marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

każdy chce tą jedna jedyna ale to nie wyklucza że po drodze do tej jednej jedynej nazrywasz inne kwiatki ;)

 

mi nie zależny na tych Innych kwiatkach"


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Znowu Andrzeju sie zgadzamy. Twierdze tak samo jak Ty. Może jakieś piwko? ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

eee za zimno ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

CZesio nie za mlody na piwko ;) haha nie no zart, wiadomo ze czasem sie zerwie inne kwiatki ale bez przesady tez ze co miesiac inna i szukasz tej jedynej bo po 2-3 latach takiego szukania zadna pozadna cie nie bedzie chciec bo widzi ze zmieniasz laski jak skarpetki i nie wart jestes uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Heh ja ani razu nie zrobiłem tak że sobie o tą wziołem potem tą. A i tak mnie każda ma w du#$& ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

to nie tak, że co miesiąc inna. poznajesz dziewczyne myślisz sobie że spoko to ta jedna jedyna potem jesteś z nią szcześliwy i tak dalej ale po pewnym czasie okazuje się ze to nie to i szukasz dalej tej jednej jedynej

 

a co do pożdanych lasek to ... mission impossible...(przynajminej ja nie spotkałem, mam nadzieje że narazie nie spotkałem) a po drugie dziewczyny uwielbiają opiekować się i resocjalizowac typów z pod ciemnej gwiazdy. ponieważ wiekszość dziewczy chciała by "Bochuna" a wybiera "Skrzetuskiego"... a bochun co był zły i co chce byc dobry to po prostu złoty środek...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Powiem tyle dałem ciala wczoraj po prostu i teraz naprawic będzie ciężko. 99% Ona czeka aż powiem jej o weselu. Jak gadałem że musze kogoś zaprosić to ise taka robiła. Bo myślała pewnie że juz bym jej powiedział. Ajajaja ;):P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Łukasz ja cie chyba zaraz umówię z dziewczyną którą miałem na kamerce w sylwestra ;) Ona mieszka nie daleko ciebie :P 15 lat ale ma chłopaka.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Powiem tyle dałem ciala wczoraj po prostu i teraz naprawic będzie ciężko. 99% Ona czeka aż powiem jej o weselu. Jak gadałem że musze kogoś zaprosić to ise taka robiła. Bo myślała pewnie że juz bym jej powiedział. Ajajaja ;):P

 

to dałeś ciała i to na maxa.

 

tylko pamiętaj chociaż o powiadomieniu na Twój ślub :D


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tylko Patrycja... O a któz to jest tak z ciekawości zapytam? ;)

 

Na nk jej nie masz. Pewna Paulina :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

To i ja się do piwka dołączę, bo mam podobnie. Kumpel mi mówi, żebym poszedł na dyskoteke i tam kogoś poznał. Co mi z jakichś przypadkowych panienek, na jakieś końskiej libacji, skoro ja chce Tylko Jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio no to dales ciala nie ma co .. musisz jej to zaproponowac przeciesz nie zje cie za to ani nie po bije a ona moze widzi ze sie czaisz jak sujka za morze ale nie chce cie naciskac i chce abys sam sie wkoncu przelamal

 

 

@lordhagen wiesz ja dzieki imprezie poznalem swoja jedyna wiec moze nie raz warto poszalec na dyskotece bedac mlodym a noz widelec znajdziesz jakas fajna laske ktora sie okarze ta jedyna i wogole..

 

a co do pozadnych lasek jest ich troche bynajmniej ja znam takich pelno wiecej niz tych mniej pozadnych, a co do tej resocjalizacji dziewczyn ta sa takie mysla ze zmienia kolesia a koles tylko przy niej udaje kogos innego kim nie jest tak naprawde. Moja jak sie dowiedziala ze mialem miec sprawe w sadzie to nie byla zadowolona chociasz to byly stare dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Z tym sie zgodze, ale nie będę szukał kogoś innego na siłę, jak niektórzy z mojego otoczenia to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nie mowie ze na sile ale wiesz bawisz sie a tu nagle szok spotykasz kogos kto cie oczaruje itp itd, chociasz jak juz masz ta swoja jedyna to nie ma co szukac innych tylko myslec jak do tamtej sie zblizyc i ja lepiej poznac i wogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tylko teraz powiedzeć. Jej temperament jak ma focha. No z jej strony pare K@#$@ Ch#$% będzie ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Piszesz Czesiu, że jesteś za bardzo dojrzały dla 15to letnich dziewczynek, a od miesiąca czytam, że chcesz zaprosić laskę na wesele i nie wiesz jak. Z tego co obserwuję to Ty ani trochę nie dorastasz do tego, aby mieć kogoś na stałe i na poważnie. Jak Ty nie umiesz konkretnie podejść do tematu. Rozumiem, dzień zastanawiać się jak jej powiedzieć coś, w jaki sposób ją zaprosić, ale nie miesiąc!!! Zaczepiasz ją jak mały dzieciuch, wcale się nie dziwię, że nie chce ona z Tobą być. To się chyba nazywa - końskie zaloty?? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ja ją znam dobrze. Ona nawet mi nie odpisuje. Tylko nie jestem pewien czy to to do końca. Bo jednak wczoraj do konca gadaliśmy było bardzo miło. Nie zaczepiam jej. Raczej za mało sie staram... Jestem nieśmiały po prostu. Końskich zalotówe nie stosuje. Gadamy normalnie. tzn gadlaiśmy.. :P A te co maja mniej latek to chodzi o to że tylko słuchaja plotek i tych pier*** psiapsiółek. Nie ma co juz wiele pisać, koneic jest, temat zakoncozny. Już nic nie bedzie ja widze. O cos innego ma focha widze wcale nie odpisuje. ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie mowie ze na sile ale wiesz bawisz sie a tu nagle szok spotykasz kogos kto cie oczaruje itp itd, chociasz jak juz masz ta swoja jedyna to nie ma co szukac innych tylko myslec jak do tamtej sie zblizyc i ja lepiej poznac i wogole .

 

O to mi właśnie chodzi. Tak jak mówisz to nie mam nic przeciwko, ale jak mi gość każe rezygnować z tej, którą kocham [a jeszcze nie jest nic pewnego co do nas, czy będziemy razem] i lecieć kogoś szukac na dyskoteke, to ja dziękuje postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To go olej i tyle. Ja jak do swojej pierwszej podbijałem to cztery razy łomot dostałem, tylko jak już się zeszliśmy, to ze szwagrami mu wpier*****em ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesio do k**** nędzy, to Ty załatwiasz sprawy ze swoją niby laską przez sms-y? Trzeba się spotkać, a co najmniej chociaż zadzwonić. Żal mi Ciebie, poczekaj aż dorośniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

To go olej i tyle. Ja jak do swojej pierwszej podbijałem to cztery razy łomot dostałem, tylko jak już się zeszliśmy, to ze szwagrami mu wpier*****em :P

opłaciło sie dostać łomot?? ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj