marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Rafal180    4

ehhh Adamo chyba masz racje :P;) nigdy nie przeżyłem prawdziwej miłosci :D :D

 

 

 

 

Jedynym lekarstwem jest kołek osinowy,choroba może przejawiać sie również noszeniem kolczyków w uszach.Więc praktycznie kazda dziewczyna w kolczykach może być potencjalną zarażoną.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No tak to wszystko brzmiało, jakby coś było dziwnego w tym, że chcę zapoznać dziewczynę.

A ja jestem zdeterminowany, aby poznać właśnie tą jedyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

ło Rafał to jaką drogą to sie mozę roznosić??? znasz jakies lekarstwo na tego typu dolegliwości???? swoją drogą ciekawe czy z takiej wściekłej macicy też tak leci jak z mordy wściekłego psa.

i nie obrażaj ludzi z naszego województwa, w lódzkim nie ma pedałów!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@czeciu to zwyczajne męskie uczucie ;)

 

 

 

Adamo choroba jest przenoszona przez dotyk,jedyny lek to Kołek Osinowy. Tak masz racje również wystepuje cipotok nazywany "Serkiem z podlaski"


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

Rafal o co ty oskarżasz kola 99/? nie pisz wiecej bo sie wyda i bedzie miał zakaz wchodzenia na forum i se laski już nie znajdzdie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

JA pier...., ale wy mi reklamę odwalacie:/ Jak tak można człowieka niszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Drogi kolego o nic nie oskarżam usera @Kolo99 po prostu jestem ciekaw czy jest w pełni świadom swojego wyboru. Z całego serca pozdrawiam @kolo99 ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

mam tylko nadziej Rafał że macica przynajmniej nie bedzie sie robiła cała czerwona jak gosciu na twoim avatarze. a gęstośc jak serwatka tego "serka???";d

kolo uwierz nam żę tylko w ten sposób ktoś wartościowy zwróci na Ciebie uwage.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dobra trzeba wyluzować. Wkonću zmądrzał to pomóc mu. Najwazniejsze jest uczucie ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tylko normalna kobieta, tępić LESBIJKI i PEDAŁÓW !!!

 

tolerancja.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

uczucie uczuciem . ale trzeba kogoś odpowiedniego znaleźć.

http://www.youtube.com/watch?v=d1Lq10yVd_g oni też szukają laski, można sie na nich wzorować, i pamiętaj, że dupeczka tylko afrika bambata, ale bez przesady żeby kufla nie postawił, zaradna ale przy zaradności rozgarniętą ze jak pójdzie po piwo to wróci nie zabłądzi. jedyne wyjście to jechać na ibize szukać szczęścia.;d

a co Andrzej jesteś za homoseksualistami??????? TY jako moderator powinieneś tu widnieć jako wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale jednak.... To już całkowicie nie zalęzy od nich. To w srodku siedzi. Niektórzy to i poprzez zawody miłosne zostlai homo. Ale co tam sie bedziemy ich czepiać. Robią co robią. Mamy swoje sprawy gosp, sercowe, finansowe.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A co powiecie gdy dajmy na to kobieta jest "bi" i lubi zabawy z dziewczynami i chłopakami?? Faceci tez sie tacy zdażaja ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Podobno BI w modzie. Ja jednak nie nadążam za modą ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

no moze i zdażają ale nikt mi nie powie że to jest dobre i w ogóle normalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Jednak czesciej zdarza sie to u kobiet ;) Ale nie uwarzam tego za wielka anomalie. A to że w modzie to o tym nie słyszałam :P


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

heh no ciekawa sprawa z tym "BI" myśle ze bardziej jestem to wstanie zaakceptować u kobiet,sam nie wiem czemu ;) Jelśli chodzi o chłopów to jeśli jest "bi" to odrazu mówią że pedał :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Podobno BI w modzie. Ja jednak nie nadążam za modą ;)

 

Ech tam, tera to wymyślają takie głupoty. Modna może być muzyka, sposób ubioru, ale nie takie pierdoły. Stosunki z dziewczynami w naszym przypadku, lub na odwrót w przypadku dziewczyn, to nie powinna być zabawa na jedną noc. Jak dla mnie mieć jedną jedyną dziewczynę i tego się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jakos tak jest ze jak laska z laska sie caluje czy przytula publicznie to nic nadzwyczajnego dobre kolezanki, ale jak by dwoch kolesi sie przytulilo i dalo sobie po buziaku to o boze co ty by bylo i wogole.

 

 

Co do tych wymogow w kierunku dziewczyny to bedzie ciezko taka znalesc co jest w twoim wieku ale za 5 lat bedzie juz latwiej szukac bo wtedy juz mniejwiecej laski w twoim wieku beda mialy uksztaltowany charakter i wlasne zdanie.

 

 

Na moje to homoseksualizm to idjotyzm powini to tepic ile wejdz to by im sie odechcialo wymyslania i jeszcze dzieci chca miec to jzu wogole idjotyzm jak nic, tylko ze lezbijki maja lepiej jak chca miec dzieci dadza raz albo dwa kolesiowi i bedzie w ciazy, nawet slyszalem ze jest takie cos ze koles za tysiac zlotych (jak knur) czy wiecej bierze za jedna nocke i ja zapladnia. Ostatnio w W11 było o tym jak koles puscil plote ze dwie takie mloda sa ze soba to 4 kolesi chcialo im pokazac jak to jest z kolesiem ale jak to w W11 zdarzyli i do nieczego nie doszlo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

dla mnie homoseksualizm jest czymś nienormalnym,ponieważ jest niezgodny z naturą.ich zachowania można porównać do zwierząt np. krowa skoczy na krowę,ale tylko podczas rui wiadomo.homole miziają się tylko dla przyjemności i niech sobie tak robią jeśli lubią,ale niech nie domagają się wielkich praw,które przysługują normalnym ludziom.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj