marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

No ja sobie leżep od ruskiem, dokręcam zwolnice, patrze a tutaj zielona limuzyna Patrycji ;[ Hmmm miła niespodziewanka :lol: Przyszła ze swoim bratem ( Lepiej niech już z kimś przyjedzie niz wogóle) w garażu jedna fajka zaraz na siłe do domu i już, kawka, w domu też zadymka. eee jej brat to tam ise nie odzywał wiele, bo sie dopadł Ladnwirtschafts Simulator 2009 :) To był tak zajęty że jak jechać było to mu pierdo** w łeb ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

To,że tak powiem nie srom piniądzami :lol: nie będę mówic ze jestem jedna na iles tam,ale swoje wiem i wiem,że wole życ spokojnie i nie mieć za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No ja sobie leżep od ruskiem, dokręcam zwolnice, patrze a tutaj zielona limuzyna Patrycji ;[ Hmmm miła niespodziewanka :lol: Przyszła ze swoim bratem ( Lepiej niech już z kimś przyjedzie niz wogóle) w garażu jedna fajka zaraz na siłe do domu i już, kawka, w domu też zadymka. eee jej brat to tam ise nie odzywał wiele, bo sie dopadł Ladnwirtschafts Simulator 2009 :) To był tak zajęty że jak jechać było to mu pierdo** w łeb ;[

 

Mieliśta czas dla siebie, ciesz sie że nic nie mówił i grał ;D

Tylko że wiesz, może moje rady są g...wno warte, ale czasem troche czułości, w końcu nie samymi cyntosami [papierosami dla niewtajemniczonych] człowiek żyje. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no z tym byciem na czas tez dziewczyny maja troche ja ostatnio mialem byc na 12 u swojej to musialem nie zle cisnac i czesto przebywac na lewym pasie a ferrari nie posiadam, ale bylem o 11:55 ale co z tego jak zajechalem chcialem sobie zawrocic a tam lodowisko i stalem 10minut zeby wyjechac z tamtad badac 50m od jej domu haha

 

Osobiscie znam laske ktora sie nabija z tych co leca na kase a ostatnio sama mowila ze jej chloptas ma ladna fure (Stare BMW) i kupuje jej nie raz rozne rzeczy tak bez okazji (jakies bluzki spodnie).

 

no Czesio to olales ruska w polowie naprawy nie ladnie :lol: haha .. no no te Ladnwirtschafts Simulator 2009 to cudowna gra ostatnio kuzynka byla z dzieciakami to im wlaczylem to grali jeden operwal a 2 mu mowilo co ma robic i czisz spokoj nie bylo dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A no nie dokońca go zostawiłem :lol: Bo przyszła na warsztat w pol podwórkaj uz wyciagajac paczke Westów. Więc ja kulturalnie podałem ręke, w pozycji leżącej, dokreciłem co miałem w pól fajki skonczyłem i ładnie do domku poszliśmy. I bardzo miło było ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Czesiu widze ze kręcisz bajerke :lol: i tak trzymaj!!

 

ps.Pokaz ze jesteś twardziel i pal Męskie bez filtra ;[


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A no punkt 1.a wykonany

teraz punkt 1.b, żeby sama przyjechała

i od razu wykonujemy punkt 2 czyli zapraszamy na wesele :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

i z okazji narodzin potomka :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak już palisz to pal dobre czyli LM albo Malboro.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Marlboro drogie i się popsuły ostatnio. Camele są dobre. Sobieskie niebieskie są chyba najlepsze. A LM= LD a wole LD 1 zł różnicy ;[ Ona teraz na weselu trochę mnie niepokoi że czasami ktoś inny się znajdzie. Ale trzeba być dobrej myśli. Ja bym z Nią pewnie szedł ale dałem ciała po prostu. Albo nie słyszałem albo nie było mnie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Bo mówiła kiedyś. Że jak ktoś by chciał to by wzięła. Chętnych nie było tzn był chętny ale sam bym sie nie narzucał :lol: Ale i tak noc zmarnowana nie będzie ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marlboro się popsuły?? Nie wiem. Ostatnio paliłem je w technikum a to było bardzo dawno temu :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak najlepsze ruskie z takim znaczkiem : хорошее сигареты :lol:

Ursusik udanej nocy życzę ;[ Baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no jak w technikum paliłeś ostatnio to co Ty chcesz one w ostatnim miesiącu takie jakieś, dziwny smak mają :lol: Jestem bardziej na bieżąco ;[ A no co do ruskich to ise zgadzam w 100% Tylko dostęp trochę trudny. Gdzieś jeszcze paczki mi się walaja po szafach Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Malowanie wózka o akurat na malwoanie wózka były ruskie ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

no Panowie życzę wam w tym nowym 2010 roku spełnienia marzeń szczęścia w miłości i inych mniej ważnych pierdół;p a teraz idę się zalkocholizować na imprezę do kumpla pozdrawiam damian18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

po mnie za równe ol godzine taxówka podjeżdża i też ide sie alkocholizować do Patrycji domu ze szwagrem sobie damy w palnik troche litr na łeb na całą noc to będzie sie działo. Znowu furtke małą na HL-ke nie da sie wrzucic w 10 :lol: No dzięki dzięki Damian i Tobie i wszystkim życze wam również tego ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Damian i na wzajem,całemu agrofoto zdrowia,szczęścia w 2010r :lol:

Pewnie balujecie chłopaki w ja na chacie samotny ;[ Ale chata wolna i może po północy... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja wam życzę aby dziewczyna którą kochacie lub pokochacie szczerze odwzajemniła wasze uczucia. Dużo szczęśliwej miłości.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

Nom koledzy....Życzę Wam; Wszystkiego naj naj w nowym roczku 2010, żeby najgorszy dzień w nowym roku był lepszy od najlepszego dnia w starym roku 2009...Nom i szczęścia, prawdziwej miłośći :lol:;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Dołącza się i życzę wam wszystkim, abyście odnaleźli szczęście w miłości(ci co go nie mają), podtrzymali je (ci co już je mają) oraz aby wszyscy agrofotowicze w 2010 roku mogli się pochwalić swoimi agrofotowiczkami :lol:


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja również każdemu życzę wiele szczęścia w miłości oraz w innych sprawach, spełnienia wszystkich marzeń.

 

Heh 1 w tym roku w tym temacie. Może zostanę mistrzem uwodzicieli agrofoto? xDD

heh... tak, na pewno ja. Zresztą... więcej wiary w siebie to podstawa. Na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj