marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

jakub16    122

Oj ja będę pamiętał :) Andrzej to wszystkiego najlepszego :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dzięki i nawzajem.

Widać jak sami sobie nie złożymy życzeń to nikt nie złoży.

 

I po co nam dziewczyny???

 

A podobno to facet nie pamięta o rocznicach i innych ważnych datach....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

wszystkiego najlepszego koledzy :)

 

I tak Naprawdę to nawet nie mam zamiaru pamiętać o 8 marce :)

tylko Natalia Mi złożyła A Reście To h** W d***

 

 

Kolejny raz Natalia była Na Dąbrówkach i nie mogłem sie spotkać :)

Pierw to orki, teraz siewy nie siewy

Przyszła do mnie jak orałem ale co to za spotkanie :)

A teraz jeszcze zimno, nieprzyjemnie zrobiło się na dworze


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dzięki i nawzajem.

Widać jak sami sobie nie złożymy życzeń to nikt nie złoży.

 

I po co nam dziewczyny???

 

A podobno to facet nie pamięta o rocznicach i innych ważnych datach....

 

 

Oj andrzeju, ty zawsze powiesz mądrze i z sensem, nikt o nasn ie pamieta? Inni dostlai na NK czy gdziei ndziej życzonka a ja? Nawet niek mnie nie odwiedził. Ja zawszep owtarzałem że ja jestem, alem nie nie ma :):) I tak co roku, na gwiazdke od co niektórej o dostane. Ale co jak co, od Patrysi dostałem lizacka :) :) Tylko ona dlam nei troche starawa :) Bardziej to Ona dla Andrzeja :):)

 

No o 8 marca też zapomnimy :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Patrycja??? hmm ile ma lat?? Imie mi się podoba :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hmmm o ile się nie myle to dzień chłopaka to święto ochodzące swoich chłopaków,a dzień mężczyzn to dzien w którym składać się powinno wszystkim :)

Ale mimo wszystko Wszystkiego Najlepszego Chłopaczki by Wam się dobrze powodziło w życiu :) i samych udanych podrywów życzę .! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

heh jeden porządny podziękował :) wporząsiu nmzc :) sama przyjemność składać życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

porządny :) <rotfl> heh w życiu się tak nie uśmiałem :) :)<rotfl> <rotfl> <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dzięki :) Ale trzeba było się upomnieć...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehe wcale się nie trzebało :) ja dawno w kalendarz nie zaglądałam,a w szkole juz nie obchodzę takich swiąt bo za żadko mam mam zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no dziekujemy, teraz dopiero bo nie bylo mnie na AF szybciej

 

 

Adrzeju szanowny ona ma 20 lat :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm wiek pasuje

 

daj fotkę :)

 

ona pali czy nie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A ja mam zwałe... Ostatnio w szkole jak byłem to migło mi sie jak chłopak świrował do dziewczyny, zaczepiał ją itd...

 

 

Dzisiaj rano jadę, patrze idą a on jej plecak niesie, spowrotem wracam ze szkoły, patrze a on 2 plecaki i torbę tacha, patrze a to jej koleżanki rzeczy jeszcze ma na swoich barach -moze zazdrosna tez była i mu dała :)

 

 

Około 1,5 kilometra w jedną stronę tak robi a ona traktuje go jak kolegę (przyjacielem nie można nazwać tego) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To się nazywa wykorzystywanie :) i gdzie tu równouprawnienie?? I tak mu nic nie dadzą...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A czy ona zmusza go?

 

 

A jak bym kazał w ogien Ci skoczyć to skoczyłbyś? :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie :) aż tak ciepło nie lubię gdy jest :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Andrzeju, ona pali, ja ją nauczyłem :) (żart) Ale palić to na serio pali

 

Andrzeju, ona pali, ja ją nauczyłem :) (żart) Ale palić to na serio pali

 

Ej, mieliście kiedyś tkaie coś, że koleżanka wam pasek od spodni odpinała? :):):) Kurcze jak człowiek sie wtedy czuje dziwnie :) . Mysli się eeeeee co to takiego, ale jak przychodzi co do czego :) Heh, jaja muszą być, bo życie było by zje*** Musze się wybrac na podryw jutro, wybierać coś z TR bo w zawie nie ma :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

aha to dziękuje fotka już nie potrzebna.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

całować z popielniczko się nie będę.

 

Można ale to sporadyczne przypadki.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no tylko żebyś czasem nie przekreślił kogoś naprawde wartościowego - każdy z nas ma jakieś wady i zalety - i zasada "mierzenia każdego własną miarą" nie ma tu zastosowania


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Akurat tego jestem pewien. Jak pali to nie dla mnie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj