marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

twix123    0

19Damian89 Pewnie masz dużo racji. :blink: Nie bedziemy sami do siebie pisac. Poczekamy az dyskusja sie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

a ja jestem za czymś pikantnym;p ja dziś ze swoim obiektem westchnień oddawałem krew. i powiem że było ciekawie sporo gadaliśmy i git. a wieczorem jesteśmy ustaleni na imprezę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ooo Edek się pojawił ;) kurcze a u mnie koniec normalnie ;( chciałem dziś zawieść Monikę do domu bo mieszka 5 km od szkoły to sobie mówię że podrzucę i pisze o której lekcje kończy. Wyszło na to że kończymy razem lekcje, więc pytam czy mam ją podwieść do domu a ona że nie może sobie na to pozwolić bo bym sobie coś o niej pomyślał i będzie. Jestem załamany :blink: :) :) :) :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ooo Edek się pojawił ;) kurcze a u mnie koniec normalnie ;( chciałem dziś zawieść Monikę do domu bo mieszka 5 km od szkoły to sobie mówię że podrzucę i pisze o której lekcje kończy. Wyszło na to że kończymy razem lekcje, więc pytam czy mam ją podwieść do domu a ona że nie może sobie na to pozwolić bo bym sobie coś o niej pomyślał i będzie. Jestem załamany :blink: :) :) :) :)

 

Pytałeś jej co byś miał niby pomyśleć??

 

Moze miała na myśli ze pomyślisz sobie ze każdemu daje się podwozić od tak.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

trzeba było ja zapytac o co jej chodzi. moze nie miała nic złego na mysli


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No tez troche dziwne bo co bys mial sobie o niej pomyslec? chciales byc mily i ja porzucic zeby nie szla a przy okazji byscie pogadali. Trzeba bylo sie spytac co bys mial niby sobie o niej pomyslec :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Zapytałem ją przed chwilą o co chodzi i napisała że mam do niej nie zalatywać bo nic z tego nie będzie. Jak już zaczęła się wymigiwać to czułem że nic z tego a chciałem ją już na wieczorek sylwestrowy zaprosić. A kit nie pierwsza nie ostatnia. Jednak koledzy mieli rację że ona się do mnie nie nadaje


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Może nie che pokazać ze jest łatwa??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Jak zaczynałem z nią rozmowę to mówiła że na stałe związki nie jest gotowa myślałem że się przełamie ale nic ;(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ile ma lat??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zależy ci na niej?? Kręci się przy niej ale nie proponuj związku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Tak zależy i właśnie próbuje wszystko jeszcze raz naprawić.


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Tego kwiatu jest pół swiatu :blink: Nie ta to inna i tyle. Jak masz za nia latać i sie tylko wkur***ć na kazde niepowodzenie to lepiej sobie odpuscic taka panne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale jakie masz wrażenie. Jest możliwe coś w przyszłości?? Jeśli tak to możesz powiedzieć jej ze poczekasz na nią aż będzie gotowa na poważny związek. Jej powiną jej dać to do myślenia że myślisz o niej poważnie a nie jako przelotniej dziewczynie.

Pisząc na forum nie jest łatwo dokładnie doradzić nie wiedząc jak wygląda w realu wasza rozmowa.

 

mickas092

I tu jest właśnie podejście do konkretnej dziewczyny i odpowiedzenie sobie na pytanie czy zależy ci na niej na poważnie czy od tak


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej ma racje powiedz jej ze poczekasz na nia tyle ile bedzie trzeba a narazie chcesz z nia utrzymywac dobry kontakt kolezenki a jak bedzie gotowa to bedziecie para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

@Andrzej ale panna mnie cały czas olewa o mam nadal za nia latac?? :blink: Lepiej poszukac czegos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kiedyś trzeba odpuścić jeśli nie widać szansy. Niestety tego kiedy odpuścić nie da się jednoznacznie określić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

mickas092 rzucaj tą pannę w pi...u. To nie ma sensu, było tak że na wakacjach zarywałem do jednej panienki z wioski obok, próbowałem wszystkiego przyjeżdżałem do niej spotykalismy się a ona nic mówi mnie nie kocha, ale ja byłem zakochany i czekał aż da mi szanse i wkońcu sie doczekałem i myślałem że będzie jak w niebie a tu nic, tydzień razem byliśmy a potem znalazła innego i powiedziała że to koniec. Także nie radze sie zbytnio angażować.


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

@Kanuni na razie nikogo nie mam ale z wyboru bo narazie pracuje nad tym aby dojsc do siebie po operacji na wiosne/lato sie cos znajdzie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

@twix... jakis deser jej zrób na słodko <mniam> :blink:

 

Wiesz co Edek18 Może to banalne ale teraz powtarzamy dział ryby i robimy Rybe po grecku, pytałem czy lubi?? A ona odpowiedziała ze uwielbia i nie moze sie doczekac.. A deserek bedzie innym razem ;)

 

mickas092 A co ci sie stało ze to przeszkadza w podrywaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

No dobra zapytałem o co chodzi i mi napisała że rany miłosne bardzo bolą i ona nie chce znowu cierpieć. Nie wiecie o co chodzi ? Zapytajcie Andrzeja :blink: Za 5 minut p[przychodzi kolejny SMS i w nim jest napisane spotykam się od jakiegoś czasu z moim długoletnim kolegą. Czy nie mogła od razu powiedzieć a nie ja jej d*pę trułem niepotrzebnie przez 1.5 miesiąca ? żal.pl


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

witajcie ;) Ja na wstępie by napisać chciał, że odpusciłem sobie wszystkie blachary u których miałem jakies tam szanse lecz widziałem jak miały mokre majty na widok zeluchów w BMW w którym pukałoże 10 metrów dalej klata latała. Długo mnei nie było, ale mi neta odcieli :) Mam na oku jak już wspomniałem wcześniej, Patrycje, taka miłą, starszą, dziewczyne :) Ze świecą takie szukać. Było pięknie ale teraz jakoś wczoraj nie miała zbyt checi gadać ale ma trudna sytuacje taka jak ja miałem. Ona chciała byc z moim kumplem, 4 miesiące jeździli po imprezach i tam nocki samochodem itp. Ale nic nie wyszło ona teraz załamka totalna. Wszystko próbowała. Wczoraj widząc, że nie ma zbyt humoru powiedziałem jej mniej więcej coś. Że jeżeli będzie smutna, będzie chciała sie wypłakać, to niech przyjeżdża do mnie, niech dzwoni do mnie, po mnie, niech pisze. Napisałem, wysłałem, no podziękowala ładnie. Widze że ucieszyła się. Myślicie że to dobre było? :blink: Po prostu, ma mnie traktować jak przyjaciela o i tyle. Dziwie się, że ona jeszcze chłopaka nie miała. Taka wspaniała hmmm miła, ladna. myśle że to chodzi że jej sie nie śpieszy. A teraz większośc chłopa patrzy na to adzia badzia. Kumpel mi powiedział ten co ją olał. Zawsze bierz taką z którą gotów jesteś nawet wpaść.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj