marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal19    0

nie każda dziewczyna lubi disco polo, każdy ma swój gust i to skąd jest nie ma wpływu na jego zainteresowania w takim stopniu jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja tam za DP nie przepadam. Zdecydowanie wole O.S.T.R. i Eldoke ;] Ale niewiele dziewczyn ich słucha eheh :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A ja słucham trance a co to jest większość śmiertelników nie wie...

Aha no i kto wg zetora tak się ośmiesza...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

jeśli już chodzi o muzykę to rozwala mnie jak ktoś mówi że nie słucha DP a na juwenaliach znał wszystkie utwory jakie z tego gatunku muzyki szły i śpiewa razem z zespołem, coś mi wtedy nie pasuje skąd zna jeśli nie słucha.

 

A utwór ciekawy, za liceum często podobnych słuchałem i śpiewało się pod gitarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nawet jakas piosenka byla DP wlasnie o tym ze wyzywaja na ich muzyke a na potancowkach spiewaja i nie wiadomo skad znaja slowa .. cos w ten desen :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
A ja słucham trance a co to jest większość śmiertelników nie wie...

Aha no i kto wg zetora tak się ośmiesza...

 

 

Ja wiem co to Trance gdyż tego słucham :)

Może widziałeś koncert PvD i orkiestry symfonicznej razem?? Jak nie to polecam :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Wiem że dziewczyna ze wsi to lubi disco polo :)

 

Ja znam jedno co lubi ostro muzykę a ze wsi. Jej siostra już łagodniejszą :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nawet na imprezach jak przjezdza jakis zespol DP to od razu wiecje ludzi jest no i oczycwiscie Laske pelno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bo z DP jest tak ze jak co to "no co ty, ja tego nei słucham" ale jak tylko gdzieś pójdzie to przy tym się najlepiej bawi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja też od czasu do czasu słucham Disco Polo, bo ja prawie wszystką muzykę trawie. No a jak bawić się to DP jest świetne. Bo się dobrze wczuwasz w rytm.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Może muzyka jest ok na każdym sztachet party jadą grubo z DP.....jak komusi ta muzyka odpowiada to niech się przy niej bawi....kto komu broni....hehe

 

Ale fakt faktem wykonawcy i wykonywana muzyka jest ostro krytykowana prze znawców muzyki może dlatego że ci ludzie niewiele co maja styczności z prawdziwą muzyka, rytmika, dykcją po za tym sami artyści z serii disko polo próbują być jakimi show menami ....panowie troche klasy pokażcie w tej muzyce ....to nie biznes to muzyka


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Krytykują bo ludzi przy ich muzyce tak się nie bawią jak przy DP i to im przeszkadza :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
Podobno dobry sprzęt zawsze pod daszkiem :) ja browarka lobię ale z brzuszkiem się pilnuje

 

 

nie, to było tak : dobry gospodarz swojego konia pod dachem trzyma :)

 

a tak na marginesie jak udowodnic dziewczynie , że mówi sie prawdę mimo ze jej koleżanka twierdzi inaczej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jeśli ci nie wieży to znaczy ze ci nie ufa :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

że tak spytam ile ma lat?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

a tu dla wszystkich discopolowców a jednocześnie uwodzicieli i podrywaczy mała muzyczna przestroga :):)

 

 

 

 

 

 

 

1.Teraz możesz robić co chcesz,nic Cię nie ogranicza

Nikt nie mówi Tobie jak masz korzystać z życia

Teraz panna Ci pozwala na różne wymyślne figle

Przemyśl wszystkie za i przeciw,byś nie wyszedł jak Zabłocki na mydle

 

ref.Przed ślubem masz kiedy chcesz,po ślubie masz gdy chce ona

Więc stary zastanów się czy Ci potrzebna jest żona

Przed ślubem jak czarodziejka,po jednak już nie tak pięknie

Bywa,że zaraz po najtwardszy kozak mięknie

 

2.Teraz wiesz co robić chcesz,znasz swój plan działania

Na spotkaniach miło jest,pełnia używania

Teraz możesz,dobrze wiesz panien mieć bez liku

Przemyśl wszystkie za i przeciw,byś nie zbudził się z ręką w nocniku

 

3.Kumple mówią nie żen się,po co Ci ta bieda

Jesteś młody,wolny więc czego jeszcze trzeba

Opowiadasz:żenię się by żyło się lepiej

Przemyśl wszystkie za i przeciw,by twe miejsce pod pantoflem nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Diso Polo ma duże powodzenie w necie nawet jest program co tydzień w necie Disco Polo Live :) a disco polo jest najlepsze do zabawy bo to muzyka taneczna :)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Skoro o DP

To nawet na dyskotekach w podstawówce nikt za bardzo nie chce tańczyc . to zawsze ide do chłopaków puszczają ze 2 piosenki DP i od razu wszyscy wstają . xD

Disco Polo ma to coś w sobie xdd


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj