marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

milanreal1    319

Hej no chłopaki opanujcie się... Dziewczyna to nie przedmiot. Trzeba delikatnie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

taaa młotkiem :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No właśnie,a nie jakieś podchodzenie do nas jak do rzeczy...nie ładnie chłopaki .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Spoko, odwiedzam dużo for, ale po raz pierwszy widzę takie tematy :lol:


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

AF się wyróżnia od innych :lol: nie jet tak monotonne :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

No widzę że jest wszechstronne :lol:


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jeden z prawdziwych zwrotów :lol: "Tam gdzie kończy się logika, zaczyna się kobieta" :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia    0

Ale jakie przez to życie jest ciekawe :lol: I żadnego porównywania do przedmiotów, bo się pogniewamy.

 

Ale żeby nie było - panowie tez wcale tacy schematyczni nie są, ja tam cały czas nie wiem o co im chodzi... :D

 

 

Edit:

Się sama uśmiałam - przesłuchuję płytę Ani Dąbrowskiej i trafiłam na taką oto piosenkę:

http://veritassserum.wrzuta.pl/audio/6qXnKOFt6j1/06._ania_dabrowska-_czego_ona_chce

Dobrze się w słowa wsłuchajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Noo dobrze jeszcze jedna stanęła w naszej obronie :lol: bo jeszcze by wyszło,że my najgorsze,a te łobuzy francowate też czasem dają nam wiele do myślenia,bo nie da się ich rozszyfrować ;[ hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chyba te aniołki kochane :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Noo dobrze jeszcze jedna stanęła w naszej obronie :lol: bo jeszcze by wyszło,że my najgorsze,a te łobuzy francowate też czasem dają nam wiele do myślenia,bo nie da się ich rozszyfrować ;[ hihi

 

ale to sie sprawdza w przypadku niezbyt dobrego chłopaka, że trudno się domyśleć o co mu chodzi. A w naszym przypadku nawet porządny chłopak z porządną dziewczyną czasami sobie nie umie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Bo dziewczyna co 5 minut zmienia zdanie a chlopak nie wiec dlatego z nimi ciezko sie nie raz dogadac i je zrozumiec :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Bo dziewczyna co 5 minut zmienia zdanie a chlopak nie wiec dlatego z nimi ciezko sie nie raz dogadac i je zrozumiec ;[

 

 

Zgodzę się z faktem iż kobiety często zmieniają zdanie, co jest powodem nie zgody z chłopakami. :lol: I ciągle trzeba dążyć do jednego, żeby było dobrze. ;[

Pozdro .


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

he he macie racje. miałem jechać po przyszłą nie doszłą;p do jej babci o 18 po 5 minutach dostałem sms że o 18.30 a po godzinie że jednak o 19;30;p i weź bądź mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Kiedyś natknąłem się w necie na taki wierszyk nt. kobiet: "Ładna kobieta to raj dla oka, piekło dla duszy i czyściec dla portfela". Coś w tym jest, bo fajne babki widuję tylko z bogatymi facetami.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

BIG CYC śpiewa "dziewczyny kochają bogatych wiesniaków"


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Pewna dziewczyna wydaje mi się w sam raz dla mnie, jednak nie potrafię do niej jakoś zagadać,skierować na siebie jej uwagę bo nigdy nie słyszałem, aby z kimś rozmawiała na konkretny temat i jest nieśmiała i małomówna, a ja w jej towarzystwie dębieje i tak się denerwuję, że nie potrafię o niczym z nią porozmawiać, a jak z nią tańczę, to tracę poczucie rytmu, jednak nie zauważyłem zainteresowania mną z jej strony. W dodatku ostatnio dała mi do zrozumienia, ze jestem zbyt namolny, a na kursie tańca nie chciała ze mną tańczyć, a po kursie gdy ją spytałem dlaczego, to powiedziała mi, że od tygodnia ma już partnera, a przecież tydzień wcześniej z nią tańczyłem. Czy w tej sytuacji powinienem sobie dać spokój z nią?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehe będę się kłócić...nie zmieniam tak godziny spotkań,byle by był nawet jak najwcześniej a nie jak najpóźniej jeszcze :lol: a tak wogóle malo jest dziewczyn które nie lecą na pieniązki,bo jednak ta kasa cieszy baby,ale ja to moge nie mieć i mi lepiej bo nie wymyslam na co ja wydac...nie śmiem wyciągać pieniędzy od chłopaka,przyjdzie czas,że moze i będę musiała,ale póki co nie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

sorry dziewczyny ale 9 na 10 leci na kase, a 5 z tych 9 mowi że w żadnym wypadku nie liczy się dla niej kasa...śmiech


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a powiedz dla kogo nie liczy się kasa??:lol:


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

dla tej 1 z tych 10!!

 

Bo ona ma wystarczająco :lol: dużo kasy


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj