marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

samczyk1991    83

Z takim podejściem to ty zostaniesz starym kawalerem, a na serio jak się zakochasz to i palenie Ci nie będzie przeszkadzać , w końcu zawsze można osiągnąć jakiś kompromis :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Niektórym to nie przeszkadza a innym tak. Mi przeszkadza. Pewno jak bym palił to by było inaczej.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

 

Ej, mieliście kiedyś tkaie coś, że koleżanka wam pasek od spodni odpinała? :):):) Kurcze jak człowiek sie wtedy czuje dziwnie :) . Mysli się eeeeee co to takiego, ale jak przychodzi co do czego :) Heh, jaja muszą być, bo życie było by zje***

Podchodz do tego z jajami -nie wymiękaj :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pewno chce sprawdzić czy jesteś facet czy dziecko jeszcze :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a ja mam zmułe :) zaprosiłem koleżankę na wesele (10. października) już jakieś 3 tyg. temu i oczywiście wszystko super zgodziła się po 0,000001 sekundy, nawet mnie 2 dni temu do domu zaprosiła, żebym powiedział jej starszym o tym ze idzie ze mną na wesele (dobrzy znajomi, moich rodziców) nic nie mieli przeciwko, nawet jej ojciec mówił ze fajnie ze ją ,,porywam" , bo ostatnio siedzi dużo w domu.

 

A dzisiaj dostaje sms: ,,Sorry ale nie idę z Tobą na wesele. I nie pytaj dla czego bo i tak nie odpisze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jakoś nie chce mi się w to wierzyć, żeby starsi jej ot tak nagle zabronili. Nawet jak z nimi rozmawiałem to mówili, że nic do tego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmmmm, Andrzeju szanowny, ja rozumie, jak głupia jest, czy np: puszcza się no to można skreślić taka, ale ze pali? :) :) Mi to nie przeszkadza. To tak samo mogą powiedziec dziewczyny o mnie że nie mają zamiaru sie całować z popielniczką... A się zdarzyło, ze jednak zechciały kiedyś :) I nikt nie narzekał

 

To zacnzij Ty palić, albo zaakceptuj to :) Andrzeju, musisz troche wyluzować i nie byc wymgającym za mocno :) Ja powoli wrzucam na luzz. Ale Teraz mam wolna droge :)

 

@semos stzrzy tutaj nie będą przyczyną, jeżeli napisała bo i tak nie odpisze. Nie wiadomo ile nazmyślanych ma głupot z chorej świadomości.

 

Dj Decibel & Peter- Peron wspomnień


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie zacznę pali żeby mi to nie przeszkadzało. A to ze ja na to patrze w ten sposób nie jestem wyjątkiem. Wole wypić browar niż iść na faiki. kiedyś kilka miesięcy u miesięcy leżało pół paczki malboro. Na wyciece kolezanka dała na przechowanie i potem zapomiałaodebrać. Lezały u mnie w pokoju a potem je wywaliłem.

 

PS chyba Martina tez ma takie poglądy na fajki jak ja.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Andrzej nie tylko to :) ja jakoś też

 

moje pierwsze pytanie "palisz??"

i zależy od odpowiedzi ale jak mówi "tak" to nie mówię od razu narazie, nara

tylko musze ją poznać i dopiero ocenić.

może być bardzo sympatyczna, a to że pali to problem który można wyeliminować w formie nakłonienia do rzucenia palenia :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak pali nie skreślam jej jako koleżanki ale na więcej nie ma co liczyć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no to widocznie andrzeju jeszcze nigdy w życiu nie miałeś okazji być zakochanym - może mówię banalnie ale wtedy gorsze żeczy można wybaczyć


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mylisz się. Kocham pewno dziewczynę. Ona nie pali... i meni nie kocha...:)

 

PS: on tez ma takie podejście do papierosów jak ja.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ale powiem wam że palące też są słodkie :) miej gumy przy sobie i jej daj przed buziakiem :)

 

 

Edit: Gumy do żucia :):) :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahahah to nie to samo.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

Andrzej nie tylko to :) ja jakoś też

 

moje pierwsze pytanie "palisz??"

i zależy od odpowiedzi ale jak mówi "tak" to nie mówię od razu narazie, nara

tylko musze ją poznać i dopiero ocenić.

może być bardzo sympatyczna, a to że pali to problem który można wyeliminować w formie nakłonienia do rzucenia palenia :)

 

a moje pierwsze pytanie to " byłas u Bierzmowania???" a pozatym tez palacych osob nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Ale powiem wam że palące też są słodkie :) miej gumy przy sobie i jej daj przed buziakiem :)

 

 

Edit: Gumy do żucia :):) :)

 

 

 

:) dobre :)

 

 

bez przesady że pierwsze ale przy pierwszej rozmowie sie pytam czy pali

a o co chodzi z tym pytaniem o bierzmowanie :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ale gdy uczucie jest prawdziwe to nawet nie zwrócisz uwagę na to że ona pali wiem co mówię, a gdy będzie coś więcej to jej tego zabronisz. Gadka typu albo fajki albo ja :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No właśnie. O co chodzi z bierzmowaniem??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak ktoś sam pali to zwykle nie ma problemu, dla niepalących obcowanie z kopciuchem nie należy do przyjemności. Głębsze pocałunki przywołują na myśl wspomnienia z jazdy samochodem za starym autosanem H9 z pks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

No właśnie. O co chodzi z bierzmowaniem??

po pierwsze jak juz była u bierzmowania to jest w wieku tartacznym czyli jakies 15-16 lat po drugie jak juz była u bierzmowania to moze wziasc slub koscielny chociaz musi i tak ukonczyc te 18 lat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@tomasek widzę stawiasz sprawę ostro. W razie wpadki bierzesz ślub :) Jak się je..ć to bez gaci :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Tak jak to było w „Rozmowach w toku” czy w czymś podobnym :) reklamę oglądałem

Dziewczyna tak naprawdę miała 15lat i gostek został oskarżony o pedofilstwo bo się podawała za pełnoletnią. Uważała ze ją zostawi wiec „złapała go na dziecko „ ona tak nie uważa tylko że on jej zrobił dzieciaka :) bo on z nią uprawiał stosunek

 

Koledzy pilnujcie się :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj