marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

Ehh znamy ten ból. Tak to są najdziwniejsze istoty. Mój obiekt miłości chce sie zmieniać na gorsze i bawic się ludźmi. Jest tak zdesperowana że do wszystkiego zdolna :unsure: :blink: :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

ma ktoś jakiś sposób na pozbieranie się, kiedy życie rzuca cię na kolana i nie wiesz co dalej... :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

rzuciła cie??? :unsure: to boli mocno. mnie nadal boli ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

koledzy niestety tak już jest z tymi kobietami..:unsure: :D...jak wam zależy to trzeba walczyć do końca,nie poddawac się...wiem ,że jest to trudne,bo sam jestem w takiej sytuacji :blink:...popełniłem jeden głupi błąd i w konsekwencji mogę stracić najważniejszą osobę w moim życiu...popsuły mi się z Nią kontakty i na dodatek jest ktoś kto chce mi Nią odebrać :/...za błedy się płaci.....ale się nie poddam!! Trzeba walczy o Tą JEDYNĄ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co to za błond??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

budzisz się rano i zastanawiasz się po co... dla kogo... i tak mija kolejny dzień, i kolejny, i tak dalej


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

aaa...szkoda mówić..przez nieporozumienie ...i nic z tych rzeczy ,że do innej zarywałem :unsure::blink::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Panowie głowa do góry :blink: :D B)

Tutaj jest przykład jak się pozbierać po zdradzie bądź kiedy Cię kobitka rzuci :):) Macie linka:

http://www.youtube.com/watch?v=PVLgZMSypoE

 

Główne zasady to:

1. Żyć w pełnym celibacie;

2. Myśleć: "jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej".

I co tu więcej mówić, sami obejrzyjcie optymistyczną opowieść Waszego życia :):) Ten film jest o każdym z Was :unsure: On tez kiedyś miał bardzo mocno złamane serce, ale pozbierał się.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

też się tak czuję :unsure::blink:....i niestety nie da się zapomnieć!!! jak to jest prawdziwe uczucie to się nie da,co innego jak tylko zauroczenie B):D:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Panowie musicie walczyć o swoja miłość! miłość to najwspanialsze uczucie jakie może was spotkać!

 

@kolo99 podał świetny przykład człowieka który sie nie poddaje i walczy z całego serca o miłości swojego życia!!

 

Panowie bierzcie przykład z takiej postawy,postawy człowieka który na zewnątrz jest twardy jak skała ale w środku jest zagubiony i pragnie prawdziwego uczucia ,to prawdziwy romantyk:P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

albo za szybko się bierzecie za te Wasze kobitki, powoli Panowie, powoli. Delikatnie, poczekać do ślubu, tak jak nakazuje p. Andrzej!

A nie tak wszystko od razu :/ No chyba że nie o to chodzi to przepraszam :unsure:

 

 

_______________________________________________________________________________

 

http://www.youtube.com/watch?v=PVLgZMSypoE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Kolego poruszyłeś świetny wątek :unsure: Miłość musi w nas dojrzewać jak pąk dzikiej rózy.. trzeb na spokojnie z opanowaniem zbliżać sie do ukochanej .Potem stopniowo zacieśniać relacje miedzy nami i dopiero na końcu zrobić dziecko i się rozwieść.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

no nie o to chodzi... a @luk1512 ma całkowitą rację, tego nie da się tak łatwo zapomnieć, niestety w życiu nie ma klawisza 'delete'... :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Kochani trzymam za was kciuki!! wieże w to głęboko ze wszystko wam sie ułoży po waszej myśli!!

 

Pozdrawiam wszystkich pragnących prawdziwego uczucia :unsure:

 

Dedykuje wam ta o to jakże piękną piosenkę o miłości http://www.youtube.com/watch?v=RO4MsRaeMlo

 

Ps.jutro kolejne odcinki Mody na Sukces.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

kolego, widzę, że jednak nie robisz sobie żartów, teraz wiem, że muszę Ci pomóc. Jeśli możesz podaj mi swój adres zawezwę może kogoś z Twoich bliskich, abyś czegoś sobie nie zrobił :/ Odpukać w niemalowane. Musisz być twardy, silny, nie poddawaj się Ojczyzna Ciebie potrzebuje!! Koleś, nie popadaj w depresję, nie ta to będzie inna. Tylko nie zapomnij wyciągnąć wniosków z przeszłości. Ale z drugiej strony to nie rozpamiętuj sie już w niej na razie więcej :/ 3maj się!

Kolo z Agrofoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

dzięki Panowie za słowa wsparcia, ale to wszystko jest naprawdę cholernie trudne.... :unsure:

 

@Rafal180 'Moda na sukces' lekiem na całe zło tego świata :blink:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Kolego, musisz wyzwolić w sobie duszę romantyka, musisz zaimponować swojej lubie. Musisz pokazać duszę owieczki w wilczej skórze! Jak ona ma z Tobą być jak nie jesteś nawet trochę romantykiem, zerwałeś jej chociaż raz koniczynę na łące i zaniosłeś do domu? Jeśli nie to nic nie straciłeś. Jak mnie rzuciła to nie było mi szkoda, bo nie zmarnowałem dla niej za dużo czasu. Nawet życia marnemu kwiatu nie odebrałem, także zero wyrzutów sumienia. Taka rada na jutro :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

ciężko być silnym, kiedy całe twoje życie w jednej chwili się wali... :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Obejrzałeś film który poleciłem? Jeśli tak to oglądaj go dopóki go nie zrozumiesz, wsłuchaj się w słowa, musisz zrozumieć sens. Ten człowiek też kiedyś w Twoim wieku przeżył taką załamkę. Żyje do tej pory i ma się dobrze, albo powiedziałbym nawet wspaniale.

Na końcu śpiewa swoją piosenkę - Dziewczyno powróć tu... - naucz się jej śpiewać, jedź pod chatę swojej Julii i zaśpiewaj jej szczerze, zobaczysz wróci!!

 

Albo zamieść podobne ogłoszenie - u tego pana na filmie po nadaniu ogłoszenia tyle kobitek przyjeżdżało że hej, murzynki, azjatki co tylko chciał i wybral tę jedyną. Także masz dwa wyjścia - walczyć albo nie płakać tylko drugiej szukać :unsure:

I przestań się mazać - Chłopaki nie płaczą!!! :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

:unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

no tak troszkę :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj