marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

jakub16    122

Chłopaki mam problem. Jak jeżdżę czasami autobusem to zauważyłem fajną dziewczynę. Zdobyłem jej numer telefonu. Puściłem zwarkę pytała kim jesteś to się przedstawiłem nie wiem czy mnie skojarzyła. Zapytała mnie po co mi jej numer więc napisałem że chciałem ją lepiej poznać . Napisałem też że jest fajna i do tego bardzo ładna a ona na to mi odpowiedziała że " Nie bierze mnie to i strasznie śmieszne jest to że myślisz że jestem fajna takiej rzeczy nie możesz stwierdzić" Jak zachęcić ją do rozmowy ? HELP ME !!!

 

P.S. nie chcę tu nikogo obrazić ale 16 tki maja nasr..e w głowie. Takie odnoszę wrażenie jakby się w namiętny związek bawiły a nie w poważna miłość. Sprawdzone ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

To dlatego woli starszych, bo chce chłopaka a nie dziecko, bez urazy oczywiści. Kiedyś Mi to koleżanka tłumaczyła, jak szesnastka ma chłopa parę lat starszego to jest spełniona czy coś ;)

Cos podobnego od niej usłyszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To podejdź do niej w tym autobusie i powiedz jej dokładnie to samo to wtedy zrozumie, że prawdę mówisz a nie jaja sobie z niej robisz.

Jak przez SMS zaczniesz z nią chodzić, to zerwie z tobą przez GG :P Tak się kobit nie z zdobywa. ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

W końcu zaczynasz normalnie ;) pierwszy post dzisiaj i same uśmiechy :P

To co wszyscy po browarka bez alkoholowego oczywiście :D Ci co 18 lat nie maja i sobie przed monitorem pisząc na A-F...


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Prawo trzeba przestrzegać ;) Ja już dawno po 18 to Mi rybka


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

kolego to forum otwarte tutaj tylko z godnie z prawem piszemy ;) A jak to mój wuj mówił lepiej, żeby w domu pił, ze wszystkimi wódkę, niż za sklepem po kryjomu jakiegoś sikacza.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

O jejku macie po 15 lat i dziewuch się zachciewa. Poczekajcie, najpierw musicie ukończyć karierę w Fifie i przejść najnowszego nfs'a.

Za kilka lat bedziesz żałował, że tak szybko zacząłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

Chłopaki mam problem. Jak jeżdżę czasami autobusem to zauważyłem fajną dziewczynę. Zdobyłem jej numer telefonu. Puściłem zwarkę pytała kim jesteś to się przedstawiłem nie wiem czy mnie skojarzyła. Zapytała mnie po co mi jej numer więc napisałem że chciałem ją lepiej poznać . Napisałem też że jest fajna i do tego bardzo ładna a ona na to mi odpowiedziała że " Nie bierze mnie to i strasznie śmieszne jest to że myślisz że jestem fajna takiej rzeczy nie możesz stwierdzić" Jak zachęcić ją do rozmowy ? HELP ME !!!

 

P.S. nie chcę tu nikogo obrazić ale 16 tki maja nasr..e w głowie. Takie odnoszę wrażenie jakby się w namiętny związek bawiły a nie w poważna miłość. Sprawdzone ;)

 

powiedz jej że chcesz to sprawdzić, ale odrazu nie wyjeżdzaj z tekstami typu że chcesz ją poznać, albo że bardzo Ci sie podoba, zaczanij rozmowe lużno, żartuj, byle nie z jej, rozbaw ją, ona sama musi sie do

Ciebie przekonać, potem to już samo pujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

kolego to forum otwarte tutaj tylko z godnie z prawem piszemy :P A jak to mój wuj mówił lepiej, żeby w domu pił, ze wszystkimi wódkę, niż za sklepem po kryjomu jakiegoś sikacza.

Moja ciotka mówi podobnie, tylko z papierosami za stodołą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

powiedz jej że chcesz to sprawdzić, ale odrazu nie wyjeżdzaj z tekstami typu że chcesz ją poznać, albo że bardzo Ci sie podoba, zaczanij rozmowe od rozmów, żartuj, byle nie z jej, rozbaw ją, ona sama musi sie do

Ciebie przekonać, potem to już samo pujdzie.

 

Jak już powiedział to za późno trochę na to rade ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

A ja wam powiem chłopaki ze wczoraj sie rozstalem zdziewczyna po 13 miesiacach i 6 dniach... i jakos mi tak smutno troche


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak to?? Co z Karolino ?? ;)(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

tyle wytrzymaj.

Ale Ci się nie dziwię i wiem co czujesz ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Przewaznie kazda laska szuka chlopaka starszego do 3-4 lat albo ostatecznie w tym samym wieku, a tu jak ktos napisal jak ona ma 16 to by chciala starszego bo ci w jej wieku to w 90% dzieciaki na ktorych brakuje słow..

 

 

Jakub mialem podobnie tylko ze jak jechalismy to ona sie do mnie usmiechala ja do niej i raz sama idac za mna podeszla wcisnela mi kartke z numerem telefonu i szybko poszla dalej szczerze mowiac to bylem w szoku, a ty powiedz jej ze chcialbys z nia pogadac i ja poznac lepiej zeby moc sie przekonac o tym czy jest taka fajna jak ci sie wydaje.

 

 

a co do picia napoji alkocholowych to wiadomo ze sie pije po ukonczeniu 18 roku zycia a nie wczesniej, wczesniej to mozesz mleka sie napic ;) .. ja mam 21lat nie dlugo i nie pije od ponad roku jak wypije od czasu do czasu na jakies imprezie piwo czy cos kilicha to swieto przewaznie jestem kierowca ale nawet jak nie jestem to nie pije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

Jak już powiedział to za późno trochę na to rade ...

no to nie znaczy kolego że nie moze próbować dalej, nic przecież nie traci, byle tego błędu więcej nie popełniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

@jakub16, słuchaj, jak będziesz jechał autobusem, i ona też tam będzie zaśpiewaj dla niej piosenkę na cały głos.

 

A dla kolegi @cichy007, i bardzo dobrze, niech ma za swoje, tak 3maj.

Oglądałeś kiedyś Modę na sukces? Nic straconego, przejdziesz przez 10 kobit i znowu do niej wrócisz, i tak w kółko. Trza brać przykład z bohaterów filmowych!

 

edit:

Zobaczcie z nich tez bierzcie przykład, rozstają się ze sobą, a jednak ciągle się śmieją ;)Zobacz jak się śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Oglądałeś kiedyś Modę na sukces?

Teraz to przegiąłeś ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Nie no wiecie ja tam sie nie łamie bo życie toczy sie dalej:) poprostu troche ze soba przezylismy i jak czlowiek tak soie powspomina to jakos na duszy ciezko:P ogolnie fajna dziewczyna tylko troche porywcza a ja tez nie jestem bez winy... no ale lepiej rozstac sie w zgodzie i potrafic sobie spojrzec prosto w oczy... moze jeszcze do siebie wrocicmy kto to wie...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No picie heh ja juz nei tkne do nwoego roku tylko okazyjnie kieliszek wódki na sylwka i mnei to nei schodzi. Nie piję. ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No pewno, że wrócita do siebie.

Przykładowo moja suka po wypuszczeniu z kojca 3 noce jest na podwórku, a 4tą noc spędza po za podwórzem. Ale zawsze wraca. No tylko czasami z innymi kawalerami ;/ ;)

 

Edit:

Nie pijta ze smutku, żebyśta tak nie skończyli:

- <<<Dlaczego pijesz? - spytał Mały Książę.

- Aby zapomnieć - odpowiedział pijak.

– O czym zapomnieć? - zaniepokoił się Mały Książę, który już zaczął mu współczuć.

- Aby zapomnieć, że się wstydzę – stwierdził pijak, schylając głowę.

– Czego się wstydzisz? - dopytywał Mały Książę, chcąc mu pomóc.

- Wstydzę się, że piję – zakończył pijak.>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie ma co pić ze smutku, potem sie w alkoholizm wpadnie albo coś... ;)

Lepiej odpalić Bizona albo Ursusa i pełna p...zda maszyna gwizda. To naprawde pomaga sie odprężyć, a przynajmniej mi. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Fajny pomysł, tylko że przy -17 Bizon raczej nie odpali :P

Zawsze można podriftować autkiem, w najgorszym przypadku skończy się polem ;) ale pomaga. :D

A moja dziś jedzie do Bydgoszczy na 3 dni <studia>, ostatnio coraz częściej mówi o nas, o weselu to chyba dobrze :D ale nie ma co się cieszyć za na zapas bo dziś jest fajnie a jutro może się wszystko zawalic.

 

@Cichy007 Ja się z Anią rozstałem przed świętami, po roku chodzenia, ale los chciał że spowrotem się zeszliśmy i narazie się układa. :) Tak że nie martw się może i w Twoim przypadku to jeszcze nie definitywny koniec.

Pozdrawiam :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj