marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Jedna Ania, na milion, I raczej nie bedzie tak łatwo sdie od niej oderwac,tym bardzij ze zaczeła od mnie pisać gdy chcialem skonczyc i teraz poziom zakochania na maxx


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

B.Wrona...ale nie ważne .! Jedyna ? coś mi sie wydaje,że przejdzie i będzie i druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kobieto, juz myślałem że przejdzie, drugi obiekt znalazłem i 3 ale ta najbardziej mi odpowiada i jakos nie umei od niej sie odczpeic


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale widać ze u niego Ania jest ta jedna na milion tak jak u mnie Asia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Asia wie ze mi na niej zależy ale jej serce woła inne serce, nie moje... Zwłaszcza ze widzi szanse u tamtego...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No Andrzej to tak jak u mnie.

A nawet byłem z nią na koncercie B.Wrony :D

Ale mam nadzieję że zechce być ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ech Fatalnie z Julią nic nie będzie stwierdziła że 40 km to za daleko na miłość, a było tak fajnie :D Ale dziś są u nas dożynki to może kogoś nowego się pozna :D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

A ja miałem dzis super przygode :D Zajechałem do goscia który posiadał Rekorda '97 w celu strzelenia foty :D Oczywiscie zgodził sie i w momencie gdy robiłem foto w kabinie przyszła jego siostra :D Zamieniliśmy tylko kilka słów ale wydawała sie fajna w dodatku chodzi do szkoły oddalonej od mojej tylko 200 m :D Pasowało by jej poszukac na NK i zagadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
Ech Fatalnie z Julią nic nie będzie stwierdziła że 40 km to za daleko na miłość, a było tak fajnie :D Ale dziś są u nas dożynki to może kogoś nowego się pozna :D

 

 

Hihi i to prawdziwy chlop z jajami :D :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Andrzeju... Jestem z Tobą...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Znowu mnie podrywa :D puki wolny jestem :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A Ty juz o jednym, mało Ci? :D

 

 

EDIT

 

Andrzej, cos musi w tym być -w jednej minucie posta napisalim :D

Edytowano przez marcin974

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zaczynam się bać :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
To nie forum dla "pedałów" :D :D Dziewczynami byście się zajeli lepiej :D :D

Chyba nim jestes skoro innych tak znasz "na wylot" ;[

 

 

 

:D:) juz nie mogę wyrobić :):D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Taki łandy temat.. A zacyzna robic sie trtoche nie miła atmosfera, nawijajcie o dziołszkach :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj