marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

Tutaj Edek :) a tak to oryginał lub Duzia albo Słońce :)

andrzej sam se zrób :) hihi dała bozia rączki :D ja sama sobie mam ciężko zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
andrzej sam se zrób :D hihi dała bozia rączki :) ja sama sobie mam ciężko zrobić :)

Ja wole jak mi zrobi ktoś. Zwłaszcza ktoś taki jak ty :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja to jestem wygodny. Kompa mam przy łózko. Mogę siedzieć albo leżeć przy nim :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Zetor lezysz to Ty cos za wygodny Jestes :) hihi

ty tu tematu nie zmieniaj bo miałaś coś zrobić :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1
Ja to jestem wygodny. Kompa mam przy łózko. Mogę siedzieć albo leżeć przy nim :)

 

 

a jam mam laptopa :D wiec jeszcze bardziej wygodniejszy jestem :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a ja mam neta w telefonie :):D

 

haah


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

laptop to co innego. Ja mam normalnego PC


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no PC-ta też mam, ale laptop do takich spraw wygodniejszy :)

 

 

a ja mam neta w telefonie :D:)

 

haah

 

 

a ja mam gg w telefonie :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a ja mam dVd w czajniku


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hahaha co za wynalzaki no nie ujade :) to ja nie zabłyszcze :D też zwykły komp,ale mój !! :) ale,że co miałam zrobić Zetor :)

Na rowerze jeździłam wczoraj,spacer 15 km też był ostatnio...to ja nie wiem co miałam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Na rowerze jeździłam wczoraj,spacer 15 km też był ostatnio...to ja nie wiem co miałam zrobić :)

 

a ja mam wiedzieć? :D

 

też ci się chce łazić tyle kilometrów, skuter se kup :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja ostatnio na melanżu fajną laskę poznałem :) Dziewczyna kleiła się do mnie , byłem trochę pijany , pożyczyłem klucze od mieszkania kumpla i spędziliśmy upojne chwile , na trzeźwego byśmy się nie odważyli :D:) :) I bądź tu mądry ...


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

już widzę go jak ci klucze daje buahahhah :)

 

coś ściemniasz :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Był pijany i poszedł dalej , potem wrócił o 5 do chaty , właściwie koledzy starsi przyciągnęli go , dobry kumpel nie odmówi pomocy :):D:)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No bo poniewaz nie wiem co jeszcze miałam zrobić :D

A ten spacer to był konieczny,żeby dostać się do domu,a skutera nie,bo się boje :) no chyba,ze w totka wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO to chociaż masz uczucia :D poczułe,że zachowałeś się po pijaku tak a nie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jak byś tyle nie wypił to byś nie czół się tak :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Po kilku piwach ludzie stają się bardziej odważni , ale jak przypomnę sobie co robiłem zanim poszliśmy od ogniska to mi wstyd :):D:)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Przypomina mi sie pewno pytanie i odp w VIVI'E <chyba>

VIVA : Ma pan dziewczyne??

KOLES : Nie - ru**am co sie nawinie :D

Idealnie pasuje do @ 13091993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Tak fajnie nie mam :D Planuję poszukiwania dziewczyny , muszę się ustatkować i przelać wszystkie moje uczucia na jedną kobietę , po pijaku nie ma tej magii co na trzeźwo .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj