marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

Są już dawno po ślubie i nie palą.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nałóg nałogiem, ale ślub to decyzja na całe (a przynajmniej na większą część) przyszłe życie, więc trza się podporządkować wymogom ukochanej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koleżanka miała taki problem, że jej upragniony chłopak palił. Łatwo nie mieli, ona płakała, on zapewniał, że rzuci. Z jednej strony wierzyła mu, z drugiej strony cały czas podejrzewała go, że nadal pali. Obecnie są, ze sobą 2,5 roku. W między czasie pojawiła się kwestia wiary, zastanawiała się czy już na całe życie pozostać samotną.

 

Jak dla mnie, to żeby szukać dziewczyny trzeba otworzyć się na miłość, tzn. otworzyć własne serce. Tym samym siebie do tego przygotować, przez porzucenie tego, co nas rujnuje. Piszecie o nie zrozumieniu, nie odnajdywaniu się w obecnym świecie. Zastanawialiście się z czego może to wynikać?

 

Wracając do wypowiedzi @miraska, to ma bardzo ciekawą koncepcję. Podchodzenie do miłości bardzo realistycznie. Moim zdaniem romantyzm, nie wyklucza realizmu. Można być romantykiem co jakiś czas, jako sposób na rutynowy realizm. Przecież nie chodzi, o to aby w ciągu miesiąca przerobić całą kamasutrę, wykupić wszystkie kwiaty w okolicznych kwiaciarniach i wyzwalać takie emocje, które na Syberii wywołają lato. :D Miłość, tak, ale nie tylko w wymiarze cielesnym, która po owym miesiącu się zakończy, a ludzie nie będą mieli o czym rozmawiać. Liczy się rozmowa i spojrzenie w oczy duszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

bobek_ farmer ma rację. miłość potrzebuje namiętności i odrobiny szalenstwa, ale takzetwardego stapania po ziemi bo inaczej realny i okrotny swiat nas pokona


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tez po tym jak dostałem kosza chciałem żeby miała kogoś innego. Dlaczego?? Bo w tym czasie i tak mi nie powie "tak". Być może nie będę miał już możliwości spróbować jeszcze raz ale jeśli by w przyszłości wyszła za tego z którym jest będę się cieszył. Cieszył tym ze jest szczęśliwa i ma porządnego męża.

 

 

Prawdziwie Kocha Ten , Kto Nie Wie Dlaczego ...

 

To opis kogoś na moim gg. Kiedyś Asia mnie zapytała dlaczego jo kocham. Nie umiałem jej odpowiedzieć (nadal nie umiem jej na to odpowiedzieć). Powiedziałem ze nie wiem. Po prostu kocham.

 

Andrzej masz piwo za ten tekst :) On jest po prostu prawdziwy. Ja nie wiem czemu ale kocham Mirke i jeżeli juz będzie tak daleko. i mnie się zapyta czemu no to powiem, to co Ty napisałeś... :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale mi nie pomogło :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wiem co przeżywasz, też to przeżywałem i powiem ogólnie szczerze tutaj jednym slowem. Przerąbane :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czas leczy rany ale do końca ta rana chyba się nie zagoi ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dziś do mnie na gg pisał aiss a ja na początku przeczytałem asia bo tak mam jo zapisano na gg

 

Nie znasz mnie. Ja nie zapomnę tego nigdy. Będzie dla mnie kimś ważnym do końca życia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czas leczy, a druga zagoi, bedzie boleć cię jakiś czas, rok, może dwa.

Ale przejdzie jak znajdziesz następna zobaczysz :D Ja też tak jak ty mówiłem że juz nigdy więcej innej tylko Ania. A każdy mówił, zobaczysz pójdziesz do nowej szkoły, to znajdziesz, ja watpiłem, nie ma szans, no i mam boeikt zainteresowań kolejny :) Ty też znajdziesz, ale potrzeba czasu czasu czasu....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie właśnie potrzeba więcej czasu...

Nie wiem jak ktoś może po zerwaniu z dziewczyno na drugi dzień lizać się już z inną :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris19911    9

NA wleczenie ran i pokochanie innej potrzeba czasu, ale rozrywka z innymi w miedzy czasie jest wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale na nastepny dzien??

Dla meni to oznacza ze tam nei było miłości.

 

Mi łzy z oczu same płyneły przezprawie 3 tygodnie. I witedy nei myslałem zeby szukac pocieszenia u innej. W sumie to i teraz nie wiem czy che inną ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

U mnie właśnie potrzeba więcej czasu...

Nie wiem jak ktoś może po zerwaniu z dziewczyno na drugi dzień lizać się już z inną :D

 

Znam osobę w wieku 13 czy 14 lat, która w ciągu obecnego roku miała około 6 chłopaków... Brak słów. Co jakiś czas na NK: chwali się, że ma nowego, och jak to bardzo go kocha. Za tydzień, smutek i rozpacz, bo z nią zerwał. 2 dni po tej publicznej żałobie, sytuacja z nowym się powtarza. Czy to jest miłość? To nie jest miłość, to jest, żeby się dosadnie nie wyrazić, jeden ze składników obornika i to raczej nie słoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to jest raczej promowanie się tej osoby co w gim moim zdaniem jest normą.

mnie też dziwią takie akcje że ktoś kogoś poznaje po 2 dniach są parą i jak to się nie kochają a po tygodniu po związku i zaznaczam że mówię tu o liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

W liceum? O matko. Toż to normalne nie jest. I czym tu się popisywać? O mojej miłości dowiedzieli się po 3 miesiącach, gdy ,,główna bohaterka zdarzenia" wygadała sie koleżance... I jakoś nie miałem potrzeby przed nikim się tym popisywać. Czy to jest imponujące? Zwykła, ludzka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Andrzej mówię ci jedź na jakąś dyskotekę a jak już fajną nutkę usłyszysz to nie będziesz myślał o żadnej innej do tego te misiaczki w krótkich spódniczkach :D zobaczysz że pomaga potwierdzam na własnym przykładzie masz tu coś na rozpoczęcie Wrzuta.pl - TAITO vs Relanium & Danny S - Intoxicated (Radio Edit) podkręć na full i niech wyobraźnia działa :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

eee nie moje klimaty...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

lordhagen niestety tak jest ja też nie czuje potrzeby chwalenia się takimi sprawami ale nie czuje też potrzeby ukrywania tego że z kimś jestem! a jak komuś to przeszkadza albo wywołuje u niego uśmiech to znaczy że do tego nie dorósł...

pany podrywała was kiedyś dziewczyna?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdarzało się i tak :D ale

 

Ja raz zobaczyłem opis pod zdjęciem koleżanki na NK

 

Kochaj mężczyzne, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego.

który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć

cię spiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać ci cały świat nawet

gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się

z biegem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść? -ja

gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na

tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest

szcześciarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia

cie: To ona. Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie

kochał cię zawsze.

 

 

Tego właśnie chcą te najwspanialsze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Andrzej, ja też nie lubie dyskotek, wole zabawy pod golym niebem nad Mochlem hih :) w Kmieniu Krajeńskim tam i karolbor jeździ. Kiedys ostro tutaj się udzielał, teraz go nie słychać

 

Marekczarna, normalnie się wzruszyłem :):) To jest piękne :D

 

Pomóżcie, jak zagadac do fajnej dziewczyny. Nigdy nie mam odwagi :) Nie weim, może zaprosze ją nap oczątek na papierosa? :) To dizęki nim ją poznałem, dłiga historia. I wtedy w praku poprosić o numer. Ja sie sam gubie, potrzebuje pomocy. Nie chce czegoś zj****


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jezuuuu jakie piękny tekst @marekczarna :D

tylkooo on się nie sprawdza w wielu przypadkach cały :)

Jak pali to czemu nie zaproś :) już bardziej śmierdzieć nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj