marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

na %% Nie nie. Ona też nie na kase, nic jej nie mówiłem. Zawsze mi pomagała z problemami. Mówie to tylko przyjaciółka. Ale teraz, nie dam rady isc do niej z problemem. a Ona umaiła pomóc. Teraz bym sie rzucil na nia i ryczał jak dziecko.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

uu CZesio to na co ta kasiora poszła??. jak mówisz problemy z kasiorą są to i moze dobrze że dała Ci kosza,bo mieć dziewczynę "'to nie są tanie rzeczy". nazbieraj na na jakiegoś ładnego "kwiatka," władka wyremontujesz. samochód kupisz i akurat dorośniesz jeszcze do dziewczyn, a narazie nie łam się

@Rafał jeżeli Pan Adolf ma więcej procent to mozę bedzie nawet lepszy na tą okazje. ;)

to sprawdzony lek przez Instytut Matki i Dziecka.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

przy niej chcesz beczeć??? chłopie to u niej jesteś skończony jak i u reszty innych dziewczyn tak samo, pokaż żeś facet i masz jaja a nie impotent bez genitaliów. bądź twardy, naprawde może tu pomoc sprawdzony lek doktora Rafała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

tzn nie mi chodzi jak bym miał zkorzystać z jej uslug przyjacielskich teraz np: i bym poszedł do niej to pewnie by sie tak stało. Ale tak sam z siebie to nie. No ale każdy ma swój pierwszy raz. Jej pierwszy raz jak złamała serce komus.... Zawsze jestem pierwszy chcociaz czyms moge się pochwalić ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@ziemek to dobrze ze w swoje pole wpadles a nie w sasiada bo by cie jeszcze pogonil i bys nawet nie wiedzial jak wziol golfa na plecy i uciekal haha ...

 

 

Czesio nie łam sie rozumiem cie ciezko jest krecic do dziewczyny ktora jest zajeta bo to troche takie malo kulturalne, ale jak mowisz ze to twoja przyjaciolka to moze rozegraj to tak opowiedz jaj cala historie ale tak ze nie chodzi o nia tylko o jakas inna laske wtedy zobaczysz co ona ci powie jak powie zebys walczyl czy cos w tym stylu to powiedz na koniec jej "nawet jak by chodzilo tu o ciebie to tez mam walczyc o Ciebie i twoja milosc" i zobaczysz jak zareaguje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesiek odezwij się na gg do mnie to dam Ci linka, jedną mam, jeszcze drugą szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

nie ma co sie mazgać ani czym chwalić, jedyne co dobre i czego się można cieszyć to to że to tak szybko sie skonczyło, w sumie nawet nie zaczeło, ale nie chciałes słuchać kolegów to musiałeś sie na własnej skórze przekonać. dobrze że tak wyszlo bo możę by Ci na weselu coś odwaliła i dopiero był by wstyd bo widać do czego ona zdolna jest.

Damian, chyba by i tak w to nie uwierzyła bo napewno sie domyślała że to o nią chodziło a po za Tym CZesiosław w życiu by tego nie powiedział, jak miał problem żeby ją zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Jak chcesz tą dziewczynę to napisz do mnie bo na forum to tak nie pasuje, a może jeszcze Ci ja ktoś odebrać.

 

A dziewczyny full wypas, koło od bizona, od 80tki, to w dziesięć minut rozbierze, a w następne 5 złoży i jedziesz dalej. A taką oponę jak od Władka Twojego to podobno palcami zdejmuje, Człowieku, wiesz jaki biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

kolo wstaw tu linka kazdy se popatrzy ;) haha

 

 

Adamo pewnie masz racje ze by bylo mu ciezko powiedziec i mogla by sie domyslec ze to o nia chodzi ja bedac z inna zrozumialem ile była dla mnie znaczy i wogole, wiec ona moze tez zrozumie bedac z tamtym chyba ze nic do ciebie nie czuje, albo cie tylko wkrecala ze ma chlopak, to by byla nastepna od nie typowych zartow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

kolo.. jezeli tak koło od bizona ciąga, to po CZesiowi władek, jak ona by go całego na plecach nosiła, sprzedac władka i do kobity pług zaczepić;d ;) z czarnobyla je wytrzasnałes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zdolna. Bym powiedział coś ale nie powiem ;) Ja sie też mało starałem. Zobacz nigdzie jej nei wyciągałem. Ona na dyski zaczeła jeździć. Nie no każdy tutaj dał d*py. Ja najwięcej. Ona winna nie jest. Nie wiedziała ze ja ocś czułem. Jak bym szybciej o tym weselu powiedział. Kiedy była wolna bo to na dniach ona poznała kogoś. Damian. żałuje że nie zareagowałem szybciej. Ale myślałem niedawno jeszcze przeżywała ból to tak szybko sie nie pozbieraale Ona silna jest. Ale kiedys widziałem, widziałem jak płakała, stanelismy na postoju przy lesie i ona coś pisała i plakała i zauważyłem to bo swiatła zostawiła. I ja też juz nie mogłem. Ona cierpi a ja nic zrobic nie moglem. No ale teraz ja przez Nią No jestem wkur na nią nie ukrwyam. ale co tam. Dobra konczmy bo zaraz padne. Lepiej powiedzcie co u was :P

 

Masz dmaian racje. Może Ona sie nawróci. Jeżeli powie mi TAK to sie poświęce bo me uczucie nie wygasa....

 

 

Dobranoc idę spać :D

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

ogłoszenie matrymonialne może napisz do gazety, to dechami drzwi i okna bedziesz zabijał przed chętnymi, a tak na poważnie dałeś toche ciała ale bedziesz miał nauczke na przyszłość, żebyś znowu kidyś tylko zapachów jej perfumów nie wąchał znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ja byłem u swojej i nie było tak cudownie jak w niedziele :D chyba chumorek jej dziś do końca nie dopisał ;) , ale za to niezapomniany powrót do domu :D Za dziewczynami ciężko zdążyć, trzeba się spieszyć za nimi. :P


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj to sie módl żeby kumepl jechał wp iatek do szkoły bo jak nie to Ona jedzie ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no kolo co to za KOBITA musi byc haha .. pewnie 4 obracana spokojnie by ciagnela i nim rzucala ;) haha ..

 

 

No Czesio wiesz teraz nie ma co gdybac to by bylo gdyby bo to jest najgorsze a nic nie daje jzu teraz, a łzy osoby na ktorej ci zalezy najbardziej bola jak jeszcze nie wiesz jak mozesz pomoc to wogole katastrofa..

 

 

Ja nie wiem co jest z moja :P .. Martwie sie bo ostanie sms od niej to ze sie uczy i ze ja glowa boli jak nic, zle sie czuje itp., najlepsze bylo to ze powiedziala ze moze jest w ciazy, a teraz bez znaku zycia moze poszla spac ale zawsze pisala chociasz dobranoc a tu nic.. teraz nie wiem czy spi czy cos jej sie stalo albo cos a nie chce dzwonic bo moze spi.. ale teraz mam zoladek przy sercu jak mysle o tej ciazy ..znow nie bede mogl zasnac bede ciagle myslal o tym i co jej jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Wiesz ziemek co, ja nie sprawdzałem i nie zamierzam sprawdzać, czesio ma linka do profilu jego pytaj. Ja żyję z odwieczną zasadą - pełny celibat i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

a to czego sie Damian boisz najbardziej?? Je reakcji , Twoich rodziców czy jej rodziców??? nawet jezeli okaże się to prawdą to tydzień minie i juz wszystkim przejdzie. a jak sie urodzi to wszyscy bedą tak szczesliwi ze do nieba skoczą najbardziej dziadkowie.

Kolo9 co Cię nakłonilo do tak drastycznej zmiany nastawienia co do płci przeciwnej??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak by to byla prawda to najbardziej reakcji jej babci, ktora juz pewnie by nie byla dla mnie taka mila i wogole, nawet nie wie ze my spimy razem bo by jej gadala ze ho ho

 

Moi rodzice to luzik, ona by byla po niekat szczeliwa, jej rodzice mysle ze bym przezyl, ale bym byl wkurozny na siebie ze jej mozna powiedziec zycie zmarnowalem bo zostala jej jeszcze szkola ktora chce zeby skonczyla bez zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zdolna. Bym powiedział coś ale nie powiem :D Ja sie też mało starałem. Zobacz nigdzie jej nei wyciągałem. Ona na dyski zaczeła jeździć. Nie no każdy tutaj dał d*py. Ja najwięcej. Ona winna nie jest. Nie wiedziała ze ja ocś czułem. Jak bym szybciej o tym weselu powiedział. Kiedy była wolna bo to na dniach ona poznała kogoś. Damian. żałuje że nie zareagowałem szybciej. Ale myślałem niedawno jeszcze przeżywała ból to tak szybko sie nie pozbieraale Ona silna jest. Ale kiedys widziałem, widziałem jak płakała, stanelismy na postoju przy lesie i ona coś pisała i plakała i zauważyłem to bo swiatła zostawiła. I ja też juz nie mogłem. Ona cierpi a ja nic zrobic nie moglem. No ale teraz ja przez Nią No jestem wkur na nią nie ukrwyam. ale co tam. Dobra konczmy bo zaraz padne. Lepiej powiedzcie co u was :D

 

Masz dmaian racje. Może Ona sie nawróci. Jeżeli powie mi TAK to sie poświęce bo me uczucie nie wygasa....

 

 

Dobranoc idę spać :P

Jak by ona dała to by nie było źle ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

no to ja Cie nie rozumiem, przecież jak śpicie razem to chyba jesteście tego świadomi, i czemu dziecko nazywasz problemem??? jeżeli macie być razem to ona ma dziecko wychowywac a Ty masz jej zapewnic utrzymanie żeby do zadnej szkoły chodzić nie musiała bo nic dziecku matki nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

W d*pie maryni ze szkołą, szkoła jeść Ci nie da. Jak koło od bizona kobita zmieni to to jest szkoła życia, a z nauki to tyle pożytku, że tylko będzie się wymądrzać.

Adamo, ja nie nastawiam się źle do kobiet, ja po prostu nie zapodaję sobie takich stresów jak @19Damian89, bo po co? Nie zesiwieję tak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

też wychodze z tego założenia że szkołą jeść nie da, zapłaciłem że 1 semestr studiów i co??? i słuchm tylko tych debili i jeszcze pod szkołą pod łodzią samochód rozwaliłem, juz po świętach nie ide do żadnej szkoły, jak ktoś ma łeb na karku to żadna szkoła nie potrzebna, szkoła ci jesć nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@kolo99 i tak juz ma siwe wlosy mimo niby mlodego wieku haha ..

 

Adamo nie nazywam problemem ja bede sie cieszyl wiadomo ze liczymy sie z tym ze mozemy wpasc i wogole ale chcialbym zeby pierw skonczyla szkole dopiero jest w 2 klasie technikum... i problem to jest predzej w tym ze mieszkamy od sibie kolo 40km, a ja nie mam narazie pracy zadnej i ciezko bedzie cos znalesc, wiadomo ze nic matki nie zastapi i to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj