marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karolcia    39

kieruję to do UrsusCzesio i lordhagen.nie obraźcie się,ale macie dopiero 15 czy 16 lat i całe życie przed wami.

nie wiem ile mają te Wasze dziewczyny,ale pewnie też max 15 lat i one w tym wieku same nie wiedzą czego chcą i poleca na wszystko co się rusza,jest lepsze, ładniejsze itd.

tak samo Wy zdążycie się jeszcze pary razy zakochać nim znajdziecie tą jedyną.

 

takie jest moje zdanie w tym wieku nie ma się czym zbytnio przejmować :) no ale powodzonka zyczę :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

yyyy Jeżeli wiozła mnei samochodem to raczej ma +18 :) Żebym był pewien że mnie pokocha to bym sie z tobą karolcia zalożył o 100 i flaszke że do końca życia. Bo ja jestem pewien. Że wytrzymam. Bo Ona ma to coś, Ona jest do tańca i do różańca i na gospodare też. I takiej mi potrzeba. PS. Ja isę za malolatami nie oglądam. Poniżej 17 lat. Bo teraz isę odwróciło Kobiety później dojrzewaja. Jak popatrzałem nam oją byłą klase to to wszystko naje*** miało że strach. A chłopaki biedne byli, zawiedli się. 3/4 Ku*wi się pod dyskotekach z mojej byłej klasy gimnazjum :) Heh nie ma to jak przyjemny biznes :) I jeszcze raz mówie. Jeżeli teraz uda się. To zobacyzmy jak sie będzie układać. Ja zrobie wsyzstko żeby było dobrze. I jak ona też no to za 2 lata karolcia wpadaj na wesele, daleko nie masz :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Oj, ja uważam, że wiek zbytnio nie gra roli, tylko to jaki jest drugi człowiek. Osoba,w której się zakochałem jest mądra, wyjątkowa. Mimo że młodsza rok ode mnie, to wcale różnicy nie odczuwam, bo zbytnio nie ma. To nie jest dziewczyna, która zobaczy jakiegoś szpanera w BMW i już sie cieszy, to normalna, spokojna dziewczyna. Ale ja widocznie nie jestem zbyt zaradny... Ech. Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

no właśnie,a pytałeś się czy chce młodszego? może ona woli starszych i dojrzalszych.

nie wiem jak długo do niej świrujesz,ale normalnie powinniście mieć poważną rozmowę za sobą.

ja jeśli jestem do kogoś przekonana to szczerze rozmawiamy w cztery oczy.może wtedy się dowiesz czy Cię pokocha :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dobrze że Ty maiłeś młądszą normalna ja miałem pecha. I tak smao przez przypadek sie zakochałem w starszej. A jakieś pól roku temu nie myślałem że właśnie ją pokochać bym mógł, jednak tak. To jest jakiś znak :)

 

Kiedyś jedna mi powiedziała w moim wieku. Jestem zbyt dojrzały dla niej bo ona chce tak sobie nie na poważnie. Nie pytałem i nie zapytam. Bo sie pokapuje że cos do niej czuje i czasami za szybko i wszystko trafi szlak. Wracam do pierwotnego planu. Zapraszam ją jutro na wesele i tam niech isę dzieje co chce. Chyba że ekipa zmaiast na prawko smiga do szkoły no to nici. Wtedy trzeba troche ianczej to zrobic żeby sie z Nia zobaczyć. Wszystko da sie zrobic tylko trzeba wierzyć. Dzisiaj rano poprosiłem i otrzymałem. Zrobie to w kolejne dni.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

o śpiewaniu to nie wspomnę najlepsze solówy śpiewam podczas kąpieli albo nawet w chlewie :)

 

głupkuję różnie np. zaczynam wyprzedzać,zbliżam się na wysokość wyprzedzanego i macham coś albo trąbię lub oczka puszczam itd. :)

niekiedy daję po zrywach gdzieś ,a najlepiej wychodzą mi te nieplanowane :) ostatnio tak super zawracałam na rynku,że ledwo samochód opanowałam :) ale co tam nieraz fajnie jest głupotą poświecić :)

Gdzie takie pirłety dziewczyny robią, w Kcyni, Szubinie, czy może Nakle?, bo nie widziałem, żadnej szalonej Omegi ostatnio :)


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

szalona omega jeździ najcześciej w gm. Mrocza i w Nakle też :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

lordhagen on ma racje wiek nie gra roli bo moze miec dziewczyna 14-16 lat a byc marda i szanowac siebie i podwjmowac rozsadne decyzje a nie sikac z radosci na widok jakiegos goscia w BMW albo ulizanego na zel czy cos, a moze miec 20 i wiecje i sie ekscytowac kolesiami z grubymi portfelami i co sobota inny na imprezie wiek nie ma tu nic do znaczenia tylko charakter dziewczyny, ja jestem od swojej starszy o 3 lata i jakos dobrze sie dogadujemy wiem ze moge jej ufac i ze jaj na mnie zalezy bylismy ze soba jak ona miala 14/15 lat roztalismy sie i wtedy zrozumiala wiele rzeczy i wrocilismy do sibie miala wtedy prawie 16 lat i jestesmy do dzis, mialem laski w roznym wieku i nie zawsze wiek swiadczy o dojrzalosci kobiet tylko ich zachowanie.

 

 

no ja tez nigdzie nie widzialem szalejacej Pani za kierownica Omegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mam kumpla w klasie z mroczy ja ise go zapytam jutro :) No wkoncu Damian się pokazał :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesie steskniles sie za mna :) nie no zart a powaznie to masz racje nie ma co sie czaic dluzej powiedz jej wprost to znaczy zapros ja na to wesele bo wiesz nie wiem kiedy je masz ale moze ci czasu nie starczyc a jak powiesz na ostatnia chwile to ci powiem ze w co ona sie ubierze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

dobra z tym Damian ma rację,że może być młoda,ale mądra i rozsądna.na ten temat już się nie wypowiadam.

 

dodam,że Omega była miesiąc temu w Toruniu i jeszcze gliniarzy pytała się odrogę,bo bez mapy i znajomości miasta musiała dojechać do celu :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no prosze trzeba bylo do mnie zadzwonic to bym cie ladnie pokierowal do celu, ja ostatnio bylem odebrac zdjecie z komisarjatu ale nie dali go zabrac tylko obejrzec i wogole a tak ladnie wyszedlem na tej fotce :) ..

 

Czasem mi sie uda cos madrego powiedziec :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

a ogarnia ktoś tak w miarę Bydgoszcz??


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ja tam bylem kilka razy .. troche dziwini ludzie tam mieszkajaraz z kumplami bladzilismy i chcielismy sie spytac o drogie kogos szly dwie laski zatrzymalem sie kumpel dobrze nie odtworzyl okna zeby sie spytac a te daly dyla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

no bo jutro mam wyjazd do Bydgoszczy i trochę słabo znam miasto, będę dopiero drugi raz... :)

 

trzeba będzie zainwestować w navi chyba :)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja w bydzi studiuje i cię po barach moge oprowadzić


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

chętnie skorzystam, ale raczej nie jutro bo będę samochodem a jak prowadzę to nie piję

trzeba będzie się kiedyś wybrać autobusem :)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A wyobraźcie sobie, że kolega mojego kolegi, który siedział w barze koło drugiego mojego kolegi wstydził się zapytać dziewczynę tego pierwszego kolegi o godzinę, bo zapomniał telefonu. A tak naprawdę, to chciał odebrać tamtemu koledze tego drugiego kolegi tą dziewczynę, bo mu się tak podobała, ale nie miał śmiałości. To taki przykład z mojej okolicy pasujący do Czesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

yyyy Jeżeli wiozła mnei samochodem to raczej ma +18 :) Żebym był pewien że mnie pokocha to bym sie z tobą karolcia zalożył o 100 i flaszke że do końca życia. Bo ja jestem pewien. Że wytrzymam. Bo Ona ma to coś, Ona jest do tańca i do różańca i na gospodare też. I takiej mi potrzeba. PS. Ja isę za malolatami nie oglądam. Poniżej 17 lat. Bo teraz isę odwróciło Kobiety później dojrzewaja. Jak popatrzałem nam oją byłą klase to to wszystko naje*** miało że strach. A chłopaki biedne byli, zawiedli się. 3/4 Ku*wi się pod dyskotekach z mojej byłej klasy gimnazjum :) Heh nie ma to jak przyjemny biznes :) I jeszcze raz mówie. Jeżeli teraz uda się. To zobacyzmy jak sie będzie układać. Ja zrobie wsyzstko żeby było dobrze. I jak ona też no to za 2 lata karolcia wpadaj na wesele, daleko nie masz :)

heh to dziewczynki z podstawówki odpadają?? a szkoda bo taką 12stke byś sobie wychował :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A wyobraźcie sobie, że kolega mojego kolegi, który siedział w barze koło drugiego mojego kolegi wstydził się zapytać dziewczynę tego pierwszego kolegi o godzinę, bo zapomniał telefonu. A tak naprawdę, to chciał odebrać tamtemu koledze tego drugiego kolegi tą dziewczynę, bo mu się tak podobała, ale nie miał śmiałości. To taki przykład z mojej okolicy pasujący do Czesia :)

 

 

 

Zakreciles nie ma co ... az ciezko sie polapac co do czego i o jakiego i czyjego kolege chodzi ..

 

 

 

no no taka 12 to sobie wychowasz a taka 16 to bedzie chciala sobie ciebie wychowac juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

tego kwiatu to pół światu... fakt trzy czwarte CH*** warte... ale i one są potrzebne


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tego kwiatu to pół światu, ale ja che to jedyną ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

każdy chce tą jedna jedyna ale to nie wyklucza że po drodze do tej jednej jedynej nazrywasz inne kwiatki ;)


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Andrzej co jak co ale my zawsze sie zgadzamy ze sobą. ;) Ja też chcę to jedyną tylko :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj