marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

Takie palenie jest do d... Ukrywać sie ciągle, sr** sie czy wyczują, czy nie, taki dziecinny klimat. Lepiej jak już sie tak bardzo chce to poczekać do 18 roku życia albo jeździć tam gdzie sie nikt nie czepi i palić normalnie a nie po krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Najlepiej to wogóle nie palic i nie bedzie problemu a kasę zawsze wydasz na co innego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

z kończcie z tym argumentem "kasa" jak kogoś stać to pali;p

u mnie w szatni można sobie legalnie zapalić i z woźną pogadać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

polać mu temu powyzej :) Jak stać to palimy. dzień roboty- Miesiąc palenia :) Więc ja tam róznicy nie widzę :)

 

Jestem ciekaw, czy da mi numer czy nie. Jak pójdziemy zapalić a ja sie zapytam. Bo juz sie tak niemile przejechałem że koleżanka mi nie chciała dać swojego numeru bo miała jakiś powód oczywiście nie powiedziała. Ale ona miała humory swoje do mnie za nic ona zawsze cos miała że ja to że tamto. Że jednemu gosciowi dałem jej numer którgo ja nawet nie mialem. Ja się nasłuchałem. Ją zje*** a jemu zaje** :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelPrezes    0

Może nie zaraz ale jużjest na dobrej drodze do "Adzia Badzia"

 

 

Ty też kiedyś do tego dojdziesz i będziesz maiał Adzia Badzia z wymażoną dziewczyną

 

Pamiętaj że zawsze mogę Ci coś doradzić bo jestem w tym dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

hehehe bez wątpienia. Ekspresowe tępo. Ale szczerze to mi sie nie spieszy. Jednak badziej mi chodzi o zwykłe chodzenie. Oczywiscie że kiedyś trzeba podtrzymać gatunek ale nie teraz hehe :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@UrsusCzesio no co ty moj ojciec nie uczy w zadnej szkole sie smialem bo imie takie same i pierwsza litera nazwiska tez haha. no no najgorzej w pierwszej klasie jest pozniej to nauczyciele tak sie nie czepiaja. no ale racja nie pali sie nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

No dobra skonczcie z tym paleniem temat tu chodzi o zdobycie drugiej połowy. Ja osobiście mam dylemat jak zagadać koleżankę siostry, kompletnie niemam pomysłu. Jak i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak bedzie u twojej siostry to wejdz do siostry bo byle co powiedz "czesc co tam u ciebie?" siostre wywal zeby poszla zrobic jej herbate albo kawe. No i jakos pogadacie sobie chwile wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

A ja to niezdecydowany do końca jestem, byłem dziś u Anki parę fotek zrzucić socie na płytke z czasów jak byliścy razem, (jakieś 2 tyg temu sie rozstaliśny ale chciałem te ostatnie zdjęcia mieć na pamiątkę i coś mnie podkusiło żeby jechać...)

I w rezultacie fotek nie przywiozłem za to znowu jestem z nią.

Zastanawiam się teraz czy dobrze robie, czy nie będe tego żałował puźniej, jak rozpoznać że to ta jedyna?

Kiedyś łączyło nas wielkie uczucie (bynajmniej z mojej strony) ale teraz już chyba to wygasło...

A ja głupi zamiast foty wziąźć i do domku przyjechać to się w zabawy w łużku zabawiłem... I kicha, teraz troche głupio zerwać, co byście poradzili?


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

maresek2 ma racje. powinniście porozmawiać na spokojnie o tym co się wydarzyło, tylko w jakimś neutralnym miejscu, gdzie będziecie sami , a wasza rozmowa nie skończy się w łużku. byłem kiedyś w podobnej sytuacji i wierz mi że nic dobrego z tego nie wyjdzie, jeśli nie wyjaśnicie sobie tego


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Anka chce ze mną być tylko nie zawsze się rozumiemy i stąd te sprzeczki...

Ja do końca nie jestem pewny tego, ale chyba tak zrobie, odpuszcze sobie impreze w sobote, zabiore ją gdzieś na pizze i porozmawiamy o nas.

Bo jeśli nie będziemy z sobą szczęśliwi to im prędzej sie rozstaniemy tym lepiej...

Byłem ostatnio w sobote sam na imprezce, niby było fajnie, mogłem zagadać do każdej dziewczyny, a jednak mi kogoś brakowało i nie wiem,czy to z przyzwyczajenia (bo z Anką rok byliśmy razem) to jednak troche czasu jest i człowiek się przyzwyczaja czy jeszcze ta miłość nie wygasła...

Ale nic, może szczera rozmowa coś poradzi. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i udało się :) Heh tylko numeru nie mam, za dużo ludzi polazło z moich na palarnie Jutro sie zrobi. Wszyscy do mnie w zacieszu sie patrzeli i rozpraszali :) PawelPrezes wszystko widzial :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

to że się kłucicie, to jest normalne w związku. to że się kłucicie, jesteście o siebie zazdrośni, to oznacza że wam na sobie zależy


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Mimo wszysto wolał bym się z dziewczyną bardziej zgadzać, dziś mi pisała że mnie porzeprasza za wczoraj, że to nie było feer i sam nie wiem co robić, z jednej strony troche szkoda, w sobote z nią dłużej o tym porozmawiam, co z nami będzie... :)

 

 

Pomagaliście kiedyś przyszłemu teściowi w gospodarstwie?

Bo ja chyba troche za mocno zacząłem się w to angażować... Stąd też moje sprzeczki z dziewczyną między innymi...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to obstawiamy czy mi da jutro czy nie da umer telefonu oczywiście. Bo nie jestem powiem bo mialem taka sytuacje że jedną koleżanke poznałem przez prace i jakoś nie chciała mi dać. :) Jakies powody miała. Ale kwońcu dała jak mieli mnie powiadomić o pyrkach :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

oho głodnemu chleb na myśli :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a co to typ dziewczyny co daje nie tylko numery tel;> w sumie ogladajac świat to niestey duzo takich bez obrazy oczywiscie;) na dyskotekach najbardziejs sie to widzi;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj