomyłką.

co innego jeśli ktoś się ciągle puszcza i tylko zalicza dotyczy to i kobiet i mężczyzn.wtedy ten ktoś jest dla mnie dziwką zarówno damską jak i męską.

 

i racją jest to że najlepszy jest celibat.nie ma wtedy żadnych wpadek i późniejszych narzekań na partnera.bo zauważyłam u wielu osób,że jeśli brali ślub z przymusu lub musieli bardzo tego żałują.

 

na szczęście mnie to nie dotyczy,bo mojego stylu życia się nie wstydzę B)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

 

i racją jest to że najlepszy jest celibat.nie ma wtedy żadnych wpadek i późniejszych narzekań na partnera

Nie do końca jest to prawda. A co zrobić jak po ślubie ludzie dopiero zaczynają swoje pierwsze igraszki i dopiero się okazuje że do siebie nie pasują pod tym względem. Takie przypadki też się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

to też poniekąd racja,ale ważne jest aby siebie dobrze poznać i nie ukrywać niczego.i najpierw trzeba ze sobą trochę pochodzić,żeby później nie było niespodzianek.

 

powiem jeszcze coś innego.dla mnie jescze gorsze od seksu przed ślubem jest wspólne mieszkanie.

z jednym moim chłopakiem zerwałam dlatego że później się przyznał ile miał panien i każda nocowała u niego w domu lub on u nich.to mnie zniechęciło.teraz jest po rozwodzie,płaci na dziecko i co z tego ma?

 

wszystko z umiarem i z głową a będzie dobrze B)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

A co jest złego ze wspólnym mieszkaniem? Według mnie właśnie przeciwnie, dobrze jest z kimś pomieszkać razem, poznać nawyki drugiej osoby jak się zachowuje podczas różnych sytuacji. Wtedy mamy bardziej realny obraz naszej drugiej połóweczki. U mnie często nocuje dziewczyna i ja nie widzę nic w tym złego B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

@frutis tylko dlaczego statystyki mówią, że więcej jest rozwodów u osób, które mieszkały ze sobą przed ślubem? Jakoś nie sprawdza się to co duża grupa ludzi chce nam wcisnąć, haha. Słabo się wtedy sprawdzają, albo sprawdzają siebie nawzajem tylko "od głębnie" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

@kolo99 heh bo wiesz takie badanie często są mylące czasami bywa tak że nie jest to przyczyna tylko skutek osoby które ze sobą mieszkają być możę inaczej podchodzą do pewnych żęczy i postanawiają zamieszkać razem a inne inaczej i nie mieszkają razem przed ślubem a to żę później sie rozwodzą przyczyną może być uinne nastawienie lub poprostu inne charaktery chierarchia wartości itd. i w tym przykładnie to mieszkanie byćmoże jest skutkiem tego nastawieniea a nie mieszkanie razem jest przyczyną późniejszych rozwodów. Jak sie skrzynia biegów rozleci to nieznaczy że ona musiała być kiepska być może był kiepski olej lub jego brak. Przyczyna skutek często jesdno z drugim jest mylone lub niedostrzegane B)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak pomieszkaja ze sobą troche to lepiej będą wiedziec czy pasują i czy nie do siebie. Tak jak mój brat. Tylko że on weekendami mieszka i teraz ślub w lutym B) 3 lata młodszy od niej B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

kolo99Ja nie patrze na jakieś tam statystyki, bo co one mnie obchodzą. Jak kolega Andrzej24871 zauważył przyczyn może być bardzo dużo o których się nie mówi i nie są brane do jakiś tam statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj