marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

taa cena dotyczy tylko welonu :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak dla mnie jeżeli to maiło by byc ze mną to cena nie gra roli. 2, czy tam 3 byki nie zrobią róznicy :) To tylko osprzęt do 7211 tj agregacik i Niemeyer obracany. Co tam :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie smsa nie napisal koles na Fotce.pl jej to napisal w prywatnej wiadomosci, no to byl druga taka wiadomosc pierwsza tez byla dobra przeslala mi ja przez gg ale niestety nie mam archiwum wiec wam nie poakrze, koles mnie powalil tym co napisal ale tez i wkurzyl.

 

 

Czesio moze ona ci tak gada zeby sie wkoncu osmielil w stosunku do niej zaprosil ja na to wesele i wogole a nie tal sie czaisz.

 

 

Moja mi ostatnio wyliczyla co bedzie ile kosztowac na wesele wyszlo jej 24tys ja zrobilem mala korekte i nawet w 19 bym sie zamknol. Sprzedaz 2 albo 3 byki a ja bede 2lata na to odkladal pewnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@19Damian89 jakie 24tyś??? :)

 

wysprzątaj stodołę,narób bimbru i kiełbachy no i orkiestra i będzie eleganckie wiejskie wesele.I to małym kosztem :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

@19Damian89 gratuluje pożadnej dziewczyny, że ci powiedziała.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Jakbyś potrzebował orkiestranta to nawet mam takiego co ma dużo wolnych terminów.

Jego reklama znajduje się tutaj :)

 

I nawet ma różne limuzyny na wypożyczeniu po tanich pieniądzach, także jak Rafał mówi, nie potrza dużych piniędzy na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

@19Damian89 gratuluje pożadnej dziewczyny, że ci powiedziała.

 

 

ja również


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Moja na NK szukała pana z orkiestry. Nie wiem czemu mi to wszystko mówi :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A mój znajomy rzucił laskę i ona tak płakała, że aż się zanosiła. A on jej powiedział: "A co myślałaś, że będę się z Tobą żynił?!"

Jak tacy gruboskórni jesteście to później laski są nieufne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

może ma wobec Ciebie jakieś plany Czesiu :)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O tuz to ta nieufnośc. Tak Patrycja została odrzucona w podobny sposób. Zabawka na samotne wieczory nic więcej była :) Moze ma mozen ie hmm. Zobaczymy co bedzie najpierw z brata weselem. Ale na wszelki wypadek to ja lepiej te ostatnie juz byki podtucze :):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A co ma powiedzieć mój kolega jak został rzucony przez blacharkę?

I co gorsza wcale o tym nie wiedział?

To teraz chłopak jeździ do dziewczyn na pierwsze 3 spotkania dziurawymi maluchamy, tak je sprawdza:/

Kupił sobie takiego malucha specjalnie i mówi, że nie ma wyjścia, mróz 20st ale jedzie, sople zwisają z nosa, ale chłopak jest wytrwały. Jeszcze żadnej nie znalazł co na 3cie spotkanie chciałaby się z nim umówić. Ale wierzy, że znajdzie w końcu tą jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

he he to jest irytujące jakiś pajac weżnie od ojca np pasata b5 a pany jaka fura i wogule a ty z ledwością zarobiłeś sam na np mondeo i nie pasuje im samochód;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@19Damian89 jakie 24tyś??? :)

 

wysprzątaj stodołę,narób bimbru i kiełbachy no i orkiestra i będzie eleganckie wiejskie wesele.I to małym kosztem :)

 

 

bedzie problem bo ja mieszkam w miescie niestety :) a nie na wsi wiec moze byc ciezko z tymi malymi kosztami, ale w sumie pomysl nie taki glupi jak by sie mialo duza stodole w dorbym stanie w srodku ladnie wysprzatac i wogole elegancko urzadzic to juz na sale nie wydajesz 15tys

 

no tez sie ciesz ze mi to powiedziala i wiem ze jest pozadna i moge jej ufac wkoncu znam ja juz pewien czas. Mozna powiedziec ze mi o wszystkim mowi nieraz nawet za duzo ale niech lepiej mowi za duzo niz za malo prawda :) em

 

 

kolo99 no no tez tak mozna w sumie racja ja do swojej jezdze ojca samochodem (Puntem I) i jakos nie narzeka czasem powie ze ten sie jej podoba albo ten no ale to normalne zawsze jak z nia gadam ze chce kupic samochod to jak wspomne o Fordzie Fiescie to tylko wtedy sie buntuje ze nie bedzie nim jezdzic ale inne moga byc .. ale pewnie jak bym mial ta fieste to by nie marudzila :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do samochodów to najbardziej niewiasty lecą na Audi i Bmw, tak wynika z niezależnych fachowych spostrzeżeń. :) Dziwi mnie brak w czołówce Mesia, widać marka kojarzona z dziadkiem, niż z chłopakiem z .... prawda. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dokładnie, jakoś nie umiem sobie wyobrazić młodego człowieka jadącego Mercem. ;D

Co nie zmienia faktu, że osobiście podobają mi się te samochody, ale dla dziewczyn nie powinno robić różnicy, czy gość jeździ Wartburgiem czy BMW 530i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hee z kumplem jeździłem Wartburgem do szkoły i tam przypadkowo poznał dziewczynę. Nie przeszkadzał jej samochód. Czasem jechał do niej autobusem bo auto nawaliło. Obecnie są małżeństwem i mają od niedawna syna (ślub nie był przez wpadkę)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Co do samochodów to najbardziej niewiasty lecą na Audi i Bmw, tak wynika z niezależnych fachowych spostrzeżeń. :) Dziwi mnie brak w czołówce Mesia, widać marka kojarzona z dziadkiem, niż z chłopakiem z .... prawda. tongue.gif

hehe masz racje z tym mercem :) ale tanim kosztem można zrobić super autko,zakładasz aluski i porządny sprzęt grający i wszystkie puste dziewczyny sa twoje :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Kumpel ma Megange z nowszych i nie zla furka ladnie sie prezentuje ale zadna na niego nie leci, ale z tymi Audi i BMW to racja jeszcze moze bym Golfa dorzucil, jak lasce bedziesz sie podobal ty i na tobie bedzie jej zalezyc to nawet jak bys do niej rowerem smigal by nie mial nic przeciwko, ja narazie czekam na rozsadna propozycje ze strony ojca bo jak narazie to chcial mi kupic cieniasa (nie wiem jak bym sie w nim zmiescil za wysoki jeste) i oriona ceny nie byly takei kosmiczne bo za tysiac zlotych bym mial swoj samochod. Ale nie chce tez kupic skarbonki bez dna wole poczekac pol roku albo rok i uzbierac na nos nowszego i w lepszym stanie.

 

 

Ale wystarczy jak sie jedzie przez miasto wlaczyc glosno muzyke otworzyc szyby i widac jakas laska sie obejrzy a jaka nie i najlepiej miec wlaczone Disco Polo wtedy najwiecje sie oglada osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak tak disco polo my na wagarahc kiedyś stlaiśmy tico pod polo to sie tak laski oglądały a szły dzieci to tańczyły ale była polewa :) Moja ma lepszą fure ode mnie. Czyli jak mnie zechce to nei jest pusta :) Bo Ona ma Tico a ja tylko poloneza.. Ale większy silnik mam :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Tak to fakt.Ale jak ja włącze disco polo czy coś podobnego to wszyscy się gapią :) Mój sąsiad jak ze mną jedzie to się chowa w samochodzie bo ja głupkuję :)

 

Jeśli natomiast słyszę u innych rąbankę czy techno, jak kto woli, to mówię jedzie jakiś czub i szpanuje :)

 

Aha czyli liczy się fura niby.Ja jeżdżę Omegą teraz i jeśli poznam kogoś z lepszym samochodem to jestem pusta :)

Bez sensu.Dla mnie np. liczy się jaki ktoś jest a nie czym się porusza czy co posiada.

A jeśli ktoś ciągle narzeka lub wymaga nie wiadomo czego sam jest pusty i bezradny :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jaki znacie najlepszy sposób, aby się odkochać i zapomnieć o dziewczynie?

EDIT: to ja chyba sobie kupię poloneza i wtedy będę wiedział, czy dziewczyna jest zainteresowana mną czy moją furą/kasą.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie dosłownei z tą pustką. Tylko ze tak bywa czasami... A nawet często. Ja widze u nas, pół dziewczyn z TR to sikaja na widok jednego golfa III po tuningu a taki audio ma że hoho my w parku palimy 6 metrów od parkingu a jak włączy radio to tak puka że klata lata na fajarni :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jaki znacie najlepszy sposób, aby się odkochać i zapomnieć o dziewczynie?

EDIT: to ja chyba sobie kupię poloneza i wtedy będę wiedział, czy dziewczyna jest zainteresowana mną czy moją furą/kasą.

 

O tak, ja też potrzebuję tego sposobu. Niby miałem, ale dość długo mnie leczył z nieszczęśliwego zakochania, więc potrzebuję czegoś skutecznego.

PS. Też kupuję Poloneza, ale bez względu na dziewczyny. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Byłem dizś u niej, nie rozmowna chora jest %% :) Za wiele. No i spać chciała iść. Powiedziałem no to uciekam chyba że chcesz żebym został to moge zostać. A ona Że zaraz i tak spać idzie. Byla bardzo zajeta pisaniem SMS. Zmieniła isę. Kiedyś była taka no. Zawsze wesoła gadała a teraz nawet jak jej nic nie jest to i tak wymuszone wszystko. Nie taka ją pokochałem....... I nie tego sie spodziewałem... :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj