marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

masiew    31

jak bedziesz mówił za duzo komplementów , to ona pomysli ze kłamiesz.ja zapisałem sie na kurs tanca dla dziewczyny i udawalem ze mi kiepsko idzie, zeby spotykac sie z nia zeby poćiczyć. a tak nprawde to tancze całkiem niezle, bo rok wczesniej chodziłen na ten sam kurs :D


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@michalgin ja u niej spałem już kilka razy i ona u mnie tez ale to jak była jakaś okazja, a nie ze np. dziś chcemy spędzić weekend razem to zostanę u niej albo coś. Co do moich rodziców nie mam co gadać mowie tyle ze wrócę dzień później albo coś i jest ok. A co do teściów to zaufanie chyba do mnie maja bo nawet jej mama sama jej powiedziała raz jak miała zostać sama w domu na nockę to żeby do mnie napisała żebym u niej wtedy nocował. Nie raz są okazje a nie raz ich brakuje żeby co najmniej raz w miesiącu spędzić nockie razem. A na twoim miejscu jak bym miał tak blisko to zawsze chociaż na godzinkę byś się z nią chciał zobaczyć.

 

@masiew i co jak ci idzie z ta laska są już jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

Jesteśmy już 4 miesiące razem i jest bardzo miło:)

Edytowano przez andrzej2110
Caps Lock

wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ehh, koleżanka zajęta jest, czyli du*** Trzeba po prostu odpuścic fajkowanie a ja myślałem że jednak...... :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Znam ten ból. Nie raz go w twoim wieku przeżyłem. Jednak po pewnym czasie się pozbierałem i próbowałem od nowa(z inną dziewczyną).


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@UrsusCzesio chlopak nie sciana da sie przesunac no ale szkoda szkoda no ale moze nie dlugo znajdziesz inna dziewczyne ktora moze bedzie tez warta starania. chociasz do szkoly to tam masz pelno dziewczyn wiec napewno jakas z nich sie toba i ty nia zainteresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nie wiem jak wy, ale ja po takim wydarzeniu od razu nie szukam następnej. Muszę trochę poczekać ("czas goi rany").


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

a ja wprost przeciwnie. jak to mówią, najlepiej leczyć klina klinem


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Najlepiej dać sobie spokój i nie trzeba będzie leczyć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

i tak do końca .zycia sam?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

mozesz isc do zakonu. W sumie jak dasz sobie spokoj i nie szukasz na sile to ta wymazona sama ciebie znajdzie. Ja bym nie musial szukac nastepnej bo jedna kolezanka mi powiedziala ze jak sie roztana z Kamila to ona chetnie zajmie jej miejsce i ze bedzie zawsze na mnie czekac, chociasz nie wiem zy to akutalne bo jej sam mowilem zeby na mnie nie czekala bo nie zamierzem zmieniac dzieczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja swoją dziewczyne poznalem w pracy. jest księgową w mojej firmie. może to przypadek, a poże przeznaczenie, że zacząłem tu pracować...


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

i tak do końca .zycia sam?

mniejsze zło.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Andrzej zmień w końcu ten tok myślenia, tak daleko nie zajedziesz, dołujesz siebie ale i wszystkich w koło, a tak nie można. Opamiętaj się wrzuć na luz, bo przy takim spięciu szybko Ci żyłka pęknie!

Widziałem już kilku takich ludzi jak Ty, opamiętali się wrzucili na luz i teraz żyją szczęśliwie.

Gro osób Ci to powie.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

A ja mam taki sposob, ze jak zakoncze jakis przedział z jedna dziewczyna to nie czekam tylko zabieram sie za inna. Nie, ze czas goi rany tylko od razu atak. Kazdy ma swoj sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja bym ta raczej nazwał ucieczką niż mniejszym złem. mi też nie raz nie wychodziło z kobietami, ale naprawe warto ryzykować


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Ja pare dni temu no zakonczylem przedział 3 letni z dziewczyna i powiem wam, nie zaluje, tyle sie tego nasluchalem ze az mdli. Na szczescie prędzej sie zabezpieczyłem na nowy towar wiec teraz inna, mlodsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

nie żal ci tego czasu?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

W wieku 18 lat nic nie jest żal. A mialem powody dla ktorych musiałem zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ale 3 lata to jednak kawał czasu jest...

To ja ze swoją rok jestem i jakoś nie umiem się z nią rozstać chociaż moje uczucia czasem sa mieszane... Może i robie źle, czas pokaże. :D


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

byles z nioa 3 lata i nic tak ja zostawiles i na drugi dzien inna? no to ja nie wiem jak wy te 3 lata wytrwaliscie bo na jej miejscu to po 3 miesiacach bys nie mial sie zblizac. udowodniles tylko tym ze po takiej rozlace nic cie nie rusza ze nic cie z nia nie laczyl tylko tyle ze z nia byles ZERO UCZUC. moze za kilka lat zrozumiesz ze takei zabawy to nic fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W wieku 18 lat nic nie jest żal. A mialem powody dla ktorych musiałem zakonczyc

 

Co to musi być za powód żeby od tak zerwać po 3 latach??

 

Damian dobrze mówisz. ZERO UCZUĆ


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

i znów linczujecie chłopaka a nie znacie szczegółów panowie wrzucie na luz. może byli ze sobą aż 3 lata z przyzwyczajenia tzn że od dawna już nic do siebie nie czuli ale bali się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj