marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
masiew    31

poprostu bądż sobą. nie udawaj i nie konbinuj, bo na dłuższą metę to nie zda egzaminu


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i jutro wracam autobusem :P Bo kumpel samochód rozwalił. Tylko nie wiem czy równo skończymy :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No to albo wyjdziesz wcześniej albo poczekasz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

O widzę ze masiew pisze mądre rady muszę z nich skorzystać bo mam coś na oku wiem ze niema chłopaka i kogoś szuka a na dodatek to mojej siostry kumpela o rok młodsza ona mnie zna a ja ją ale tylko od pary miesięcy z wywiadu wiem ze jest mna zainteresowana a ja ją tylko niewiem jak mam zaczac nawet niemam jej numeru :P. Ale nieweim jak mam zacząć. poprostu zzagadać jak bedzie u siostry.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Powiedz cześć czy siemka. Po prostu odezwij się do niej.przy siostrze możwe głupio ale jakby ją na chwile opuściła to popytaj co u niej? jak w szkole czy cuś.

 

Słuchajcie mam sprawę. Poznałem fajną dziewczynę i jest normalnie gicior :P , ale jest mały problem. Dziś napisałem jej czy ma jakieś plany na sobotę i mówi że nie, więc pytam czy jechała by ze mną do Protectora. Odpowiedziała że bardzo chętnie tylko nie wie czy rodzice ją puszczą bo za miesiąc ma dopiero 18 lat. No dobra mówię jej że jak chce to mogę pójść do jej rodziców przedstawić się i powiedzieć że zabieram ich córkę na dyskotekę. Ona mówi że tak jej nie puszczą bo mnie nie znają. Po chwili napisała że boją się jej puścić bo jej siostra wpadła mając 18 lat no i teraz uważają na kolejną córkę. I powiedzcie co ja mam zrobić??!! bo naprawdę czuję że ta dziewczyna jest niezwykła :P


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

A to ciekawe ja bym sie wstrzyma z dyskoteką

i niech ona sama opowie może o tobie rodzicą i jak to zaakceptują i cie poznają to pozwolą jej jechać na disko. Ale to ona sama musi o tobie im powiedzieć muszą cie zobaczyć poznać i nabrać zaufania pokaż sie z jak najlepszej strony. Ale to jest tylko moje takie zdanie i tak ja uważam;) to wymaga czau

 

A co do mojej sprawy to my z sobą czasami rozmawiamy ja się np. pytam czasami jak tam i to wszystko. Ale wiem że nawzajem jesteśmy sobą zainteresowani. Ja jestem nieśmiały tak jak ona. No po prostu się odzywam ale niewiem co dalej czy jak będzie siora u niej np. pod pretekstem odebrania jej wprosić sie na kawe hmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@jakub16 moze na poczatek daruj sobie dyskoteki z nia spotykajcie sie u niej u ciebie tak zeby jej rodzice zayuwazyli ze jestescie ze soba szczesliwi i ze moga ci zaufac. Ich lekki sa oczywiste teraz beda na gruga corke miec oko zeby nie bylo to samo. Wiec cierpliwosc ci w tym przypadku napewno pomoze zawsze mozesz sie z nia umowic na spacer zamiast na imprze.

 

 

 

@maresek2 w sumie masz plus bo towja siostra ja zna zawsze to latwiej sie poznac ale skoro oboje jestescie nie smiali jak mowisz to najlepsze bedzie takie rozmowy sam na sam wiesz wtedy latwiej sie rozmawia i szybciej sie osmielicie a jak znajdziecie wspolna pasje albo jakis ciekawy temat to juz wogole bedzie dobrze. Na poczatek zdobac jej numer wez tel siostry poszukaj na liscie i bedziesz mial wtedy napisz do niej wiadomo napisac bedzie ci latwiej niz powiedziec wiec umow sie z nia na jakis spacer albo na kawe czy herbate pogadacie sobie poznacie sie lepiej i tak kilka spotkan troche sie poznacie i wtedy bedziesz mogl myslec o byciu z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

mowisz ze znasz ja 7 lat wiec powinienes wiedziec co jej imponuje i wogole .. ale jak sie spytasz czy ma kogos jak powie ze nie to spytaj sie jakiego chlopaka szuka, jakie jest jej ideal..

Tak, ale przez cały ten czas znałem ją tylko na zasadzie, że wiem, jak wygląda i jak się nazywa, co nieco o niej i jej rodzinie też wiedziałem, ale żadnej rozmowy takiej sam na sam z nią nie miałem.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jeśli jej nie znaleś tak dokladniej to moze nawet lepiej.możesz ja z nią porozmawiać o tym co lubi, czym się interesuje,o muzyce i innych takich tematach. zaproś ją gdzieś na kawę i poprostu porozmawiajcie. bądż twórczy


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

No No gdzieś zaprosić ale się najpierw trzeba przełamać a w moim przypadku muszę odsunąć siostrę bo tak przy niej to dziwnie a ona z nią jest bardzo zżyta, muszę po prostu mieć okazję żeby z nią porozmawiać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kurde :P To sie wszystko za pięknie układało wczoraj. Po prostu jej nie bylo wczoraj i ch** No po prostu trzeba wrócic do planu A czyli fajkowanie w szkole


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No jutro moze byc wiekopomna chwila :P Ładnie sie wypachnić, zaopatrzenie jest, tylko zauwazyć ją, troche odwagi i bycie osbą i będzie mały krok człowieka lecz wielki krok dla mojego życia na jakis czas :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przeżywasz to Czesiu, jakby to byłyby oświadczyny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wiesz po tylu nie udanych próbach. Tak jakoś już mam że dla mnie ten pierwszy krok to juz jest coś :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

no to powodzenia, daj znać, jak ci poszło:)


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Daje znać. Odwaga pozwoliła :P Tylko znowu do konca ise nie udoła. Nie poszła ze mną po po prostu miała rano pecha i nie wiem jakim cudem wpadła :P:D Nie no wpaść w tej skzole wpaść to trzeba sie natrudzić. To musiała zrobic po prostu nie w parku bo tam nikt jeszcze nie wpadł. A akurat ja dorwałem na długiej przerwie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

UrsusCzesio jak będziesz starszy to będziecie palić z nauczycielami choćby na mechanie nie będe mówił z kim sam zobaczysz my mieliśmy takie przywileje na mechanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja wiem z kim, No z majstami to już teraz kopcą. A ty kiedy wyszedleś ze skzoły? Ja niestety nie dostałem wychowawcy który powinien byc czyli pana Macieja :) Mamy pana Rogowskiego ten napewno zakumasz, jeździ czerwonym Punto :)

 

 

A co do tematu no to jutro może mi sie uda, mam nadzieje że już sie bac nei będzie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

No dwa latka pyknęlo. Ha HA ale robie tam zaoczne jeszcze. Co chcesz wiedzieć o tej szkole to wal chodziłem tam do gimnazjum tez.

 

A moim wychowawcą był Andrzej O. wporządku gość, osobiście znam go teź nie tylko z szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

oo moj ojciec cie uczyl no prosze nie chwalil mi sie ze uczy w szkole haha.

 

 

UrsusCzesio to twoja kolezanka miala pecha jak ja zlapali u mnie w szkole to bylo nie mozliwe bo stalo z 100-200 osob zawsze na przerwie na fajce wiec tylko gazali gasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

@19damian to twój ojciec uczy w Sypniewie ? :)

No miała pecha, jak tam wpadła ehh. Pewnie koło internatu paliła :)

 

Dzis jej nie było, jutro wolne, został czwartek i piatek :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Z tym paleniem to jest wszędzie tak samo bo koledzy niedawno wspominali jak to w pierwszej klasie gonili w kolo szkoły żeby gdzieś zapalić a teraz bezstresowo przy nauczycielach :) A z jednym maja nawet powitanie "Czuj dym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj