marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Lukasz1987    61

Żebyś wiedział. ;):D:P Ile człowiek doświadczenia teraz ma w sprawach jak postępować z panienkami, które są w Moim guście.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Yyy weź moze dokładniej czytaj jo. kolo99 Nie mowiłem że z Nia sprawy załatwiam przez fona. Więcej z nią gadam w realu w domu u niej u mnie. A jakoś się musze umówić no nie? ;) Nie mówiła mi. Ale była na pogrzebie dlatego taka sytuacja sie zrobiła. Już jest dobrze. A załatwiałem inna sprawe... I nei sap od razu jak nie wiesz o co kaman bo widze że nie czytasz dokładnie co ja pisze. Bo kelpie od dawna że często sie z Nią spotykam.... :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

no niestety i ja sie musze tu wypowiedziec:P hehe taki intersujacy ten watek ze codzienjie go sledze no ale wszystko toczy sie wokol Czesia:D a Czesiu przezywa kazdy nie odpisany sms kazdy foch itd. panowie czy wy tez tak macie? bo ja sie tym nie przejmuje nie dzis to jutro napisze:d jak sie fochnela to sie odfochnie:D jak kocha i jej cos przeszkadza to najpierw bedzie dazyla do wyjasnienia a nie zerwania. A Ty Czesiu przezywasz takie pierdoly jak moj bratanek w 3 klasie podstawowki:) no ale co tam coz to robi brak zajecia:D skas to znam


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

czesio takich spraw jak zaproszenie na wesele nie załatwia się przez smsy albo przypadkowe spotkanie... pojedź do niej wieczorem z kwiatkiem i jej powiedz!! co masz do stracenia nic... bo na dzień dzisiejszy idziesz sam albo wcale, jak jej powiesz to istnieje szansa że może się zgodzi a jak nie to jesteś w punkcie w ktorym stoisz teraz


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Powiem po raz 50. Nie załatwiam spraw przez fona z Nią. Takie tam jak wieczorem wypadną. Zawiezieszm nei do skzoły? Dowiozła bys mi fajki? itp Takie malo ważne. A na brak zajecia ostatnio nie narzekam... Nawet jak była u mnei to ja leżałem pod ciagnikiem....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Skoro prosisz laskę o przywiezienie fajek to pozdro i zycze dalszych sukcesów. Widocznie czuje sie doceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie po prostu proszę ją o pomoc. Niep isze przywieź mi to i to. Nie przywiozła byś mi? Ael nie wpadłem na to ot tak. Tylko kiedyś wiedziała że nie mam jak skombinować bo u nas mi sprzedać nei chcą i sie spytała mnie czy tam jeden kumpel mi kupił wkońcu no bo by mi kupiła. No i raz ją poprosilem i powiedziała oczywiscie nie ma problemu.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Powiem po raz 50. Nie załatwiam spraw przez fona z Nią. Takie tam jak wieczorem wypadną. Zawiezieszm nei do skzoły? Dowiozła bys mi fajki? itp Takie malo ważne. A na brak zajecia ostatnio nie narzekam... Nawet jak była u mnei to ja leżałem pod ciagnikiem....

hahaha ręce opadają!!! no bajer to ty masz hahaha ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Jak pojedziesz do niej wieczorem z kwiatami to nawet jej rodzice będą po twojej stronie ;) Powiem Ci jeszcze, żebyś uważał, bo jak zobaczy, że jesteś wielki pantofel to będzie Cię za nos wodzić i nic z tego nie będzie.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1
Nawet jak była u mnei to ja leżałem pod ciagnikiem....

 

Zamiast na niej to Ty pod ciągnikiem ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej80    0

To jak się temat toczy wokół lasek to podam wam pewien przykład:

Chłopak poznaje dziewczynę ,podobają się sobie i po pewnym czasie(po dwóch miesiącach) laska mówi,że bzykała się z jakimś kolesiem zanim go poznała,i mówi to bo go kocha i nie chce go skrzywdzić.

I co powinien zrobić rzucić w chol..e,czy zostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

cholera to przez ch (jeśli o chorobę zakaźną Ci chodzi)

A co do pytania to niech się cieszy, że tylko z jednym :P jak widzę co się w akademikach dzieje ;) A, że mu to powiedziała bo go kocha, uuu widzę, że długi związek przed nimi


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

to bylo zanim byli razem wiec nie moze miec do niej o to pretensji i powien byc zadowolny ze laska jest wobec niego szczera i wogole, wiadomo ze kazdy by chcial byc tym pierwszym i wogole, ale jak wiesz ze laska jest pozadna i wogole i mowi ci ze z jakmis spala to nie po to zebys pomyslal o niej ze daje kazdemu tylko ze wtedy bedac z innym doszlo do tego po prostu myslala ze to ten jedyny i wogole a koles sie okazal nie wypalem no i niestety czasu nie cofnie. i chce byc szczera wobec ciebie.

 

 

Z ta propozycja zeby isc z kwiatami i zapraszac na wesele to mnie powaliliscie na kolana, moim zdaniem lepiej pojdz do niej albo jak ona bedzie u ciebie, albo napisz kiedy ma chwile zeby sie spotkac bo chcialbys z nia pogadac bo dawno jej nie widziales albo cos w tym stylu jak sie spotkacie to pogadaj o tym co jest teraz, a pozniej jakos miedzy czasie dojdz do zaproszenia jej na wesele, ale skoro mowisz ze byla na pogrzebie to nie ma zaloby czasem? czy tak bylo nie byl to jej ktos bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

To jak się temat toczy wokół lasek to podam wam pewien przykład:

Chłopak poznaje dziewczynę ,podobają się sobie i po pewnym czasie(po dwóch miesiącach) laska mówi,że bzykała się z jakimś kolesiem zanim go poznała,i mówi to bo go kocha i nie chce go skrzywdzić.

I co powinien zrobić rzucić w hol..e,czy zostać ?

kuć żelazo puki gorące ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesiu, skoro Ty tak szybko dojrzałeś, to może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy, a może już przejrzałeś, czy przekwitłeś. Nie wiem, jak to się określa w każdym razie może jakiś dojrzały, fachowiec, przepraszam forumowicz nam doradzi ;)

 

Ma ktoś tutaj około 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Kurcze no dziś jechałem sam ze szkoły bo koledzy już uciekli patrze a na poboczu dziewczyna stoi i stopa łapie. Mówię to ją zabiorę zatrzymałem się otwiera drzwi i mówi dzień dobry proszę pana mogę się zabrać ? Ja odpowiadam Kuba jestem i się z nią ładnie przywitałem wsiadła i jedziemy. Nie wiedziałem jak zacząć gadkę to o pogodę zapytałem i czy jej zimno i tak sobie gadaliśmy przez 10 km. Pod koniec trasy pytam gdzie mieszka może cię odwiozę? Mieszka 12 km ode mnie. Ale ja głupi jestem że jej nie zawiozłem nawet nie wiem jak na imię ma. Wiem tylko gdzie mieszka i że ma 17 lat. F..ck ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

tego to nie wiem ale nie ktorych rady swiadcza o tym jak by mieli po 30 co najmniej ...

 

 

no to Jakub zaszalaes .. ale wiesz dokladnie gdzie mieszka? wiec mozesz to nadrobic smialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Wiem dokładnie na 200 % jaka to miejscowość bo mi powiedziała wiem też do jakiej szkoły chodzi.


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Kurcze no dziś jechałem sam ze szkoły bo koledzy już uciekli patrze a na poboczu dziewczyna stoi i stopa łapie. Mówię to ją zabiorę zatrzymałem się otwiera drzwi i mówi dzień dobry proszę pana mogę się zabrać ? Ja odpowiadam Kuba jestem i się z nią ładnie przywitałem wsiadła i jedziemy. Nie wiedziałem jak zacząć gadkę to o pogodę zapytałem i czy jej zimno i tak sobie gadaliśmy przez 10 km. Pod koniec trasy pytam gdzie mieszka może cię odwiozę? Mieszka 12 km ode mnie. Ale ja głupi jestem że jej nie zawiozłem nawet nie wiem jak na imię ma. Wiem tylko gdzie mieszka i że ma 17 lat. F..ck ;)

 

To kolega ładnie był zestresowany, że laski nie zapytał nawet jak ma na imię:/ Dobrze że kolega do rowu nie wjechał z tego stresa :P:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Witam witam. Nap oczątku chciał bym podziękwoać w pierwszej kolejności koledze @ 19Damian89 Który bardzi mi pomagał. również Andrzej2110 dla niego też podziękowania :D kolega adams też podchodził fachowo do sprawy, jakub16 A innym hmm co niektórzy tylko sobie jaja robili. Powiem krótko nie ide na wesele. Na wesele Idziemy ;):D:P Przed chwilą wróciłem od Niej :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja bym został przy kwiatach i tak jak mowi @Lukasz1987 w domu to i jej rodzice są za tobą...

 

a co do akademikow to się dzieje!!!!

 

jakub poszalałeś


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

A to wesele to wasze? nie chce Mi się szukać kto kogo zaprosił, ale możesz Mi przypomnieć? Bo jak ona Ciebie to jest bardzo dobrze, znaczy że nie ma nikogo kogo bardziej od ciebie szanuje. Więc masz spore szanse ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Co złe moje propozycje były? Czuję się zawiedziony kolego Czesio:/ Myślę, że ja to najbardziej Cię zmobilizowałem do konkretnego działania. Bo wcześniej to gadałeś jak dziewuszka, która przed chwilką oglądała Telenowele odcinek 3279.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj