marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin974    30

hee

 

Z dziecinnych sposobów jest dobre jak Ty i Twoja leady słuchacie wspólnego radia, przychodzi wieczór a Ty jej piszesz "nie wiem czemu ale z toba mi sie kojarzy" albo ona Ci "Fajna piosenka" Ty możesz jakiś cytat z niej wyrwać i napisać jej... \

 

Napisałem "dziecinne" bo sam kiedyś pozwoliłem sobie by tak pisać -tzn ona do mnie i potem sam żałowałem...

 

 

 

Pokłócicie sie, w radiu leci "Denis -marzenie" a Wam sie na refleksje zbiera, przepraszacie sie itd. Ehh niezapomniane chwile...

"Zono moja"

"Męzu mój"

"Diamentowa róza"

"Jak kochać to tylko Cie"

i wiele wiele innych

 

Więź miedzy sobą idzie dobrze stworzyć, ale rozerwać to uuu... Chcesz o niej zapomnieć a tutaj w radiu lecą te utworki...

 

 

Ale i tak je sobie ściągnąłem z neta i nagrałem na płyte do ciągnika zeby posłuchać podczas pracy, było minęło i spoko :mellow:

A blisko 50 utworów :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1
Taka niezdecydowana. jakby stała przed pytaniem czy rzucić się z mostu czy iść do sklepu :mellow:

 

 

hehehehehehehe :lol:

niezłe porównanie


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm wybór jest prosty, rzucić się do sklepu :mellow:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
niektóre po prostu nie dorosły by być w jakimkolwiek związku...

 

Święta prawda zetor. Widocznie nie dorosła do związku tylko z drugiej strony jak się ma 20 lat to kiedy do niego dojrzeje? W takim tempie dorastania to jak się w końcu zdecyduje to na dzieci już czasu nie starczy...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No a gdzie ?? NK najlepiej pasuje. Na AF nie ma gdzie dać większej takiej fotki.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Z taką jedną kiedyś byłem...to żeby nagrać na płyty to co słuchaliśmy to by musiał tak z 5 płyt szykować :D

 

też mi się nie raz przypomni ale....co ja jej zrobie, wierzyła nie mi tylko jakimś przydupasom co ja ich wogóle na oczy nie widziałem to trudno. :mellow:

 

ona myśli, że zrobiła mi na złość czy coś. a ja wręcz przeciwnie pisałem do niej sms'y itd... ale ona mnie zbywała.... ale i tak jej zrobie kiedyś numer, czekam tylko na odpowiednią chwilę i podjade autem po nią i powiem, że zabieram ją w dłuuugą trasę ciekawe co powie. :lol:

 

nawet jak będę z inną :D hehe jej mina - bezcenna. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

hah! ona nam zawsze ulegnie! :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

masz racje...kulturka musi być ! :mellow:

 

a jak bedzie zawszE? :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ale spytałem jak bedzie zawsze a nie jak bedzie nie zawsze tak bedzie :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A bo on lubi tak zakręcić :mellow:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
pieronie Ty jeden :lol:

 

Ale mi pani powiedziała :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No nie wiem czy lubi czy nie lubi :lol: ale mu się udało :D :D hehe...dobrze,że nie wokół palca :D:)

NO co ładnie powiedziałam :) u mnie to słowo oznacza same dobre znaczenia :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
u mnie to słowo oznacza same dobre znaczenia :mellow:

 

Jest! Jest! Jest! :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Jak sie odczepić od natręta??

numer gg mam od :mellow: jakis 6 lat wiec trochę osób go ma a jakiś natręt do mnie sie uczepił i mi trochę szkoda go zmienić, co zablokuje robi nowe konto i pisze

blokuje mi skrzynkę na nk i gronie

Numery telefonu dość często zmieniam wiec mi nie zależy ale mi chodzi o numer gg :lol:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

olewaj go i już. kiedyś mu się znudzi

nie odpisuj mu wogóle


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

pogadałbym z nim... ale nie chce mi sie :lol:

 

nic nie rób... ignorancja przede wszystkim :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A to cwaniak zaklada specjalnie nowe :lol: blokuj dalej wkoncu mu sie znudzi....albo zagroź chociaż tak się spraw nie załatwia :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a co robie??

nic nie odpisuje, nie odbieram telefonów.

 

a nudzi jej sie bo to ona juz 4 dni :mellow:

 

 

oj chyba zmienię to gg :lol:

albo przez jakiś czas nie będę pojawiał sie na gg albo będę niewidoczny


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj