marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

ziemek256    13

A ja jak do technikum chodziłem to chłopaki palili z nauczycielami na praktykach :) Rozumieli człowieka :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mnie w paleniu jedno wkurza, że muszę sie chować ch.. wie gdzie. Czuje sie jak jakiś głupek, chowając sie gdzieś. Ale mam na to jeden prosty sposób

 

Nie pal i problem z chowaniem się rozwiąże :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nam nauczycielka na wycieczce też pozwalała, tylko kazała dyskretnie i żeby nikt nie widział, skończyło sie na tym że paliło 8 osób w pomieszczeniu 4x4. A co do tamtego wyżej postu, to jade na podwórko do kolegi gdzie nikt nie ma nic przeciwko... i chować sie nie musze.

 

To mój ostatni post na ten temat tutaj, bo zaraz sie moderator wkurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marcin chyba nie czyta tematu bo nic nie pisze :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

czasami lepiej nie czytać albo przymrużyć oko :)

 

 

ale z tego co mi sie zdaje to tematem tego forum jest uwodzenie a nie planie :)

sposoby jak i gdzie sie chować :)

kto pali nie pali :)

wiec wróćmy do tematu :)

 

 

 

wiadomo kobieta zmienną jest :)

i jak rozmawiam z Natalią na temat czy by została ze mną na wsi, na gospodarce odpowiada tak ale czasami mówi że nie :) co mam zrobić??

albo mówi że by chciała mieć jakiś motocykl pojeździć, ale jak bym został jej "mężem" nie pozwoliła by mi kupić :) no cóż w tym wypadku bym musiał postawić na kompromis, albo na swoim :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Prowadzisz wątek nie interesujący mnie to co bede czytał -na Twoj post tafiłem przypadkowo...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wiadomo kobieta zmienną jest :)

 

 

Przypominała mi się rozmowa na gg z jednym użytkownikiem AF.

Pisze żebym skasował jego komentarz pod fotko. Ja otwieram stronę a ten żebym jednak nie kasował. Za chwiel znowu skasować. i potem żeby zostawić...

 

Ja mu napisałem:

a podobno to kobieta zmienną jest... :)

 

Kobieta zmienną jest. Tylko ze czasem w nie których sprawach nie powinien być nikt zmienny...

 

 

Marcin znowu piszesz posta razem z kimś :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Z tą zmienną osobowością to Andrzej masz rację, Mi Anka powiedziała że zrywa, puźniej że jednak nie chce zerwać a teraz to już sam nie wiem czego ona chce... :)

Tak to z dziewczynami jest niestety...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

W niektórych sprawach to trzeba być naprawdę poważnym i nie zmiennym.

Taki głupi przykład:

-…wyjdziesz za mnie??

-tak!! nie! tak. nie wiem :)

 

 

Ktoś mi to ostatnio opowiadał właśnie o obecnie swojej żonie jak prosił ją o „rękę”

„Tak, nie, nie wiem i się popłakała, wybiegła trzaskając drzwiami” :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No to pytanie jest decydujące o całym przyszłym życiu. Popełnisz błąd potem za niego zapłacisz. Jeśli nie była pewna to nie ma się co temu dziwić. Było za wcześnie pewno na to pytanie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ale mimo wszysto, powiedziała by Tak albo Nie a nie kręcić i człowiek nie wie co robić, i nie wiesz człowieku czy będziesz miał żonę czy nie :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powtarzam ci jeszcze raz. Nie była gotowa na podjecie tak ważnej decyzji.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Stara miłość nie rdzewieje... :/

UrsusCzesio wie o co mi chodzi. Żałuję tego, przecież i tak nic z tego nie wyjdzie, jestem skazany jedynie na straty... Póki mi nie da kosza jednak będzie fajnie, bo zawsze było, póki nie zacząłem rozmawiać o moich uczuciach...

Przy okazji będzie motywacja przestać palić. :)

Bo mówiła mi dziś, że nie lubi jak ktoś pali... A to poważna motywacja, bo raz mi się udało, ale potem znowu wróciłem do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

powiem wam że nie lubię jak dziewczyna zabrania czegoś chłopakowi np. picia na imprezie czy palenia czy inych dupereli mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jeśli dziewczynie na Tobie zależy i tworzycie parę to na pewno będzie Ci zabraniać np. picia na imprezie, bo po prostu chce bezpiecznie wrócić do domu i się nie martwić o Ciebie, że np. się opijesz i narobisz jej wstydu. Tak samo z fajkami, jeśli ona nie pali to również nie chce abyś Ty palił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

To że zabrania palić czy pić to rozumiem, ale po roku bycia razem mówi że chce zerwać, a jutro już nie chce, a po jutrze mówi że ona zerwać nie chciała i samo tak wyszło - tego już nie rozumiem... :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A może tylko chciała zobaczyć co ty zrobisz gdy będzie chciała zerwać?? Albo coś się wydarzyło w jej życiu ze sama nie wie co się dzieje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Jakaś ta Twoja wybranka strasznie nie zdecydowana :) W sumie miałam kiedyś podobnie z chłopakiem, w niedziele zerwał ze mną ( przez opis gg) A w poniedziałek dzwonił i przepraszał że żałuje, a ja na to mnie sie tylko raz zostawia i skończyłam gadkę :)

 

A tak nawiasem ale mnie tu strasznie długo nie było :) iiihhi

 

Buziaki dla starych i nowych pisarzy tego tematu :):):)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja już myślałem ze zapominałaś o tym temacie :) buziak :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

JA no cos ty :)

 

Poprostu studia mnie tak wciagneły że czasu na nic nie miałam. Teraz chora jestem to chwilke czasu mam :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Oj to nie jest dobry powód żeby zaglądać na AF. Kuruj się :)

 

A jak tam sprawy sercowe?? uwiodłaś kogoś??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

 

Marcin znowu piszesz posta razem z kimś :)

Ma się w sobie to coś niepowtarzalnego :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

OOO

Poruszyłeś grząski temat :)

 

NIe nie uwiodłam....

Od tego feralnego majowego dnia jestem sama... Może i kilku panów chciało mnie uwieść ale jakos nie czułam sie pewna wiec nie zgadzałam sie :) Czekam aż mnie cos piknie w serducho jak go zobacze :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tylko żebyś zawału nie dostała :) Sama siebie nie dasz rady reanimować :)

 

Swoją drogo to by było ciekawe poznać chłopaka/dziewczynę przez reanimowanie usta usta


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

wracając do mojego poprzedniego postu;p no ja rozumie jak się pije bez umiaru i zabrania to tak ale jak ktos chce kulturalnie pare kieliszków a dziewczyna od razu wielkie halo robi to już nie rozumie, pany ale te kobity skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj