marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

Pić mozna ale z glowa a nie ze sie ktos na wali i malo co pamieta, kulturalnie mozna pic a nie ze godzina dwie od zaczecia imprazy a tu juz masz dosc i lezysz pod stolem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

Oj nie nie. Nie rozumei jak można tak zrobić? Jak już pójde to z moją będziemy pić we dwóch bo ona za kołnierz to nie wyleje jak już poleją te 2, 3 kielichy

 

 

 

"... to z moją będziemy pić we dwóch..." ;):)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

ehehheheheehe w dzisiejszych czasch nie ma dyskryminacji.Kiedys moj były szef przyjezdzał z kolesiem a mowił ze to kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wieki mnie tu nie było :)

Jest ktos w stanie mi to wszystk co się działo po krótce streścić?? ;)

Miałem dziś ta sama myśl wchodząc na forum.

A tak ogólnie chłopaki to dużo się zmieniło? Bo u mnie tak.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

"Mam nadzieje, że kiedyś zrozumiesz, dlaczego jest tak a nie inaczej..."

I wszystko jasne... ;)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Gdzie tutaj błąd? ;) Hmm no fakt moja nie jest. Ale jako moja osoba towarzyszaca :)

 

 

No Tadziu, napisałeś ,,we dwóch" - z dziewczyną? We dwoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Miałem dziś ta sama myśl wchodząc na forum.

A tak ogólnie chłopaki to dużo się zmieniło? Bo u mnie tak.

 

 

Oj dużo...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Oj dużo to mu napisałeś...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No Tadziu, napisałeś ,,we dwóch" - z dziewczyną? We dwoje. :)

 

AAa sorki mam 2 z polaka ;):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ale się chytocie za słowa :)

Nie moge się tu ostatnio połapać w tych łokropnych opowieściach ;)

Coś za dużo narzekacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Niestety taka natura , nie wezma sie do działania tylko układaja strategie i co co jakis post klapa, nie odzywa sie dziewczyna , obraziła sie , odmowiła?????????? Trzeba przyjac zasade jak ta niechce to probuje z nastepna i nastepna az wkoncu ktoras powie tak. Statystycznie przypada ponad 2 kobiety na faceta wiec ja nie widze zadnego problemu jest w czym wybierac!!!!!!W temacie raczej powinno sie pisac o zdobytych kobietach i w jaki sposob , mysle ze było by znacznie ciekawiej. Osoba czytajaca pewnie wybrała by jakies wskazowki a tak jest mecenie juz metnej wody. Pozdrawiam i miłego wieczoru zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Edzia teraz wiesz jak to jest jak chlopak musi sluchac narzkania dziewczyny chociasz to jest gorsze do wytrzymania ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj dużo to mu napisałeś...

 

Dzięki za wsparcie ;)

Mądry post bezeta10. No i ja mam dziewczynę, i to ta duża zmiana. A jak tego dokonałem to szczerze mówiąc nie wiem... Chyba byciem sobą...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hmmm albo mi sie wydaje albo ja tak nie narzekam,tylko ciesze sie z chwil spedzonych z nim...moze czas na narzekanie jeszcze przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

heheh ja teraz bede musiał wysłuchiwać bez słowa obrony przez 8 miesięcy, miesiąć żyłem w nieświadomosci..

 

 

A mozesz troche jasniej?? bo nie wiem czy dobrze mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

To ja napisze co mnie dziś spotkało pozytywnego.

Moja była panna Anna dziś pisze że jak mamy się rozstać na dobre to po świetrach, rok wytrzymaliśmy to i tych kilka dni wytrzymamy, że postara się zmienic tzn bardziej szanować moje decyzje i nie upierać sie do końca przy swoim. Ja tak czytając Wasze posty o walczeniu do końca wsiadłem w golfa i pojechałem do niej. Rozmawialismy pół wieczoru, drugie pól leżelismy wtuleni w siebie.

Może i długo to nie potrwa, zobaczymy, ale na święta nie będe sam, na koniec powiedziała że chce być ze mną, że to co do mnie czuje to nie tylko przyjaźń.

Wiecie chłopaki - warto próbować, ja miałem się do niej już wiecej nie odezwać...

Tym wesołym akcentem kończę mojego posta. ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia uwodzicielom. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a no to dobrze myslalem w takim razie GRATULUJE ;)

 

 

no to Zeimek bedziesz mial wesole swieta bardzo dobrze i oby to sie tylko nie skonczylo po tych siwetach i teraz moze bedzie ok juz, moze zrozumiala ze nie zawsze bedzie po jej mysli ..

 

 

ja wczoraj ze swoja sie poklocilem bo chciala isc na sylwestra robic w jakies restauracji.. pol nocy nie spalem taki wkurzony bylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Własnie to jest najgorsze, jak się człowiek pokłuci z dziewczyną, przyjeżdża do domu i nie wie co ma robić... Ale czas Świąt czasem przebaczenia - będzie dobrze, napewno znajdziecie wspólny kompromis. ;)

Pozdr.


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no ja do niej za dwa dni jade ciekawe jak bedzie ale juz po godzinie ciezkiej rozmowy sie godzilismy i bylo dobrze ale my zawsze przez smsy tak mamy ale jak sie spotykamy to tylko male sprzeczki minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj