marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quercus    7

Nie no ja się nie dziwie ,tylko mówie że niektórzy to aż sikają po majtach jak zobaczą laskę w czarnych kręconych włosach.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

te kręcone włosy to nie każdej dziewczynie pasują niestety heh, no i każdy ma swój gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No,ale był teamt co by mnie zachwyciło no to opowiedziałam,a równie pięknie i romantycznie może być w parku na ławce :) z soczkiem w rece i gitara :)

tak jest...jedna narzeka bo ma proste i kreci,a druga ma krecone i prostuje :) tylko,że jeszcze zależy jakie kręcone hehe ;)

Faceci też fajnie wyglądają w takich loczkach krótkich :Pi też nie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja jestem rudy i jakoś z tym żyje :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

to ten...dzisiaj w modzie loczki! :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Mój kolega też był rudy , ale jak skończył 18 lat stał się ciemnym blondynem , ty quercus nie przesadzaj , po fotce widać , że marchewą nie jesteś jak niektórzy :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Nie jestem czystym rudzielcem po prostu im starszy tym mam bardziej wypłowiałe włosy. W sumie przez cały rok mam pełna palete kolorów :)

Zima to pod czerń podchodzą już a po wakacjach to wypłowiały blondyn. Ale i tak widać moje rudawe włosy eheh. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

z loczkami czy bez loczków rudy czy biały , jakie to ma znaczenie w tej kwesti chyba zasadniczo chodzi o to żeby kochać i być kochanym :) ojjjj zetor a ty widzę nie tracisz czasu i dajesz wszystkim naoczny dowód w tym temacie jak to sie robi i podrywa dupeczke :) no ale z tą golonka to trochę przesadziłeś i na to na pewno nie poleci i gdzie komplementy i mile słowa :) ale wszytko przed toba tylko napisz kiedy wesele bo czujemy się już zaproszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

tak w ogóle to śmiać mi się chce z co niektórych. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

w końcu po to jest ten temat żeby było wesoło , ale ty " kolego" zetor nie odwracaj kota ogonem bo każdy widzi ze "coś jest na widelcu" tylko zasadnicze pytanie co jest na tym widelcu , może Pani Edek 18?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mówisz ze po to jest temat zeby sie śmiać żeby po chwili napisać że coś jest na poważnie....

 

 

to może zacznij albo pisać ze zrozumieniem swoich postów albo proszę cię wczytuj się dokładnie w to co tu pisane jest.

 

dziękuję.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja... kiedy burza była w zenicie, pierd*** w ratusz i złapał mnie deszcz gdzie po 2 minutach wyglądałem jakbym wpadł do rzeki..... :)

 

nie ma to jak szczęście.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hahaha jakże to tak :) u nas słonce za chmurkami ;P to się myć nie będziesz musiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
hahaha jakże to tak :) u nas słonce za chmurkami ;P to się myć nie będziesz musiał :)

teraz to też słonko.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja spacerki sobie często urządzam. ;]


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja nie mam czasu chodzić bez celu.... :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Oj tam jakiś cel się znajdzie :) trzeba chodzić...ale to nic,że sama nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

A jak dziewczyny podchodzą do tych ludzi co lubią muzykę disco polo.Ja nie rozumiem ludzi którzy tego nie lubią jak idzie jakiś gościu słucha tego w tym momencie i jest grupowe łłłłuuuuuu!! Ja lubię tę muzyczkę nawet ta fajna

http://rycerzpm.wrzuta.pl/audio/6os3nWLqvT...k_-_zostaw_mnie


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No jak nie lubią to ich nie zmusisz :) ja tam lubie też disco...z tego co pamiętam to na każdym sylwestrze było disco i najlepiej się bawiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Jak oglądałem Sylwka z polsatem i boys grałto przy boysie ludzie najlepiej sie bawili.A jak chłopak lubi disco polo to dziewczyna inaczej na niego patrzy ??


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Wiem że dziewczyna ze wsi to lubi disco polo :)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj