marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skiet135    5

No niestety tak wyszło że dopiero po ślubie :)

 

Znaczy chodzą takie słuchy że dopiero bo ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jak by tak było to by każdy był żonaty. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Puki nie mam z kim i mi to nie w głowie to tak mówie,a sie okaze w dalszym zyciu jak bedzie :) nie tylko spacerki , rowerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

pomyśleć, że kiedyś jak laska dotknęła faceta to leciała do kościoła się z tego wyspowiadać a teraz dzieci się grzmocą gdzie popadnie w krzakach. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

nie ma żadnej sprawiedliwości na tym świecie :)

 

 

u mnie jest 35 stopni ciepła masakra :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
pomyśleć, że kiedyś jak laska dotknęła faceta to leciała do kościoła się z tego wyspowiadać a teraz dzieci się grzmocą gdzie popadnie w krzakach. :D

Zazdrosnik :) Dzieciom żałujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

sorry jak cię tym uraziłem :D:) :) heheh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dzisiaj liceum to nie przyszłość :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

czasem jednak warto coś mieć :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

mam pomysł :)

 

Zetor kiedy masz urodziny albo imieniny?? :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

tak trudno wejść na profil i se sprawdzić?? :D

 

patrzałem w kalendarz i Zetor nie obchodzi imienin.

 

ale prezenty przyjmuję cały rok jakby co....


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

tak wlansie niby gadaja ze kiedys byli ludzie pozadniejsi i wogole ale pomysl sobie kiedy sie urodziles jesli jetes anjstarszy a kiedy rodzice barlai slub .. nawet jak wpadli napenwo to nie byl wiek 15-17 tylko cos kolo 20 .. no ale teraz dzieci z gimnazjum juz szaleja ,,

masz razje Zetor liceum to nie przyszlosc juz bym wolal isc do zawodowki na te 3 lata .. a najlepiej technikum masz srednie moze mature i zawod :D .. a tylko rok dluzej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
to nieciekawe macie tam życie :D

 

spacerki, rowerki... zero seksu. :)

 

:)

Oj zetor, zetor nie wiem dlaczego ale jak czytałem tą rozmowę to odniosłem wrażenie że właśnie lubisz taką jazdę bez siodełka :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

też prawda z tą datą :D

 

no bo mam pomysł by tobie @zetor5340 kupić na urodziny lale dmuchaną :)

użytkownicy z AF (oczywiście ci co by chcieli) by sie złożyli i może byś przestał marudzić i narzekać :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

"Krowa co dużo ryczy mało mleka daje" Zetor za dużo gada....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ŚMIECH! :D

 

Lepsza taka co mało daje niż taka co jej d*pa we wszystkich domach na wsi zawitała.( w wiadomym celu)

(Andrzej)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

cos sugerujesz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Zetor czy tobie chodziło o taką co daje mleko z dostawą do domu

 

nie o KAKAO


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj