marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

kolo99    1

Franca, jak Wam tak zależy to podaję przepis na szybki ślub:

1. zrób dziurę gwoździem w gumie (od auta)

2. zatrzymaj się w lesie (tylko muszą być kwiaty, żeby było romantycznie)

3. zrób dziecko (byle delikatnie)

4. szybki ślub :blink:

5. żyli długo i szczęśliwie :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

żyli długo i szczęśliwie powiadasz...


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Tylko szczęśliwie, on ma lubę, luba ma dziecko i wszystko się nawzajem uzupełnia. Jedno w drugie wchodzi :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

fajnie wygląda w teorii, a w praktyce... ale to już chyba każdy musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie, ja wiem że teoria ma niewiele wspólnego z praktyką - przynajmniej jeśli chodzi o te sprawy :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Franca, jak Wam tak zależy to podaję przepis na szybki ślub:

1. zrób dziurę gwoździem w gumie (od auta)

2. zatrzymaj się w lesie (tylko muszą być kwiaty, żeby było romantycznie)

3. zrób dziecko (byle delikatnie)

4. szybki ślub B)

5. żyli długo i szczęśliwie :blink:

 

 

 

Żyli długo i szczęśliwie :unsure:

Raz już był ten wątek w obym temacie rozwinięty, podryw na dziecko to bardzo zły pomysł...

Zostaniesz sam - w dodatku przyjdzie Ci alimęty płacić. :D

A następna Twoja luba napewno będzie bardzo zadowolona z tego faktu...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Panowie, zapomnieliście o czymś, Wy zostaliście stworzeni do pługa, a nie do miłości. Kochać co najwyżej to można ziemię, przynajmniej nie powie Ci takich rzeczy jak te dziewczyny co o nich tu czytam. Wiecie co robili chłopi z babami w X wieku? Zakładali im chomąto i orali nimi pole, nie dajcie się zwieźć na złą drogę!

 

Aktualnie na TVP2 leci film pt. Niespotykanie spokojny człowiek (czy jakoś tak). I koleś do kobity powiedział ,,Czy ja ciebie z miłości brał? Półtora morgi miała. I konia":unsure:

Ale związek nie polega na korzyściach materialnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

84 ary i koń to chyba nie tak dożo??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w tamtych czasach to za kawalerem przemawiały takie rzeczy jak: traktor, ilość ziemi itp.

Dzisiaj, gdy powiesz tak do dziewczyny to jesteś spalony...


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Są ludzie którzy wiążą się z dziewczyną dla kasy, tylko co będzie jak tej kasy zabraknie? :unsure:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jak to co?? rozwód.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te małżeństwa dla pieniędzy i gdy się "wpadnie" Wiadomo że tam nie ma prawdziwej miłości i tylko marnuje sobie się życie a i może jeszcze dziecku się robi krzywdę.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Kolega ze szkoły poznał dziewczynę w technikum, w 4 kl zaczęli ze sobą chodzić, po pół roku szybkie wesele bo ? (wielka tajemnica) a tydzień temu urodził mu się syn. Mówi że jest szczęśliwy, okaże sie za kilka lat, ale bardzo szyko chłopak rodzinę załolżył...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1marek    0

Jeśli to ta jedyna to jak najbardziej :unsure: tylko skąd wiedzieć ze to ta. Najlepiej jeszcze jak z hektarami. szkoda ze niema jakiej strony np córki rolnika to aby wybierał i jechał :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ja to bym chciał poznać dziewczyne która mnie zrozumie, pokocha, która nie będzie chciała mnie zmieniać z którą będe szczęsliwy, z taką moge się żenić. :unsure:

A jak żenić sie tak z musu to wole zostać wiecznym kawalerem.


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

ja się pod tym podpisuję obiema rękami :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja bym się ożenił :unsure: Tylko niech mnie druga połowka pokocha. Niestety chyba 18 lat trzeba mieć żeby ślub brać. Bo tak to Teraz na zapowiedzi a po żniwach wesele :blink:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

co do wpadki to zalezy z kim ja zaliczysz jeszcze. ktos kiedys napisal tutaj ze najlepiej isc do lozka z dziewczyna z ktora jestes gotow nawet wpasc i nie bedziesz tego zalowal.

 

ja za rok moge sie legalnie ozenic z moja ona bedzie miala 18 ja 21 i mozemy brac slub, chociasz to tylko formalnosc pierw lepiej moim zdaniem zamieszkac razem i wogole jak bo wiadomo spotkania nie oddadza tego co uroki mieszkania razem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja to bym chciał poznać dziewczyne która mnie zrozumie, pokocha, która nie będzie chciała mnie zmieniać z którą będe szczęsliwy, z taką moge się żenić. :unsure:

A jak żenić sie tak z musu to wole zostać wiecznym kawalerem.

 

Dokładnie. Co nam przyjdzie z takiego związku jeśli - przykładowo - dziewczyna będzie mówiła ,,nie podoba mi się, zmień to, tamto też złe, rób inaczej, tego też nie wolno". Miłość polega na akceptacji obu stron takim, jakimi są naprawdę. Ja nie umiem się zmienić tak, jak by ktoś mi kazał. Jedynie tak, jak sobie sam postanowię, żeby być lepszym. Ale to się nie kłóci z moim charakterem i sposobem życia.

Jak widzę codziennie, gdy koleżanka swojemu chłopakowi dyktuje, co ma zrobić, to aż żal patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

można się ożenić nawet w tak młodym wieku, ale trzeba mieć 100% pewność, że to "ta jedyna"


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

co do wpadki to zalezy z kim ja zaliczysz jeszcze. ktos kiedys napisal tutaj ze najlepiej isc do lozka z dziewczyna z ktora jestes gotow nawet wpasc i nie bedziesz tego zalowal.

 

 

 

Chciałem o tym napisać jeszcze raz teraz bo sie temat rozkręcił. Ale zacytowałeś moją myśl z przed kilku stron. Oczywiście nie chwaląc się Ja to pisałem. No i z Patrycją to bym ja gotów bym był wpaśc. Z Nia moge do końca życia i dzień dłużej :blink: Mam nadzieje że tego nie przeczyta :unsure:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj