marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310
czasem znajdzie sie chwila i na podryw chyba? ;]

 

Chyba na podoryw :(:) Na podryw nie ma czasu raz a drugie nie ma co rwac do kogo Po 1 wszystko przez komputery bo co niektórym odpier*** i ząl du** ściska jak sie coś mi udaje i wszystko zje*** a drugie naiwnosc tych dziewczyn bo wierzą takiemu rudemu frajerowi Bez urazy dla niektorych ale do co niektórych moich znajomych z wioski pasuje to powiedznie. Pan Bóg stworzył rudego i rzekł: Strzez sie chu** tego. Ja mam tylko moją C-360 i T25 Oni mnie nie zdradzą, nie obgadaja i są wierne :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Dawno mnie tu nie było ale wam powiem że nie było czasu. Od niedawna mam szwagra bo siora ślub wzięła no i w naszej wsi mieszka jego babcia. On zaprosił do tej babci swoją chrześnicę jest ode mnie rok młodsza. :) Szwagier i siora dzwonią do mnie w sobotę pod wieczór i pytają czy gdzieś jadę bo oni auto biorą ja mówię że jadę do klubu nad takim jeziorem (Dębiec Nowy) jakby kto pytał. Ja siadam z kółko jedziemy a szwagier zatrzymaj się koło babci bo bierzemy Julię. Ja tam nie pałałem radością z tego faktu no ale dobra niech jedzie. Jesteśmy w tym klubie muzyka dyskotekowa (elektro itp) . Ona potem mówi chodź ze mną na plażę no to idę jak piesek grzecznie :) Zaczęliśmy rozmawiać itd położyliśmy się na piasku obok siebie ta nagle kładzie się na mnie i daje mi buziaka. No i od tego się zaczęło. Teraz każdy wieczór od soboty spędzam u jej babci znaczy się u niej w pokoju :) A to wszystko co się dzieje to ja nie będę opisywał bo tu dużo młodych jest i by się nauczyli hehe. Dziś ona właśnie wyjeżdża do domu do Lubonia. Bardzo chcę jechać ją odwieść do domu, ale jestem nie wyspany bo byłem u niej do 1:30 wstałem dziś o 5:45 z zamiarem koszenia 2 ha łąk, ale ojciec wylatuje, gdzie na taką rosę pojadę. Za 20 minut ruszam. Sam byłem zszokowany jak to się stało. Powiem że kiedyś się znaliśmy jako dzieci ale potem ona przestała przyjeżdżać do babci i znajomość się zakończyła, ale teraz jest odjazdowo nawet nie wiecie jak a pożegnanie kończy się trochę ostrzej jak u Andrzeja :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Z tego co przeczytałem, to dochodzę do wniosku,że w rodzinie nic nie ginie :(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
pożegnanie kończy się trochę ostrzej jak u Andrzeja :(

 

Mi nie jest do śmiechu....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ja wcale się nie śmieje Andrzej. Nie bądź zły bo nie chciałem Cię urazić. No bo nie będę mojego pożegnania z nią opowiadał w szczegółach :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Spoko. Szkoda ze ja nie mogę na takie pożegnanie :(

 

Ale do puki nie ma obrączki na palcu iskra nadzieje będzie we mnie żyć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
... naiwnosc tych dziewczyn bo wierzą takiemu rudemu frajerowi ...

Pan Bóg stworzył rudego i rzekł: Strzez sie chu** tego....

 

Kocham stereotypy :(


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

UrsusCzesio dobrze gada <piwo>

 

pany że tak powiem nie dajcie się babom!!! w sobotę na weselu byłem i nieźle się bawiłem i sąsiad był żonaty zawołałem go na wódkę wypiliśmy po kielonie a tu żona przychodzi i go zabiera dosłownie za krawat... to był tylko taki przykład ale widzę że dużo chłopaków pozamieniało się chyba ze swoimi panami spodniami na spódnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No chłopaki dziś robilem mała podrywke :) Ziemi ale nie obylo sie też bez tego o co chodzi w teamcie :) Jechał kumpel Fendtem i jego zakupiona powypadkową przyczepa po remoncie 8 tonową ja akurat dałem bratu poorac troche i go zatrzyamłem kumpla znaczy się patrze, wysiada on, potem drugi jego brat na końcu jego kuzynka :( ale kurde dziołcha za***ista a jaka miała :) Normalnie ide jutro pomóc im zboze zwalać :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

eee to niezłe spotkanie jak ładna i fajna to też bym tam przy zbożu był i po pracy jakieś piwko i bajera;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jeżeli przy takich widokach robic to moge nawet ręcznie bele ładować widłami 120 :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
No chłopaki dziś robilem mała podrywke :) Ziemi ale nie obylo sie też bez tego o co chodzi w teamcie :) Jechał kumpel Fendtem i jego zakupiona powypadkową przyczepa po remoncie 8 tonową ja akurat dałem bratu poorac troche i go zatrzyamłem kumpla znaczy się patrze, wysiada on, potem drugi jego brat na końcu jego kuzynka :( ale kurde dziołcha za***ista a jaka miała :) Normalnie ide jutro pomóc im zboze zwalać :)

A tylko zboże będziesz zwalać? :)

Gratuluje widoków.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0
dawno tu nikt nie zaglądał, zapewne żniwa i te sprawy :(

maresek2 jesli ona Ci sie podoba i z wzajemnością to zycia na wsi mozesz zawsze jej częsciowo nauczyc, bo nikt nie mówi,ze od razu bedzie chciała wspólnie z Tobą prowadzic gospodarstwo, jesli cos ma z tego byc dogadacie sie ;] a co do rodziców nie przejmuj sie bo jesli ona bedzie chciała z Tobą byc to ich tez przekona nawet jesli zle zareagują ,ale nie bądz takim pesymistą ;]

jak u was z wakacyjnym podrywem? :)

 

 

Napeweno jakoś będzie czas pokaże, normalnie to się dogadujemy. Troche tej wsi jej naucze, ale wsumie to do niczego niebede namawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehe byłam bardzo zajęta :( oglądaniem kombajnów w czasie pracy :) czyli u przyjaciółki byłam jakiś czas :) a ze się tam napatoczył wspaniały kolega to jakoś się skumaliśmy :) a zobaczymy jak będzie dalej :) powolutku...jak to wcześniej ktoś mówił "Nie odrazu Kraków zbudowali" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

powolutku do skutku. No dziś to była super jazda fendtem :( Some woziliśmy a ona na samym staniku i w kruciutkich spodenkach na przyczepie się opalała i siedziała na błotniku i przywiązywała rolki na przyczepie ło tam świetnie nadawał się teks. z ,, sami swoi" Pomóc ci? Nie dam se rade.... no to ci pomoge, no i też wskoczyłem na tą przyczepe nie wiedziałem ze tak wygimnastykowany jestem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Zobaczyles taka laske to zaraz sie wygimnatykowales haha .. no no to poluj poluj az do skutku tylko pewnie po wakacjach ci ucieknie z tego co wyczytalem .. czy bedziesz chcial cos dluzszego niz wakacyjna przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie wiem damian jak to bedzie, jak by co to ona mieszka jakieś 8 kilosów tylko że w mieście Ale widać że podoba jej się na wsi :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mogę ją odwiedzić kiedy tylko pojade po jakieś części do grene czy agromy ;p Ona wczoraj była w agromie po pasek klinowy do Favorita :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Tez mieszkam w miescie i jej sie nie dziwie ze ja ciagnie na wies :( .. teraz zadko kiedy mozna spotkac taka dziewczyne :) .. no no nie tlyko laski sie rozbieraja w zeszlym roku jak jechalem ciagnikiem to laski sie za mna ogladaly jak jechalem bez koszulki . ale nie wiem na co one tak sie patrzyly ale specjalnie sobie zwolnilem zeby na nie popatrzec :) . no no ale jak bedziesz mial mniej roboty to nawet rowerm albo samochodem do niej wpasc pogadac i wogole mozesz . wiec wiesz jak sie jej podoba a chcesz zostac an wsi to moze warto o tym pomyslec zeby ja sobie przyblizyc i zeby sie wam ukladalo i wiesz roznie bywa moze za pare lat slub i wspolne gospodarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale fanie by było i bym miał wprawona panne co by mi pasy zapinala na przyczepach z rolkami :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

No no czesio ładnie poszedłeś. Jak ja pytałem tej co z nią ostatnio na imprezie byłem i wieczory spędzałem to ona szanuje moją prace, a z miasta jest. Raz jak byliśmy bardzo blisko to wpadłem bo włosów nie umyłem i mi jeb... krowami :) Ale nie było zła wręcz przeciwnie cieszyła się że przyszedłem do niej. Za tydzień mamy dożynki muszę sobie mapę wydrukować do jej domu bo mam 45 km w jedną stronę :) Sobie podylamy :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj