marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

O co do bizona dzis gosć wystawił Bizona i nie wiem co robił ale cały czas stał i chdoził jak w GS byliśmy jak wyszliśmy przypi** mu na obroty ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@Ziemek moze mowila ci o weselu zeby jzu zaczol odkaldac na wesele haha.. no roztanie czasem pomaga i daje do zrozumienia wiele spraw wtedy zauwazamy czy ta duga osoba byla dla nas kims szczegolnym za kim na teskno i kogo nam brakuje.

 

Ja wkoncy jutro zobacze sie ze swoja ;):P

 

 

 

a co do driftu i konczenie na polu tu macie dobry filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Dzisiaj sie z nia widzialem... musialem isc do szpitala po zaswiadczenie o zdolnosci do podejscia na kurs prawa jazdy i siedziala ze mna w poczekalni ale twarda była nie dala sie pocalowac:P a pozniej ja juz wszedlem i sie pomylila zamiast do kolezanki to do mnie wyslala takiego esa "Ha! nie może bezemnie wytrzymac!;)" odrazu zmienilem postwae na tego co jednak moze bezniej wytrzymac:D no ale co z tego jak ona nie potrafi dostrzec swych bledow w tym wszsytkim


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

I teraz bedzie każde zgrywać silniejszego że może żyć bez drugiego. Tak rozpadł się związek mojej siostry po 4 latach.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Poczułem silną potrzebę, to uczucie nie do opisania, CHCĘ SIĘ OŻENIĆ!! Ale jest problem, nie mam dziewczyny.

Kandydatka na żonę, musi być:

- silna

- szybka

- zwinna

- może być troszkę rozgarnięta

- nie może być przemądrzała

- nie może być niska, ale znowu nie za wysoka, chociaż średnia

- biust 3 albo 4

- najlepiej bizneswomen

- jakby umiała wymienić dętkę w kole R38 to nie byłoby źle

- jak przypomnę sobie co jeszcze biorę pod uwagę to dopiszę, zastrzegam sobie prawo do edycji;)

 

Jakbyście znali podobną dziewczynę do tej opisanej przeze mnie to proszę o namiary. Ale proszę jednocześnie nie podawać moich zanim nie zapoznam się z czym mam do czynienia. Wiecie, muszę sam najpierw się przyjrzeć czy jest sens zaczynać;) Rozumiecie o co chodzi:)

 

Jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej, kiedy ona tu będzie obok mnie:)

 

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Strasznie jesteś gruboskórny, jak ma mi ktoś pomóc jak nie będzie wiedział czego szukam? Czy nie wolno mi tutaj udzielić jakiejś dorady? No moze to jakoś tak wygląda, ale ja nie wymagam, aby kobieta wszystko spełniała...

 

Jak nie chcesz nie musisz mi pomagać, najpierw sobie znajdź jeśli jeszcze nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

DO Kolo99

 

 

Drogi kolego po przeczytaniu twojego jakże rozpaczliwego ogłoszenia postanowiłem nie być obojętny wobec cierpienia kolegów z AF.Przejrzałem tysiące ogłoszenień matrymonialnych i chyba znalazłem osobe która może spełnić twoje najskrytsze pragnienia. To ta kobieta http://www.youtube.com/watch?v=teNWEKmxo_M

 

Dokłane sprawdzenie twoich postulatów

 

- szybka--->szybka jak widać na załączonym filmie;]

 

- zwinna---> zwinna niczym gepard

 

- może być troszkę rozgarnięta--->ukonczyła szkołe WSWG (Wyższa Szkoła Wożenia Gówna, która upoważnia do przejęcia gospodarstwa i staranie sie o środki z UE)

 

- nie może być przemądrzała--->jest milutka że do ranu przyłóz.

 

- nie może być niska, ale znowu nie za wysoka, chociaż średnia--->jak widać jest akurat;]

 

- biust 3 albo 4--->cyce jak dzbany

 

- najlepiej bizneswomen--- to napeno też

 

- jakby umiała wymienić dętkę w kole R38 to nie byłoby źle---koło od Bizona bierze pod pache;]

 

Proszę rozważ moją propozycje,przemysl wszystko dokładnie!!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

dzięki @Rafal180, ale nie jestem pewien, czy ona ma to coś w sobie. Masz jakieś namiary, żeby ją sprawdzić?

Czy oby na pewno ona jest "wolna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Poczułem silną potrzebę, to uczucie nie do opisania, CHCĘ SIĘ OŻENIĆ!! Ale jest problem, nie mam dziewczyny.

Kandydatka na żonę, musi być:

- silna

- szybka

- zwinna

- może być troszkę rozgarnięta

- nie może być przemądrzała

- nie może być niska, ale znowu nie za wysoka, chociaż średnia

- biust 3 albo 4

- najlepiej bizneswomen

- jakby umiała wymienić dętkę w kole R38 to nie byłoby źle

- jak przypomnę sobie co jeszcze biorę pod uwagę to dopiszę, zastrzegam sobie prawo do edycji;)

 

Jakbyście znali podobną dziewczynę do tej opisanej przeze mnie to proszę o namiary. Ale proszę jednocześnie nie podawać moich zanim nie zapoznam się z czym mam do czynienia. Wiecie, muszę sam najpierw się przyjrzeć czy jest sens zaczynać;) Rozumiecie o co chodzi:)

 

Jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej, kiedy ona tu będzie obok mnie:)

 

Pomożecie?

 

Cytat tygodnia :P

 

Nie no, wystrzeliłeś z tym jakbyś do jakiejś agencji towarzyskiej dzwonił :D Domniemam, że masz 11 lat?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@Matey to niegrzeczne robić sobie żarty z człowieka który pragnie Miłości,nie wiem może masz serce z kamienia!!

 

 

kolo99 ona jest wolna namiary podam ci na PW, jak widziz idealna na gospodare, swoja siłe zawdzięcza temu ze jak była mała to wpadła do kotła z sokiem z gumi jagód.Więc spokojnie możesz homonto na łeb zakłądać i pole orać.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie no oczywiście, już rozpoczynam poszukiwania, dam znac o postępie! :P

 

kolo99 ona jest wolna namiary podam ci na PW, jak widziz idealna na gospodare, swoja siłe zawdzięcza temu ze jak była mała to wpadła do kotła z sokiem z gumi jagód.Więc spokojnie możesz homonto na łeb zakłądać i pole orać.

 

podnieście mnie z ziemi :D;)

 

przepraszam, jakoś te emoty mi sie same wciskaja, a sugerowalem sie Twoim nickiem :D Więc jak masz skonczone 15 lat to już tuż tuż do ślubu


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

nie no załamujecie mnie, ja potrzebuję rzetelnych informacji, a nie robienia sobie żartów. Czy człowiek pragnacy przeżyć piękna miłość musi byc traktowany jak 11to latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zapominałeś o przedziale wiekowym i czy dziewica czy może nio już nie być.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

No @matey ciekawa oferta na zdjeciach widać ze nawet zadbana,nic tylko zakładać gume i jazda ;)

 

najlepiej na łobuza.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

i jeszcze drzwiami i oknami sie nie wbijają te kandydatki na te hektary???? słyszałem że po takim ogłoszeniu trza sie na rok wyprowadzać z miejsca zamieszkania z powodu wzmożonego ruchu płci pięknej w otoczeniu samego zainteresowanego.d;d ;)

no ogłoszenie ciekawe tylko ciekawe swoją drogą co znaczy żę jest amatosrko jeżdzona.

@rafał w takim przypadku z gumą mozę być problem z powodów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Jakby miała szafirowe oczy to może dałbym radę iść na kompromis, gdyby nie była dziewicą :/

 

O matko, @Adamo, nie strasz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

No słyszałem o podobnych przypadkach ;)

 

Amerykańscy naukowcy nazwali taką sytuacje "wścieklizną macicy"


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No no jaka odmiana kolegi. Konczymy celibacik? ;) Też dobrze. Tylko pamietaj. Bierz taką z którą gotów jesteś wpaść i nie żałować tego.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Proszę o poważne wypowiedzi, nie po to napisałem posta, żeby teraz wszyscy jaja sobie robili.

 

Jeden Czesiu dobrze radzi, tylko chyba Ty mnie rozumiesz. Dzięki za otuchę.

Wiesz, kiedyś trza skończyć życie w celibacie, ale dopiero po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

kolo99 przepraszam cie jeśli poczułeś się urażony moimi wypowiedziami,a jeśli cie nie uraziłem to nie przepraszam .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

kolo. moze tylko CZesław Cie rozumie bo tylko on to samo przeżywał, widocznie nikt z nas tu na forum nie dorósł do tego poziomu.

@Rafał a taka wściekła macica gryzie???? mam nadzieje że to nie zaraźliwe i na inne dziewczyny nie bedzie sie roznosić;d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj