marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

mialem podobnie jak bylem u kuzyna i smigalem do laski obok to niby sie mylem perfumowalem a i tak czulem same swinie .. ale ona nic nie mowiel wiec nie tak zle .. no to kawalek masz ale da sei przezyc ja do swojej ma kolo 40kilometrow i juz ponad roku jestesmy razem wiec wiesz moze i wam sie uda jak by co .. no no Czesio szaleje a jeszcze taka laska znalazl z tego co gada ideal dla mlodego rolnika ktory chce przejac gospodarke po rodzicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a no ideał :) 2 wieści jak zwykle dobra i zła. zla ze wczoraj musiała jechać do domu a dobra że jeszcze wróci na żniwa mam nadzieje że pozwalam se trochu zboza :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1
Dawno mnie tu nie było ale wam powiem że nie było czasu. Od niedawna mam szwagra bo siora ślub wzięła no i w naszej wsi mieszka jego babcia. On zaprosił do tej babci swoją chrześnicę jest ode mnie rok młodsza. :) Szwagier i siora dzwonią do mnie w sobotę pod wieczór i pytają czy gdzieś jadę bo oni auto biorą ja mówię że jadę do klubu nad takim jeziorem (Dębiec Nowy) jakby kto pytał. Ja siadam z kółko jedziemy a szwagier zatrzymaj się koło babci bo bierzemy Julię. Ja tam nie pałałem radością z tego faktu no ale dobra niech jedzie. Jesteśmy w tym klubie muzyka dyskotekowa (elektro itp) . Ona potem mówi chodź ze mną na plażę no to idę jak piesek grzecznie :) Zaczęliśmy rozmawiać itd położyliśmy się na piasku obok siebie ta nagle kładzie się na mnie i daje mi buziaka. No i od tego się zaczęło. Teraz każdy wieczór od soboty spędzam u jej babci znaczy się u niej w pokoju :) A to wszystko co się dzieje to ja nie będę opisywał bo tu dużo młodych jest i by się nauczyli hehe. Dziś ona właśnie wyjeżdża do domu do Lubonia. Bardzo chcę jechać ją odwieść do domu, ale jestem nie wyspany bo byłem u niej do 1:30 wstałem dziś o 5:45 z zamiarem koszenia 2 ha łąk, ale ojciec wylatuje, gdzie na taką rosę pojadę. Za 20 minut ruszam. Sam byłem zszokowany jak to się stało. Powiem że kiedyś się znaliśmy jako dzieci ale potem ona przestała przyjeżdżać do babci i znajomość się zakończyła, ale teraz jest odjazdowo nawet nie wiecie jak a pożegnanie kończy się trochę ostrzej jak u Andrzeja :)

 

ja znam taka julie ma 16 lat i mieszka w poznaniu dębiec ale to chyba nie ta.


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czesio a wiesz z jakiej jest miejscowości?? Jeżeli tak to chodź za nią na zabawy, dyskoteki itp. :)

w tedy to już pójdzie łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a mnie nie było bo dostałem Bana :)

widzę że dużo ciekawych rzeczy sie działo :)

 

 

 

a Natalia wyjechała na wakacje gdzieś nad morze w dodatku w taką dziurę że zasięgu nie miała :)

i cały tydzień bez jej słodkiego głosu :) ani żadnych smsów :)

ale na szczęście juz wróciła :)

do Radomia mam jakieś 45km wiec nie tak daleko :)

w razie czego to niedaleko mnie jest kolej :) gdyby zawiódł motorek albo samochód :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Czesio a wiesz z jakiej jest miejscowości?? Jeżeli tak to chodź za nią na zabawy, dyskoteki itp. :)

w tedy to już pójdzie łatwo :)

 

Pewnie że wiem, w mieście powiatowym :) Najbliższym mi gdzie jestem co 3 dzień średnio a to biedronka, to polo market, to grene :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to jest już OK

A pomyślałeś jak będzie aby zrobić jakieś ognicho lub cuś??, to by było dobre, lepiej byś zapoznał itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Pewnie, jak gnój wywioze i podoram można myśleć dalej, no obowiżaki farmera czekaja, tylko szkodam i nowego rozrzutnika brudzić :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Takie pytanie do wszystkich...

 

Wy też macie wakacje do bani... ?? tfuu wakacje rok do bani ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

tak :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A mam do was pytanie. Czy mona kochać 2 osoby a raz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie chodzi o mnie tylko o pewnego chłopaka, ale jest to częściowo ze mną powiązane.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

to moze tak byc ale napewno nie kochasz tylko ci zalezy na jedej i na drugiej tylko teraz trzeba wybrac ktora mozesz pokochac naprawde i szczerze a ktora chcesz tylko jako przyjaciolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ten chłopak jest z dziewczyno 4 lata ale powiedział ze kocha innej (i tu jest to ze mno powiązane bo chodzi o Asie)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to weź go na piwo i mu powedz co o tym myslisz nei dasz robić w chu** Asi bo on będzie moze na 2 franty jechał i oszukiwał 2 Wiem.. Na piwie sie nei skończy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Takie pytanie do wszystkich...

 

Wy też macie wakacje do bani... ?? tfuu wakacje rok do bani ??

 

Może nie cały rok, ale w przeważającej większości odczuwam, że jest lipa... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
No to weź go na piwo i mu powedz co o tym myslisz nei dasz robić w chu** Asi bo on będzie moze na 2 franty jechał i oszukiwał 2 Wiem.. Na piwie sie nei skończy

 

Ja go nie znam. Nie wiem kto to jest.

 

tylko ze właśnie Asia go kocha a nie mnie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

a mnie w sobotę dziewczyna rzuciła, ponieważ nie zrozumiała ze mam robotę w domu do 22 i przez to do niej nie przyjechałem ale zadzwoniłem i chciałem ją przeprosić ale powiedziała te 3 słowa i koniec :) chociaż sama jest córką rolnika ale nie zrozumiała


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Że tak powiem, jesteśmy w du**ie Pani X <----> Pan X <---?Asia Prosty schemat, oni się kochają, Asia kocha go, ale cyz on kocha ją :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powiedział ze kocha ale skoro jo kocha czemu nadal jest z tamto tyle czasu??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

czyli mamy Pani X<-------> Pan X <-------->Asia. proste Jak budowa cepa, on kocha dwie które o sobie nie wiedzą pewnie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Asia wie ze on jest z tamto dziewczyno, nie wiem jak tamta ale raczej nie wie o Asi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:) Andrzej nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale jestem w identycznej sytuacji :)

A co do całego roku to dla mnie nie cuda, bywało lepiej :) wakacje już prawie przeminęły a ja nawet na tej "gospodarce" nie mam co robić, nawet gdzieś kasy zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj