marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

luk1512    0

Hmm...widzę ,że temat się kręci..:lol::) Moje zdanie jest takie: po pierwsze Kobietę na której Ci zależy, trzeba zdobywać powoli i walczyć o Nią,bo na szybkiego to nie na dłuższą metę...Kobiety lubią słyszeć komplementy...niespodzianki..udowodnić w jakiś sposób, że Ci na Niej zależy..też wydaję mi się, że lubią wzbudzać w nas zazdrość,bo podobno one rozumieją naszą zazdrość jako oznakę miłości..hahaha....ale wiadomo wszystko z umiarem!!! :).... :) nom i najważniejsza jest rozmowa...najlepsza przez bezpośrednie spotkanie...gg i sms tez, ale jak już nie ma możliwości się tak szybko spotkać to najlepsza jest rozmowa telefoniczna, bo to nie to samo co sms i gg...to moje spostrzeżenia...;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ale po co ty się z nią chcesz spotykać jak sam mówisz że brakuje wam tematów do rozmowy na gg, a co dopiero na spotkaniu na żywo... zapadnie krępująca cisza...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie koniecznie. czasem na żywo jest o czym gadać a na gg nie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W realu wszystko sie wymyśli. Np: Coś zoabcze przy samochodzie o a co ise stało, i potem inny temat i inny. Ehh u mnie wszystko jak narazie się pier*** Nie dość ze w miłoścvi to na dodatek w szkole. Przez towarzystwo z którym jeździłem do skzoły jestem nieklasyfikowany z infy i fizy ;( :lol: Jaki ja kur*** głupi byłem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio znam ten bol mnie babka chciala z matmy tak usadzic z ocen mi wychodzila 4 ale postawila mi z laski 3, ale nie mialem 50% obecnosci przez wlasna glupote bo nie chcialo mi sie rano wstawac.

 

 

a co do zazdosci to nie wiem czy sie to laska podoba moze taka mala umiarkowana to tak ale bez przesady, ja ostatnio ja jestem na imprezie ze swoja to co drugiego kolesia chce najebac bo sie gapi na nia a jak gdzies pojde (np.do WC) na chwile to zaraz jakis sie tam zaczaja to juz wogole mnie nosi.

 

@lordhagen to sie staraj zeby ci sie jakis koles nie wpieprzyl jak juz tyle czasu sie znacie wiec dzialaj w tej kwesti zeby byc z nia, moze specjalnie tak gadala zeby cie "zmusic" do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ehhh odbiegając od tematu lekko. Czy jeżeli teraz będe nieklasyfikowany to moge jakis egzamin psiać na koniec czy już lipa i koniec? Bo ja i @ PawelPrezes mamy to samo :lol:

 

A dobiegajac do tematu. Szczęście w nieszczęsciu, Patrycja nie ma nic na koncie. Czyli moge byc jakoś spokojniejszy jeżeli nie odpisuje. Tylko jak wracamy ze szkoły to jej nie ma prawie nigdy w domu bo my jeździmy z kolegą naszym kierowcą, odstawiamy jej barat. A ona z moim kumplem chciała chodzic a on ją olał. Bo ona tak wygląda, bo tak. żal. Teraz z jedna małolatą kręci, ma 20 lat :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie czemu nastawiacie się na pisanie poprzez gg. Teraz coraz trudniej rozmawia się ludziom na żywo, są nie śmiali, nie mogą się wysłowić. Za to przez neta to łoochocho. :lol: Mniej pisać sms, a więcej rozmawiać. Taki trik powiem Ci jak się spotkamy itp i kończyć gadkę na gadu jak się dobrze klei, wtedy będzie chęć na jeszcze. Jak sie spotkacie to zapyta o to co co nie dokończyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem:

Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochanym to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochanym może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu? :lol:

 

Ehhhhh


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio jak jestes niekwalisyfikowany to masz egazmin z polrocz CAŁEGO koles ci daje zagadnienia i wynzacza termin na zaliczenie do ktoregos Kwietnia chyba to jest jak sie nie myle.

 

a wracajc do tematu czmeu GG bo jak by to powiedziec na pierwsze przelamanie lodow jest prosciej tak nawiazac kontak i w sumie nie raz z niczego powstaje cos i na GG czy smsy mozesz czesciej pogadac niz na zywo ale wiadomo ze w realu mozna bardziej tematy z GG rozwinac i wtedy widac jak ktos o tym gada i czy go to nudzi czy wrecz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba być bardzo uczciwym, żeby po pierwszym miesiącu bycia z dziewczyną nie mówić jej kocham Cie, nie mogę bez Ciebie żyć itp. Wiadomo, że emocje, hormony robią są swoje, ale ostrożnie. Słowo miłość jest wielokrotnie używane, ale często ma się ma myśli uwielbiam Cię. Z prawdziwą miłością miedzy mężczyzną, a kobietą nie może nic konkurować, ale my młodziaki jesteśmy dalecy od tego. Oprócz samych słów należy miłość wyrazić fizycznie i nie chodzi tylko o sferę erotyczną. Pokazać dziewczynie, że chcecie aby Ona Was zainteresowała, zaciekawiła. Wiadomo za rączkę, za uszko; w rączkę, w policzek... ale bez spojrzenia w oczy to długo nie da rady.

 

Z miłością jest jak ze zbożem, od kłosa do chleba, ale nie jest jak matematyka, nie ma wzoru, nie jest naukowa, nie opisania. Nie chodzi, o to aby zachować się jak młody na siłowni, wrzuci setkę na klatę i go gniecie w klacie. Na drugi dzień chodzi, jakby mu arbuzy wcisnął pod pachy. Trzeba stopniowo, systematyczne, bym powiedział więcej, im dłużej tym intensywniej i wyraźniej.

 

Powiedź jej, że Ci się podoba, że chcesz z nią być, chce z Tobą rozmawiać, na początek taki zastrzyk energii co by się działo. Rozłożyć jednak siły, że to nie jest bieg na 100metrów, a na 1000m. Czasem się ktoś zastanawia, że ten to taki niemrawy, a mu się udało, a mi żywiołowemu się nie udało. Ona wiedziała, że to maratończyk, a nie szybki sprinter po sobotniej imprezie.

 

Zapomniałem dopisać, że to parafraza nie moich wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Bober ci powiem ze ciekawie to rozpisales i bardzo madrze, tylko nie raz i te mlodziaki jak ty mowisz potrafia naprawde kochac jest to zadko spotykane przewaznie sa to zauroczenia i nic wiecej ale czasem jest to duzo wiecej. a co do strefy erotycznej to im pozniej sie zacznie tym lepiej moim zdaniem no chyba ze samo tak z siebie i oboje tego chca i dojdzie do tego, a nie jak nie ktorzy kolesie jakies glupie docinki do laski po miesiacu sugierujace by z nim poszla do lozka, jak dziewczyna powie ze nie chce i chce poczekac i ty to zrozumiesz i nie bedziesz jej do tego namawial to jej pokazesz ze ci zalezy na niej a nie na lozku i jak bedzie trzeba poczkeasz do slubu. Bo teraz bys najlepiej zaliczal kazda po tygodniu znajomosci a jak bys szukal zony to bys chcial Piekna Dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak coś to Bobek. :lol:

 

Mam na roku gościa z Wawki... Taki git z Mokotowa... Na dziewczyny dziury mówi, swoją drogą ciekawy jestem czy do swojej dziewczyny też tak mówi. Działa mi na nerwy swoją osobą, nie ma pojęcia o rolnictwie, a się pruje na temat wsi.

 

Ten tekst na końcu to skądś mi znany, gdzieś już go słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To są wolne wnioski całkowicie nie związane z moją osobą i proszę tego co napisałem nie odnosić do mnie. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Paliłem sobie przez okno i miałem jej fotke włacozna, w winampie dawali Młode wilki cz.7 jeden fragment był tak piękny ja po prosty ryczałem. Wczoraj i dzis rycze jak dziecko, Gdy tylko smutny kawałek daja i myśle o niej. Jest cos nei tak i wcale nie słucham wesołych utworów bo mnie wkurzają. Po prostu Tęsknie zan ią. Zaprosiłem ja do mnei dziś. nie przyjechała, nie psize nie dzwoni nic a ja siedze i rycze :lol: Tutaj moge to napsiać. Bo w skzole to mnei by wyśmieli co to miłość. podeptać i weg. Albo, zabic sie przez laske? Przez żadna bym nie zrobił. Kumpel tak powiedział. Jak by sie zakochał tak naprawde a nei czekajac na sex z małolatą też by mógł to zrobić :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

no panowie modrzę piszecie. największy problem chyba tkwi w tym że kobiety są o wiele bardziej skomplikowanie niż nam się wydaje. powoli sam dochodzę do wniosku że czasem nie znaczy tak, jak jest dla ciebie nie miła i odpycha cię to znaczy że chce żebyś ją przytulił itd.... oczywiście mówię tu o normalnych dziewczynach nie jakiś wykrętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmm niezbyt Cie rozumie ,,czasem nie znaczy tak, jak jest dla ciebie nie miła i odpycha cię to znaczy że chce żebyś ją przytulił" Tzn Chociaż odpycha to chce żeby ja przytulić? ją?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmmmmm Patrycja :lol: Może i bym dostał buzi nap ozegnanie ale ona nie w nastroju i odpycha mnie. nie drstycznie ale lekko. No ale nie dziwie jej sie brak nastroju znam jej ból


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    636

Powiem Wam tak, jestem z dziewczyną już prawie rok i tak jak powiedział @damian18 chociaż czasem odpycha to staram się do Niej zbliżyć i wtedy sama rzuca mi się na szyję i mówi co jej leży na sercu. Kobiety są bardzo skomplikowane potrafią sie śmiać do bólu i w jednej sekundzie ociekać łzami bo coś je dręczy :lol: @UrsusCzesio ja Cie rozumiem zakochałeś sie tak jak ja i powiem Ci że czasem trzeba pocierpieć żeby potem być szczęśliwym z tą drugą osobą :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Teraz mi sie coś przypomniało. Czemu Patrycja zła jest. Bo jej nikt nie kocha. Bynajmniej ona tak myśli. Bo pamietam jak jechaliśmy do kolegi jej kuzyna na pole bo był w żniwa u jednego gościa pracować i przejeżdżaliśmy przezm iejscowość Buka, Ja do niej Buka jest zła i lodowata. A Ona. Buka nie jest zła, jej po prostu nikt nie kochał ( wiadomo chodzi o to coś fioletowego z muminków rozjechane rekordem) No tka jakos rozmyślałem że jest zła bo po prostu niby ja kochał i przestał i nie kocha jej nikt. Moze gdy dowie sie ze ja Ją kocham to zniknie jej lód z oczu? :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Bobek sorki za tego Bobera :lol: .. a co do tego ostatniego zdania u mnie w poprzedniej wypowiedzi to moze ja kiedys tak mowilem juz tutaj, ksiadz mi to na rekolekcjach powtarzal jak jeszcze chodzilem do szkoly.

 

 

Czesio wiesz postaraj sie do niej zblizyc ale delikatnie zeby sie nie czula przez ciebie osaczana, sprobuj z nia pogadac pocieszyc ja jakos zrozumiec i zeby czula ze moze na ciebie liczyc. ale macie racje dziewczyny sa skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    636

pokaż jej że jest ważna dla Ciebie :lol: musi czuć że coś do niej czujesz lecz ostrożnie z tym okazywaniem :) powodzenia


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Zgodzę się z kolegami że dziewczyny to skomplikowane istoty... W jednej chwili potrafi się śmiac i żartować sobie z chłopakiem po jakimść czasie bierze te żarty na serio i jest źle... No cóż, z dziewczyną źle, bez dziewczyny jeszcze gorzej...

Jednak jeśli dwoje ludzi łączy silne uczucie to potrafią się zrozumiec.

@UrsusCzesio walcz, jak Ci zależy to się nie poddawaj, jeśli ona dostrzegnie to uczucie którym ją dażysz, będzie mogła na Ciebie liczyć być może że stwożycie parę. Powodzenia!

Pozdro :lol:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj