marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

Aha czyli liczy się fura niby.Ja jeżdżę Omegą teraz i jeśli poznam kogoś z lepszym samochodem to jestem pusta :)

Bez sensu.Dla mnie np. liczy się jaki ktoś jest a nie czym się porusza czy co posiada.

A jeśli ktoś ciągle narzeka lub wymaga nie wiadomo czego sam jest pusty i bezradny :)

 

no i o to nam chodzi ze patrzysz na kolesie a nie na to czym jezdzi a ze bedzie mial lepszy do ciebie samochod to nic nie znaczy jak nie bedziesz na to zwracac uwagi. chodzi o to co napislas zeby zakochac sie w kims z powodu jakim jest czlowiekiem a nie jaki ma samochod i wogole.

 

A w jaki sposob glupiejesz?? Ja jak jade sam to sobie spiewam szczegolnie w nocy zeby nie zasnac, raz mi sie zdarzylo spiewac jak z laska jechalem to sie pozniej ze mnie smiala ze ladnie spiewam ale moge juz skoncysz haha

 

Pod imprezami mozna zobaczyc ile cwaniakow podjezdza samochodami rodzicow i strzelaja popisy a jak cos nie pjdzie nie tak i placz tata mnie zabije.. Ja lubie na swiatlach z takimi kolesiami sie brac jak jada z laska i chca sie popisac albo na trasie przecignac toche na obortach i sie nie dac.. wiem ze to dziecinada ale trzeba nie raz sobie troche rozrywki zapewnic podczas jazdy.

 

 

Czesio a jak bys poszedl na zywio i z nia pogadal tak powaznie i konkretnie co? albo woz albo przewoz wiem ze latwo mowic trudniej wykonac no ale popatrz meczysz sie juz pewnie z ta nie pewnoscia powiec jej od poczatku do konca, jak bedzie zdrowa to powiedz jej ze chcialbys z nia pogadac sam na sam i wteyd jej powiedz zeby ci dala powiedziec wszytsko i zeby nie przerywala ci jak skonczysz to ona powie swoje do tego co ty powiedziales i bedziesz wiedzial co z czym i na czym stoisz a noz widelec ona na to czeka caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie, trudne do wykonanai to nei jest. Ale najtrudniejsza moze byc odpowiedź. :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiem ze powiedziec to jeszcze jako tak by poszlo ale odpowiedz przeraza bo nie wiesz co ci powie, ale wiesz lepiej isc z przekonaniem ze raczej nic z tego nie bedzie bo wtedy ona cie milo zaskoczy mowiac ze czekala kiedys na to sie odwazysz niz z przekonaniem napewno bedzie ok i rozczarowac sie w przykry sposob.

 

 

 

Ale ja tez mam ten dylemat gdy sie swojej oswiadcze czy powie TAK, bo kiedys jak z nia gadalem to mowila ze by powiedziala nie ale wtedy bylo to uzasadnione wiec rozumialem ale teraz nie wiem co mi odpowie chociasz mowila ze po sowjej 18 sie zgodzi, tylko kiedy to zrobic zeby bylo mile zaskoczenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesiu im będziesz więcej znajomości załatwiał przez koma, to trudniej Ci będzie rozmawiać z dziewojami na żywo. :) To nie mój wymysł, ale mądrych ludzi, którzy wyciągnęli takie wnioski z badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

TO te badanie sie malo co sprawdzaja ja duzo znajomych poznalem przez gg nk itp, z tymi co gadam na gg albo przez smsy to jak sie spotkamy to gadamy na luzie bez zadnych problemow i z osobami ktore malo znam tez o ile jest o czym rozmawiac bo jak sie rozmowa nie klei to sie kleic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiadomo, że są odstępstwa, takie badania mają na celu zaznaczenie lub wskazanie pewnego trendu albo skłonności. Potem mogę więcej napisać o fenomenie naszej klasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jaki znacie najlepszy sposób, aby się odkochać i zapomnieć o dziewczynie?

ojjj ciężka sprawa.... Czasem nie da się zapomnieć do końca.

 

Tak to fakt.Ale jak ja włącze disco polo czy coś podobnego to wszyscy się gapią :) Mój sąsiad jak ze mną jedzie to się chowa w samochodzie bo ja głupkuję :)

 

Jeśli natomiast słyszę u innych rąbankę czy techno, jak kto woli, to mówię jedzie jakiś czub i szpanuje :)

 

Aha czyli liczy się fura niby.Ja jeżdżę Omegą teraz i jeśli poznam kogoś z lepszym samochodem to jestem pusta :)

Bez sensu.Dla mnie np. liczy się jaki ktoś jest a nie czym się porusza czy co posiada.

A jeśli ktoś ciągle narzeka lub wymaga nie wiadomo czego sam jest pusty i bezradny :)

 

ja jeżdżę ursusem 3512 i c-330. Nie mam komóry (nie jest mi potrzebna, jak będzie to coś się kupi za nie dużo kasę bo jak się gdzieś walnie i rozleci to mniej szkoda.). Pasował by Ci ktoś taki???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Grunt to dobrze się sprzedać. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jeśli czasami nie da się zapomnieć, to może zdobyć się na odwagę i wytłumaczyć dziewczynie, że byłem tak namolny dlatego, że chciałem okazać jej swoje zainteresowanie? Co o tym myślicie?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@look mozesz sprobowac tylko wiesz ze ta namolnosc mogla ja od ciebei odstraszyc niz sklonic do dlaszej znajomosci z toba ale dziewczyny sa nie obliczalne i wszystko mozliwe nawet jak jej powiesz ze kochasz inna to sie do ciebie potrafi przytulic i powiedziec ze rozumie i bedzie robic wszystko bys o tamtej zapomial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ty jeśli dobrze pamiętam to młody jesteś. Powiedz jej że ci na niej zależny tylko chyba nie jesteś gotów na poważny związek i poczekasz na nio jeszcze. Tylko nie zabraniaj sie iej spotykać z innymi chłopakami. Nie możesz jej zabronić. Związek musi być dobrowolny z bu stron żeby był udany.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@Andrzej jesli to bylo do mnie to wlasnie chodzilo ze kocham ta dziewczyne z ktora teraz jestem (Kamila) a ta sytuacja miala miejsce jakies 2 lata temu jak bylem z inna po tym jak mnie zostawila Kamila i bylem pozniej z inna myslalem ze zapomne a tu wrecz odwrotnie jeszcze wiecje zrozumialem ile ona dla mnie znaczy i nie wiedzialem jak z tamta zerwac w kulturalny sposob myslalem ze jak sie dowie ze kocham calt czas Kamile to nie bedzie chciala byc ze mna a tu jednak nie.. ale udalo sie z nia roztac w nie mily sposob niestety i worcic do Kamili z czego jestem szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie to do look19. Jak zacząłem pisać posta twojego nie było jeszcze.

 

 

Jak z tamto zerwałeś?? Powiedziałeś ze zrywasz dla Kamili i Kamila o tym wiedziała?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nie jak bym tak powiedzial to pewnie by sie skonczylo tak jak nie chcialem ale i tak wyszlo na to ze bylem z nia tylko dla lozka. Wiem ze to bylo troche chamskie z mojej strony ale naprawde nie wiedzialem jak z nia zerwac, myslalem ze jak jej powiem ze kocham ciagle Kamile to mnie zostawi, najpeir wyszla a za 10 minut byla spowrotem i niby bylo ok. Naprawde nie wiem co bym musial powiedziec jej zeby mnie zostawial.

 

Poprostu unikalem jej zero kontaku przez 3 dni i przyszla do mnie pogadalismy i stwierdzial ze to nie ma sensu i poszla. szczerze mowiac ucieszylem sie jak wyszla za drzwi i bylem szczesliwy ze moge wrocic do Kamili.

 

A z Kamila pisalem jeszcze bedac z tamta raz nawet umowilismy sie na impreze ale niestety nie udalo sie spotkac (warunki pogodowe), ale jak tylko sie roztalem z tamta to jakos za 2-3 dni spotkalme sie z Kamila spacerowalismy dosc dlugo pogadalismy sobie i wrocilismy do siebie.

 

Pozniej tamta zaczela grozic Kamili ze ja dorwie itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie wiem. Z tym pytaniem poczekam. Powinna sie też ucieszyć z tego że chcę ją zabrać na wesle no nie? :) To jedno będzie załatwione a z tym pytaniem się poczeka. Zobaczymy co sie wydarzy na weselu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mogłeś jej powiedzieć ze jeśli cie kocha i che abyś był szczęśliwy to zrozumie to co robisz. Jeśli nie zrozumie to znaczy ze ten związek nie miał sensu na dłuższą metę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiesz moze moglem i tak to rozegrac ale watpie zeby to zrozumiala jest starsza od Kamili o jakies 2 lata ale powiem ci ze Kamila chodz mlodsza jest bardziej dojrzala i mysli powaznie o nas i o przyszlosci razem a tamta to co bedzie to bedzie i tylko sie bawic i zmienila sie radykalnie po miesiacu nie szlo z nia wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Dziewczyna, której chcę to wszystko wyznać nie wykazywała zainteresowania mną. Jak mam jej to wyznać? Powiedzieć to, co myślę i uciec, czy jak? Bardzo się stresuję w jej towarzystwie, bo chciałbym zawsze wypaść przed nią jak najlepiej.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Heh to prawie jak u mnei fakt troche isę interesuje. Ale teściowa o wiele bardziej opiekuńcza :) Oj tylk ostrożnei jedź, powoli żebyś sie nie połamał. żebyś jeszcze przyjechał. W sylwka też sie zaopiekwoała mną bo reszta dupe zawineła i poloźli :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bardzo się stresuję w jej towarzystwie, bo chciałbym zawsze wypaść przed nią jak najlepiej.

 

Rozumiem cie bo u mnie podobnie było przy Asi w 2008 roku. Odwagi zabrakło :) Kto wie co by było gdybym wtedy się odważył.

Tak to jest przy kim na kim komuś zależy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Innym facetom mogę pozazdrościć tylko tego, że są ciekawsi, zabawni no i potrafią utrzymać dziewczynę przy sobie. Ja niestety nie. Może już tak zawsze będzie, że będę musiał swoje wycierpieć i zostanę sam. Jednak nie chciałbym zostać sam, bo zacznę za bardzo wydziwiać.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zainteresowala sie mym opisem ,,Nie chce mieć Ciebie tylko w moich snach

w mych marzeniach prostych tak :) " hmm torche ise zagapilem teraz prostuje :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

taaaa są ciekawsi.... a guzik prawda nie wmawiaj sobie że ktoś jest lepszy od Ciebie bądzi po prostu sobą i niczym się nie przejmuj. jak ja widzę jak "patologia" z mojej szkoły ma dziewczyny to nie wiem czy się śmiać czy płakać połowa nie wile ile to 2+2-2 policzenie tego zajmuje im troszkę czasu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Innym facetom mogę pozazdrościć tylko tego, że są ciekawsi, zabawni no i potrafią utrzymać dziewczynę przy sobie. Ja niestety nie. Może już tak zawsze będzie, że będę musiał swoje wycierpieć i zostanę sam. Jednak nie chciałbym zostać sam, bo zacznę za bardzo wydziwiać.

 

 

Napewno ci suie ulozy kiedys tez tak mialem ze moje zwiazki to maks 3miechy i koniec ale teraz znalazlem ta jedyna na poczatku nie bylo latwo jedno roztanie ale pozniej powrot do siebie i jestesmty juz ze soba nie cale dwa lata.

 

Wiecej wiary w siebie chlopaki, i odwagi lepiej nie raz zaryzykowac i powiedziec co sie czuje niz pozniej sie dobnijac tym ze sie nie powiedzialo ze sie nie sprobowalo i gdybac co by bylo gdyby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Ale jedno wiem. Już nie będę na siłę próbował ułożyć sobie życia. Pozostawię życie własnemu biegowi i będę uważniej obserwował, bo jedną dziewczynę w życiu już przegapiłem(nie tą, o której piszę).

EDIT: dziewczyny zrozumieją jaki ktoś jest dopiero wtedy, gdy zwiążą się na zawsze z kimś nie odpowiednim, ale przynajmniej jest sprawiedliwie. Nie tylko my faceci cierpimy.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj