marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kolo99    1

Jak to mówią, trzeba było myśleć głową, a nie ...... . Ty masz siwe, czy Twoja laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

a no to jeżeli sie okaże że nie jest w ciąży to musisz troche sfolgować i zasosować to so kolega wyżej napisał, celibat. a jeżeli masz juz dzieciątko to wyjścia nie masz. musisz im zapewnić byt. przecież nie powiesz rodzicom żeby caly czas fundowali na jedzenie i pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ja mam siwe gdzie nie gdzie ;) a glowa mysle zawsze niczym innym .. a to ze od czasu do czasu do czegos wiecej dojdzie to poprostu raz na jakis czas mozna i zawsze pelna kontrola, ale oby nic nie bylo., chociasz jak bedzie to no coz bede kochal jak swoje :P ..

 

a to co mowi kolega to stosowalismy po tym jak w jej klasie jedna ma jzu dziecko jedna urodzila nie dawno i dwie sa w ciazy chyba .. wiec wiesz byla dosc spora przerwa jakies 4-5 miesiecy. a to ze nie beda mnie rodzice sponsorowac to wiem sam chce jak najszybcioje sie wyprowadzic pierw kupic samochod pozniej mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Będziesz kochał jak swoje, a może być nie Twoje? Nie ufasz swojej lasce? Myslisz, że chce Cie w coś wrobić? :/

 

 

Zdradź nam na czym polega ta technika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nie to bylo w zarcie ze bede kochal jak swoje, wiem ze jak by co to bedzie moje napewno tego jestem pewien i o to jestem spokojny .. a ufac jej moge znam ja juz troche i darze ja pelnym zaufaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

to widocznie tam na kujawach i pomorzu jakies bardziej gorące albo bardziej brane dziewczyny są że w jednej klasie tyle już zalanych dziewczyn jest. nie no chyba taka nie jest żeby wrabiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no wiesz roznie bywa akurat u niej w klasie to polwa lasek to szok normlanie patologia pelna geba, a ta co teraz jest w ciazy miala pecha z tego co wiem gumka zawiodla.

 

Nie no wrobic mnie to nie wrobi bo raczej ciezko worbic kogos w jego wlasne dziecko prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

Kolo99 celibat to podstawa!!

 

Adamo ale te wspomniania:P

 

 

Kochajmy sie!!

oj Rafał , samochód rozwalony ale wspomnienia bezcenne. nie ma nic przyjemniejszego niż na dworze marznąć 100 km od domu i czekać na pomoc.;p

 

Damian a może ktoś specjalnie przedziurawił szpilką ??? i dziecko zawsze bedzie miało kompleksy że jest ofiarą dziurawego kondona.

powoli trza chyba juz do pierzynowa sie wybierać.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Koledzy, ostatnia moja rada, więcej już tutaj nie zajrzę - na pole, a nie na laski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

@kolo99 Celibat celibatem ale całe życie samemu? Będziesz robił z polu a kto Ci obiadek uszykuje, łóżko wieczorem zagrzeje, z imprezy przywiezie jak popijesz z kumplami ;)Z dziewczyną jest się czasem cziężko pogodzić, wiem po sobie, dziś się kochamy a jutro kłucimy... Ale bez kobitki jest jeszcze gorzej...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

czesio nie łam się!! to nie twoja wina, zapamietaj sobie wina zawsze leży po obu strona: jej i jej matki!! to nigdy nie jest wina chłopaka. pisałem że nigdy nie można byc pewnym że to ta jedna jedyna, a nawet pomyślcie sobie co to za dziewczyna: z jednym chodzi z drugim idzie na wesele potem kręci że nie może...żal.pl a ty się chłopie zacznij bawić i szaleć, bajeruj, ściemniaj, kozystaj z życia, młodośc musi się wyszaleć a ta laska to należy do tej grupy "trzy czwarte co są ch*** warte"


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No dobra Tylk oze ja jej powiedziałem. że ma isc jak z klegą bo coś opory miała. No ok. A tutaj taka niespodzianka. :P

 

Heh na całym AF ma przej*** teraz. Ale ja tam nie mam wielkiego żalu. No ale tak to jest z farmerem lekko zadrzeć i AF dumnie by komuś naje*-** ;):D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Koledzy koledzy Ja od nikogo kosza nie dostałem, ze swoją Nunią od Nowego Roku jestem i jest super. Napisałem tylko, że z pierwszą na II roku studiów się rozstałem a to już dawno było


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lektura... ale Panowie trzeba szukać, głowa do góry... ja już odliczam dni do końca kawalerstwa hyh...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Witam w tym temacie :P Pierwszy post mój tutaj :D Jak mnie to zbytnio nie dotyczyło to nie pisałem, tylko czytałem :) Przez wakacje poznałem super dziewczynę, chodziłem na dyskoteki tam gdzie ona, dobrze sie z nią bawiłem, ale niestety te wakacje spędzałem u wujka... Czyli kiedys musiał nadejść koniec... Aż do świąt z nią nie rozmawiałem, kiedy wysłąłem Smska z życzeniami i sie rozmowa rozpoczęła. Później spotkałem się z nią na sylwka na dyskotece i było fajnie. Dwa dni później powiedziałem jej że mi się bardzo podoba i jeszcze parę innych miłych rzeczy... Ale ona to ma raczej w du..e :D Jest ode mnie rok starsza, a z jej wypowiedzi wynikało że woli starszych ;) Powiedzcie, co mam zrobić, dać spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Tak i nie pozalecaj się trochę, ale tak żeby wiedziała, że coś do niej czujesz tylko bez przesady. A jak się coś innego trafi to bierz drugą.

nie ma takiego wagonu, którego nie można odczepić.

Jakby Czesio to zrozumiał to cale AgroFoto z miesiąc by ze szczęści piło ;) oranżadę oczywiście :P


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Tak, to by było dobrze :P Dzis napsałem po południu Smsa do niej, to mi nie odpisała... A teraz jest na gg, piszę do niej ale mi nie odpisuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To jej napisz, że myślałeś iż ma lepsze wychowanie i że jest Ci wstyd, że w ogóle z nią zaczołeś. To ją pod k***i


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

@Lukasz1987 twoja propozycja na picie mi się podoba!! czesio daj tylko znać... hehehehe nie rozumiem was chłopaki nie macie poczucia swojej wartości, po co wy się prosicie o odpowiedź?? facet to jest facet a nie baba!! jak nie to się mówi lasce (słowa niecenzuralne podpowiedź czasem tak się zwracamy do policji ch w coś ta gdzieś) wiadomo o co chodzi. normalnie bym to powiedział ale na forum trzeba się opanować...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To dlatego woli starszych, bo chce chłopaka a nie dziecko, bez urazy oczywiści. Kiedyś Mi to koleżanka tłumaczyła, jak szesnastka ma chłopa parę lat starszego to jest spełniona czy coś ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj