marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

no zdarze sie i tak a potem szukaj wiatru w polu a wiesz chociasz jak ma na imie?? a byla sama czy z jakimis kolezankami? zawsze mozna pokabinowac i jakos jakos do niej dotrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499
co ty gadasz ja bym chetnie sobie na wsi pomieszkal a nie w miescie na kupie .. moze nie koniecznie na gospodarce bo od zera ciezko sie rozwinac ale jakis ladny domek z ogrodkiem na wsi z przyjemnoscia .. a na wies wole jezdzic cisza spokoj troche trzeba robic mozna powiedziec tylko w zime odpoczynek. teraz mozna powiedziec zastepuje kuzyan bo ciagle lata cos zalatwia i robie z wujem i robic przy zniwach bedziemy

Tak ale jak wyjeżdżaja to cięzko zeby na STAŁE wrocili <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a ja dotrę <_<

 

bo to córka kierowcy który pracuje u znajomego

byłem u niego (u znajomego) i właśnie ona z matką przyjechała odebrać tego kierowcę i jakość sie załapało temat i sie gadało i gadało o nic nie pytałem ;) a szkoda <_<


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahahha bo dostaniesz nie tylko wiązankę na gg alei po twarzy <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

nie teraz pisze z jedną osobą albo nie o tych samych imionach bo pisałem z 2 Karolinami.

tylko ze te Karoliny nie chcą zostać na wsi <_<

a z tą co wczoraj gadałem nie ma nic przeciwko <_<

 

 

co do imienia tej dziewczyny to znam ;) tylko że w Radomiu jest dość dużo dziewczyn o tym imieniu i w tym przedziale wiekowym :P


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale fotki masz i chyba jo poznasz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no kierowca jest z Radomia a to jego córka wiec i on a jest z Radomia.

no imię to imię

a wiek to tak na oko a wiadomo jak jest z ocenianiem wiekowym <_< mogę ją w tym przedziale w ogóle nie znaleźć


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no albo pogadaj z tym kierowca zeby podal ci namiary na swoja corke .. a co zrobic zeby laska przyszla na gospoadrke sa dwa soposby

1. poszukac takiej co teraz naprawde jest trudne ale sa takie co z checia pojda .

2. zrobic jej dziecko no i juz nie ma wyjscia ale to to tak troche hamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To ja miałem takie propozycje. Weź jedź do Ani niby ze ciągnik chcesz kupić czy kombajn, weź niech cie oprowadzi, zacznjcie oglądać wnentrze i wtedy dalej samo poleci, będziesz tatą i będzie z tobą. Bo chodziło o to żeby była ze mną, bo na wsi zostanie jedynaczka komus musza pozbyć się gosp bo nikt nie kupi tego nie wiem kto by maił tyle kasy chyba jakiś polityk :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie pojawiło się światełko w tunelu odnośnie Asi :rolleyes: W każdym bądź razie nie będę jej łapał na dziecko.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Zeby złapac na dziecko to trzeba zaciagnac do łózka , a ja niechciał bym miec zony i matki mojch dzieci z tak szybka pqanienka , ktora widzisz i juz jest w ciazy. Andrzej to moze zdradzisz co z tym swiatełkiem w sprawie Asi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Narazie nic więcej nie powiem.

Powiem tylko ze jej sie ani do ślubu ani do łóżka nie spieszy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Jak dla mnie te wasze "kombinacje na dziecko" to lekko chore są. O.o


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

to mało powiedziane chore!!

jak nie chce zostać to nie :(

i trzeba sie z tym niestety pogodzić :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

gorzej że i tak nie będzie chciała zostać i trzeba będzie alimenty płacić :huh:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Myslisz "zrobie dziecko - zostanie ze mna" :rolleyes: Ehe masz dziecko plus alimenty jak by nie było innych wydatkow :huh: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no zalezy co za laska .. bo jak jakas glupio to ja bym wolal wziasc tego dzieciaka niz jej placic alimenty ale pewnie by mi nie dali :rolleyes: .. mi tez sie nie spieszy to bycia tata ani mezem .. chociasz jak bym byl z ta co jestem bym nie plakal ..

 

no no Andrzej to ladnie ladnie jednak sie doczekalas swiatelka w tunelu .. wiec warto bylo czekac .

 

kurde czemu kolo mnie nie ma takich lasek co zostaja na gospodarce i maja w miare Ha i sa normlane i fajne :huh: .. no coz bede sie kisil dalej w miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

e tam mówicie że nie chcą być na wsi chcą chcą ale robić na gospodarce to już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145
no no zalezy co za laska .. bo jak jakas glupio to ja bym wolal wziasc tego dzieciaka niz jej placic alimenty ale pewnie by mi nie dali :huh: .. mi tez sie nie spieszy to bycia tata ani mezem .. chociasz jak bym byl z ta co jestem bym nie plakal ..

 

no no Andrzej to ladnie ladnie jednak sie doczekalas swiatelka w tunelu .. wiec warto bylo czekac .

 

kurde czemu kolo mnie nie ma takich lasek co zostaja na gospodarce i maja w miare Ha i sa normlane i fajne :( .. no coz bede sie kisil dalej w miescie :rolleyes:

 

 

Mam 2 kandydatki dla ciebie mają 35 ha i nowiuśkego MF 5465.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

fendt611ls prowadziła na pole po siano :rolleyes: 60 tez umie jechać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj Andrzej Andrzej... przecie jazda 60 jest prosta jak budowa cepa. Ja dziś w Olsztynie byłem zawieźć papiery na studia i doznałem szoku bo tam jest istne lachonarium :rolleyes:


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wiem ze ławę choć nie lubię tego ciągnika. Ale w 611 ładnie wyglądała :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj