marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

look19    30

Najlepiej byłoby zapakować ich wszystkich w dużą, radziecką rakietę i wystrzelić na księżyc B) , przynajmniej nie demoralizowaliby normalnych ludzi B)


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jużwiem na czym stoje dokładnie. Była bardzo poważna rozmowa, były łzy i wszystko... B) Niestety. Z Nią juz sie nie ożenie ;( Wiem, że hcciała coś powiedzieć jeszcze ale nie mogła, nei chciałem juz nalegac i tak troche za mocno naciskałem z tym weselem. Ma racje, bo jak by poszła to mogło by byc jeszcze gorzej... Ale tak mam zje** wesele. A tak chociaż bym wesele miał super. Ale cóż. 3 dni picia. B) Zrywam obietnice noworoczną. Bo nei wyrobie jak isę nie napije


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@UrsusaCzesia rozterek ciąg dalszy. wink.gif Masz już kolejną na oku? biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wogóle nei mam chęci myśleć o następnej. Dzięki mnie ten temat najlepiej żyje B) I tak szybko nie bedzie. Jeszcze dzis mi ise śniło że budze się do roboty mam jechać na pole a patrze a obok mnei Ona śpi B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

nie no Panowie przesadzacie z tymi swoimi teoriami na temat homoseksualizmu i sposobów jego leczenia czy też tempienia. gdzie wasz szacunek dla drugiego człowieka??? pomyślcie trochę jak wogule możecie tak pisać "wywieźć do lasu i zakopać" no opanujcie się macie po 12 lat czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

@damian18 wyluzuj to są wszystko żarty, no chyba, że czujesz się urażony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

nie czuję się urażony.. tylko wiesz takie posty za dobrze nie świadczą o użytkownikach tego forum... żarty jak najbardziej ale w dobrym guście;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie nie, coraz gorzej ze mną. B) Psycha totalnie siada. Sie wykoncze bedzie święty spokój. Kochac łatwo ale być kochanym to.... To jest jak z jazdą samochodem. Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem:

,,Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaym to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci." Moze i lepiej gdyby tak sie stało? B) Ehhh.....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej80    0

Nie nie, coraz gorzej ze mną. B) Psycha totalnie siada. Sie wykoncze bedzie święty spokój. Kochac łatwo ale być kochanym to.... To jest jak z jazdą samochodem. Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem:

,,Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaym to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci." Moze i lepiej gdyby tak sie stało? B) Ehhh.....

Przez te baby to tylko same problemy B) .Mój kumpel ma jeszcze gorzej niż Ty ,bo jemu panna z którą miał się żenić powiedziała ,że nie będzie dla niej pierwszym.Ten to ma doła,chodzi zbity jak pies,a ja nie wiem co mu doradzić .

Także głowa do góry ,ludzie mają jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

I też sie czuje. plecy bo sie wywalilem jak biegłem do kumpla a sie śpieszyłem i na lodzie w gumiakach. No i serce.... @kolo99 jedno Ci zycze, żeby Ci sie udało.... Byś znalazł tą jedyną która Cie zechce. I pamiętaj!! Weź taką, z którą będziesz gotów wpaść i nie zalować. Ja niestety stracilem takową.... B)

 

 

To też masz racje. Andrzeju80 Ale każdy jest inny i każdy inaczej inne rzeczy przeżywa. B) Po takim ,,ślubie" u mnie był by pogrzeb...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no Panowie przesadzacie z tymi swoimi teoriami na temat homoseksualizmu i sposobów jego leczenia czy też tempienia. gdzie wasz szacunek dla drugiego człowieka??? pomyślcie trochę jak wogule możecie tak pisać "wywieźć do lasu i zakopać" no opanujcie się macie po 12 lat czy co?

 

Szacunek do drugiego czlowieka mam a tych osob nie uwazam za ludzi tylko jakies wybryki natury takie sa moje poglady tobie nie musi sie to podobac ani nie musisz sie z tym liczyc kazdy ma inne podejscie do roznych spraw.

 

 

Czesio no co ty nie zalamuj sie mlody jestes jeszcze cale zycie przed toba przyjdzie wiosna wjedziesz w pole i zapomnisz o niej bo bedziesz zajety robota a nie mysleniem o nij .. wiec nie zalamuj sie znajdz sobie jakies zajecie i nie bedziesz myslal o niej tylko o pracy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odśnież podwórko to Ci przejdzie. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dzięki ale takie problemu u mnei są silniejsze od roboty. Ja dziękuje tylko że w żnwia mi Ania numeru nie odkręciła chociaz ja juz tak do niej przechodzilo mie ale zeszle żniwa to o matko równo zaczleiśmy z Nią B) Jak malowałem przyczepe to z nia gadałem dosc i był nastró. Ale w 2 dni pomalowana !! Dzis bym nei wiedział za co sie zabrać. B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

siemka kolego najlepszy sposób na smutek po ukochanej to inna laska B) tylko zeby ją znależć B) macie jakiś sposób zeby przestać kochać??? B) B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja uważam ze niektóre miłości nigdy do końca nie umierają. A przynajmniej u nie których...

 

 

PS Pytanie do niedoszłego ojca. Jesteś dalej z to dziewczyną??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

i ta chyba nie umrze tyle juz było problemów a zawsze wracałem wracaliśmy do siebie ale ciągle coś nie tak jest a no i ona nie wie czy mnie kocha:(B)B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Przez te baby to tylko same problemy B) .Mój kumpel ma jeszcze gorzej niż Ty ,bo jemu panna z którą miał się żenić powiedziała ,że nie będzie dla niej pierwszym.Ten to ma doła,chodzi zbity jak pies,a ja nie wiem co mu doradzić .

Także głowa do góry ,ludzie mają jeszcze gorzej.

 

jak słyszę "przez te baby" itp. to mnie ściska.czy Wy wszyscy wsadzacie każdego do jednego worka?

wszystko zalezy od tego na jaką osobowość się trafi.ja np. mogłabym się wypowiedzieć o debiliźmie niektórych chłopaków i ich podejściu do dziewczyny.

 

to jakie powinny być te baby?


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Tak, jak to się mówi: Męska solidarność B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przez te baby to tylko same problemy B) .Mój kumpel ma jeszcze gorzej niż Ty ,bo jemu panna z którą miał się żenić powiedziała ,że nie będzie dla niej pierwszym.Ten to ma doła,chodzi zbity jak pies,a ja nie wiem co mu doradzić .

Także głowa do góry ,ludzie mają jeszcze gorzej.

 

Możesz jaśniej??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

solidarność jajników vs. solidarność plemników

 

Ta batalia trwa już bardzo długo. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja uważam ze niektóre miłości nigdy do końca nie umierają. A przynajmniej u nie których...

 

 

PS Pytanie do niedoszłego ojca. Jesteś dalej z to dziewczyną??

 

 

 

Jeśli te pytanie do mnie to pewnie ze z nia jestem a czemu mialbym nie byc?? To byl tylko falszywy alarm naszczescie B) i wszytsko jest ok wczoraj u niej bylem bylo milo i fajnie pogadalismy sobie powaznie i mniej powaznie itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jeśli te pytanie do mnie to pewnie ze z nia jestem a czemu mialbym nie byc?? To byl tylko falszywy alarm naszczescie B) i wszytsko jest ok wczoraj u niej bylem bylo milo i fajnie pogadalismy sobie powaznie i mniej powaznie itp itd.

 

To chyba było pytanie do tego pana sprzed jakiegoś czasu, którego dziewczyna i jej rodzice zrobili w ciula z tym, że ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Czesiek nie załamuj się, jak nie ta to inna.

Powiem Ci co Mi ojciec mówi:

Kobietę trzeba trzymać krótko rok góra dwa. B)

Będzie dobrze, zobaczysz B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj