marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

masiew    31

skoro jest ci z nia dobrze, to nie patrz na wiek


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Chłopie co to jest 3 lata, to prawie nic, mam kumlpa (30 lat) co chodzi z moją koleżanką ze szkoły (20) lat - są ze sobą już prawie 3 lata i są szczęśliwi, tak że nie przejmuj się tymi 3 latkami. :(


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

bierz sie za nia i nie zastanawiaj bo ktos ci ja sprzatnie zprzed nosa


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

3 lata to jest akurat ja jestem od swojej 3 lata starszy i jakos dobrze nam razem ze soba.. wiec bierz sie bierz za nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tylko 3 lata, starsza o de mnie :) Ale co tam, mój brat ma narzeczoną 3 lata też starszą widać, to u nas rodzinne :( W lutym ślub :( %%%%% :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

bierzx się, nie żałuj sobie, bo możesz potem żalować


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

W ziązkach tak to już jest, albo jest człowiek szczęśliwy albo nie, ja wczoraj u swojej byłem, dziś mieliśmy się bawić razem na imprezie (roczek mija jak jesteśmy razem) i tak wyszło że siedzę w domku. :( Nie dla mnie stałe związki...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

to czemu nie bawicie sie razem?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

niestety, Patrycja ma teraz ciezki okres po tym jak jakiś dziod ją zostawił. Wczoraj jak jeździliśmy ona staneła, wyszła pogadała przez fona, przyszla ze łzami w oczach Nie hcciałem wiele pytać isę bo troche byłem pod %% Długo już ma problem z tym dziadem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Chciałbym coś wnieść do tematu :( wczoraj byłem na andrzejkach/urodzinach kumpla i zapoznałem dwie fajne nowe koleżanki coś z tego będzie jedna moja a druga kumpla :( nie będę pisał tutaj szczegółów, ale powiem tak ze disco polo rozrusza każdą imprezę a i najważniejsze to mieć zawsze uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

to czemu nie bawicie sie razem?

 

W piątek zrodziła się maleńka sprzeczka która przerodziła sie w dużą... Dziś napisała przepraszam, ja sie narazie do niej nie odzywam, Ania najpierw się ze mną śmieje jak sobie razem żartujemy, a puźniej jak mnie już nie ma przy niej to odbiera te żarty na serio i zaczyna się awantura... Dlatego do końca jej nie rozumiem i nie wiem co dalej robić, odezwać się czy zaprzestać tego na zawsze... :(


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

hehe kobiety nie zrozumiesz;) ten typ tak ma:P ja sie tym nie przejmuje i lagodze sprzeczki zmiana tematu bo moze one to z tesknoty tak maja...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look1990    0

Co mam myśleć o dziewczynie, która nie odpisuje na moje gg? Dlaczego tak jest? Niech ktoś z was mi coś w tym względzie doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLKOP    2

Czy są u was dziewczyny nie śmigane, bo u mnie nie :blink: i sie niczym nie różnią od tych spod latarni!

 

Gdzie szukać porządnej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Mało dziś porządnych dziewczyn :blink: ale jak się postarasz to i znajdziesz, albo może lepiej niech one znajdą Ciebie, ja bym był za tą drugą terią, bo człowiek się stara i nic z tego nie wychodzi, a jaj jej będzie bardzo zależało na Tobie będziesz miał o wiele łatwiej. ;)

Ale to tylko takie moje odczucia.


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czy są u was dziewczyny nie śmigane, bo u mnie nie :blink: i sie niczym nie różnią od tych spod latarni!

 

Gdzie szukać porządnej dziewczyny?

 

Są a może już była.....

 

look a nie obraziła się na ciebie?? pogadaj w realu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look1990    0

Nie wydaje mi się, żeby się na mnie obraziła. Kiedyś jak byłem na korepetycjach u mojej znajomej przyniosłem piwo, a że mieszka ona w łączniku z koleżankami, to przyniosłem dla kazdego. Popiliśmy, porozmawialiśmy, przyszedł czas, aby wyjść, wróciłem do swojego pokoju w akademiku, ustawiłem na gg opis: korepetycje są fajne i wtedy ona(jedna z koleżanek mojej znajomej)mi napisała:

ONA:

hehe w jakim znaczeniu sa fajne??:blink:

JA:

W takim, że wiedza łatwiej na nich wchodzi ;)

ONA:

przez piwo czy przez tlumaczenie?

:)

JA:

A to już kwestia indywidualna, zależy kto jest korepetytorem, a kto potrzebującym korepetycji :)

ONA:

oki rozumiem:)to do zobaczonka moze jeszcze kiedys u moni:Pja juz mykam spac dobranoc

JA:

Nie chodziło mi o wywołanie takiej emocji::), ale to pomyłka z mojej strony. O co innego mi chodziło. Raczej o<haha>.Dobranoc

 

Co w tej rozmowie mogło ją do mnie zniechęcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ale to pomyłka z mojej strony

 

 

a żeś napisał.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pomyłka czyli nie jesteś nią zainteresowany... Pomyliłeś się co do niej/nich.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Czy są u was dziewczyny nie śmigane, bo u mnie nie :) i sie niczym nie różnią od tych spod latarni!

 

Gdzie szukać porządnej dziewczyny?

To szukamy podobnie ;) Jak znajdziesz to napisz. U mnie też porządne dziewczyny to gatunek na wyginięciu :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look1990    0

Do andrzej2110: Jednak nie jest na mnie zła. Poprostu nie miała czasu ze mną pisać. Uff jaka ulga. A już myślałem, że znowu coś spaprałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj