marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Zetor5340    1

oj żarty, żarty.. ale na poważnie... grill bedzie po 10 -tym

 

Edzia jak byś była bez uczuciowa to byś tych buziek nie wysyłała. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Żniwa maja to że wywiezie kilka przyczep i jak znalazł będzie kaska na kolacje w Bristolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

póki co KARCZMA U JANKA musi starczyć ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no.. golonka na domowo i do tego duży browar + dym papierosowy unoszący sie non stop w pomieszczeniu... pasi?

 

mnie tylko w takich bristolach przyszło bywać ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

po 10 minutach intensywnego łzawienia oczu i kaszlenia człowiek się przyzwyczaja..


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a jak romantycznie jest.... ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

to teraz przedstaw swoją wersje FULL romantic edyszyn.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

tak minimum full to bez tych fajek i juz jest super :)

a tak to łoooo hmmm ciężko :)

że tak powiem...kolacja,świece,2 osoby tylko,najlepiej gdzies na dachu bloku :) hehe no i mężczyzna w garniturku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A ja nie paliłem ,a od pół roku to już na całego. (do paczki dziennie) ;) Trzeba na coś zdechnąć :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie koniecznie na to i nie tak szybko przez to :);)

wole sobie za to kupic coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
tak minimum full to bez tych fajek i juz jest super :)

a tak to łoooo hmmm ciężko :)

że tak powiem...kolacja,świece,2 osoby tylko,najlepiej gdzies na dachu bloku ;) hehe no i mężczyzna w garniturku :)

uhhh, ciężko, ciężko.

 

zwłaszcza że od świec może się coś zapalić...z dachu można spaść a w garniturze człowiek nie czuje się jak człowiek....tylko jak manekin na wystawie.

[tylko i wyłącznie moje odczucia] :)

 

ale to z drugiej strony dobrze bo inna by powiedziała.. minimum to dach i świece. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Oj tak jedyne co boli to szybko uciekający hajs heh...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehee dobre wytłumaczneia :) ale to napawde nie wiele,właśnie inna by powiedziła minimum ten dach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

bedzie nie wiele jak podczas kolacji na dachu przegoni nas nocny patrol smerfów ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Co do świec to przypomniał mi się taki dowcip opowiadany przez mechanika ;)

 

Co robią świece w silniku??

 

 

 

odp. Są po to aby tłok nie pier***ą w głowice :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nikt... ogólnie mówię. nas, was, ich...

 

równie dobrze mogę zadać to pytanie tobie ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dobrze że ja nie mam takich problemów :)

Kolacje najczęściej robię sama jak już coś i jest kolacja we dwoje, a tak szczerze to kawa mi wystarcza ;) Byle była dobra atmosfera i ciągnęła się miła gadka szmatka...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

jaki temat sie rozwinął hehe

dla poprawienia nastroju może słuzyc muzyka poprostu,blask ksiezyca i widok gwiazd na niebie, które dodają uroku temu spotkaniu we dwoje, dla mnie nie musi byc nawet kolacji aby stało sie romantycznie,wystarczy kilka udogodnien ze strony przyrody oraz widok tej drugiej osoby własnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kurde 2 dni nie byłem i widzę zetor porządnie za uwodzenie się wziął. Mam nadzieje że następnej czystki tematu nie będzie bo tekst o leżakowaniu wymiatał ;)

Aha i i chyba @quercus się dziwił że na facetów wpływają kręcone włosy. I tu mam pytanie co w tym dziwnego bo na mnie np wpływają.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj