marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

ziemek256    13

Ło chłopie to się trzymaj, zapewne będzie ciekawie... ;) Ale masz racje, im prędzej to załatwisz tym lepiej, starszi będa wiedzieli że dziewczyna ma w Tobie oparcie.

 

Teraz musisz pokazać im ze nie zostawisz dziewczyny bo wpadła a ty chcesz jeszcze sobie polatać.

ziemek tylko ty uważaj ze swojo

 

 

Andrzej wierz mi i to nie grozi narazie... Aż tak dobrze nie jest. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak by spali to by nic nie było ;) A Oni hasali za dużo no i stało sie no życie. Pokaz teściom że jej nie zostawisz i żej uz razem na wieki wieków.....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No znam ją do sierpnia, a dużo z nią już przeżyłem nie była to moja pierwsza ale najprawdopodobniej jest ostatnia. No cóż może to dziecko jeszcze bardziej nas do siebie zbliży... ;) . Choć raz mi powiedziała że ja nie kocham jej tylko swoje gospodarstwo i swój sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ty co na to??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

No znam ją do sierpnia, a dużo z nią już przeżyłem nie była to moja pierwsza ale najprawdopodobniej jest ostatnia. No cóż może to dziecko jeszcze bardziej nas do siebie zbliży... ;) . Choć raz mi powiedziała że ja nie kocham jej tylko swoje gospodarstwo i swój sprzęt :)

 

Nie przejmuj się, moja mi to mówi kilka razy dziennie. :)

Znany tekst. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale teraz dziecko to powinno wam ise jak najbardziej ułożyć. Życzę szczęscia. A i u mnie psozło do przodu powiem tak. Dobrze być nieletnim palaczem i meić na oku kobiete z dowowdem ;) Jutro sie z Nią umówiłem żeby mi fajki kupiła to zaraz na kawe neich przyjdzie. Obawiam się tylko ze może sama nie przyjechać :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale pretekst... To już lepiej iść na piwo. Tez bez dowodu nie sprzedadzą*

 

 

 

* teoretycznie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No to widzę, że Panowie już powoli korzystają z mojej rady i rezerwują sobie kobiety zawczasu w ten, a nie inny sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no taka rozmowa z rodzicami dziewczyny to naprawde nei lada wyzwanie chociasz zalezy od jej rodzicow .. wiesz ja mieszkam w miescie a mi laska tez gada ze dla mnie liczy sie moj kuzyn i jego gospodarka i praca w polu i ze jak bym mogl to bym tam caly czas siedzial u niego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Z Nia na piwo. Ona prowdzi jutro na pasterke. Ale tutaj troche fakt jest bajerki. Ale i tak i tak trzeba kupić


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

ale pretekst... To już lepiej iść na piwo. Tez bez dowodu nie sprzedadzą*

 

 

 

* teoretycznie

 

Gdzie tam piwo w zimie. W lecie najsmaczniejsze. A ćfierki wszędzie sprzedadzą, w niektórych miejscach o nic nie pytają, w niektórych trza pobajerować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja już dawno pełnoletni wiec ....;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Gdzie tam piwo w zimie. W lecie najsmaczniejsze. A ćfierki wszędzie sprzedadzą, w niektórych miejscach o nic nie pytają, w niektórych trza pobajerować. ;)

Masz racje za zimno na piwo :) to może Czesiu odrazy na 0,5l ją zaproś?? :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

...więc szukaj nieletnich palaczek i przedstaw im pomysł Łukasza - może to lek na samotność?

;)

 

Chyba nie czytałeś wszystkich postów w tym temacie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to nie są żarty po mojemu do niego jeszcze nie dotarło że będzie ojcem i musi dorosąć w ciągu 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

lordhagen żartował żebym spróbował z jakoś nieletnio co pali.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Z tego co wiem to ojciec jej powiedział że to nie jego po prosu to olał. A mama jak to mama trochę polamentowała i narzeka ogólnie jutro się do nich wybieram ale mam starch. Ale prędzej czy później ta rozmowa musi się odbyć

 

 

Witam, I jak kolega żyje po ważnej rozmowie z rodzicami przyszłej żony? Zaakceptowali już zięcia? ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tak w ogóle z okazji świąt życzę każdemu uwodzicielowi, aby w nowym roku wszystkie sprawy miłosne odegrały się po waszej myśli. Bądźcie szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj