marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

powiedziała nie??? :P A twoje serce mówi tak??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

oj ja ją kocham i ona mnie , ale mówi , że chce być sama , ze nie ,ma już siły na ciągłe staranie się i naprawianie zwiazku :)

nie chce się martwić o mnie i nie chce zebym ja się martwil o nią , bo jak mówi zawsze umie zadbac o siebie sama :)

oj zycie , zycie....

 

a juz ponad pół roku wytrzymalismy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm sama.... Może trzeba poczekać jeszcze... Skoro kocha ... Może nie dorosła jeszcze do związku

 

http://xd4w1dx.wrzuta.pl/audio/5EJxknsi0Gr...es_a_nie_ma_cie

 

Asiu jesteś a nie ma Cię....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a dla mnie Marta dużo ładniej wygląda teraz, choć nie będę ukrywał, że i wcześniej też wyglądała uroczo. Ale teraz jest po prostu SUPER SUPER :P))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A ja tam w pamieci mam poprzednią Martine :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Są jeszcze zdjęcia :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A ja dam nutę dla nieśmiałych, którzy nie potrafią powiedzieć w oczy co im w d*p... duszy :) gra.

 

Wystarczy podesłać na gg lub e-mail do dziewczyny a ta odsłuchiwawszy refrenu od razu jest wasza (testowane wielokrotnie) :)

 

Wiecie zwrotki nie są aż takie ważne, są to swojego rodzaju dodatki do jakże szczerego i przepełnionego miłością refrenu!

 

http://edzia114.wrzuta.pl/audio/adLqOShtf7...feat._charlie_p

 

:P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hahaha czyzby refren to...tak bardzo chce ......... sie z Toba ?? :) ostatnio przyjaciel mi to sciagnal i dopiero pozniej powiedzial co to jak pościl :) a ja dobrze,ze mamy nie ma w domu :) bo by mnie razem z głośnikami wywalila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No tak... to chyba refren bo się powtarza :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a to kolega śpiewał kieeeeedyś na obozie jak po ostrej popijawie rano znalazł jeszcze flaszke w chruście :P

 

http://w11.wrzuta.pl/audio/6csQCIulXgg/str...obry_kocham_cie

 

oczywiście też chodzi o refren choć niektóre słowa także pasują do akcji znalezienia flaszki :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

EwCIA! :)

 

te twoje spojrzenie... :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

zabójcze? :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

czemu wstyd?? daj większą to fotkę :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Widzisz nawet andrzej tak sądzi...że jak ty się spojrzysz na kogoś to...człowiek nie wie co ma sobie myśleć :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Wystarczy..nie da się większych :lol: no normalny wstyd :mellow:

 

daj na nk w dużym rozmiarze :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Wystarczy podesłać na gg lub e-mail do dziewczyny a ta odsłuchiwawszy refrenu od razu jest wasza (testowane wielokrotnie) :lol:

 

Wiecie zwrotki nie są aż takie ważne, są to swojego rodzaju dodatki do jakże szczerego i przepełnionego miłością refrenu!

 

http://edzia114.wrzuta.pl/audio/adLqOShtf7...feat._charlie_p

 

:mellow:

Oj zapewniam Cię że na tą którą próbowałem podrywać i to by nie pomogło. Są takie laski na świecie co zamiast duszy skałę mają... No i wrzuciłem sobie na looz bo już cierpliwość traciłem.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a ja wątpię by jakieś to wysłać i by od razu była twoja, chciała sie z tobą

 

Prawda dziewczyny???? :mellow:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

niektóre po prostu nie dorosły by być w jakimkolwiek związku...

znam taką jedną... niby chce ale... zawsze coś.

Taka niezdecydowana. jakby stała przed pytaniem czy rzucić się z mostu czy iść do sklepu :mellow:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj