marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martina    39

Tylko jest ten problem, że każdy mówi że za daleko ;) Aaa jeszcze jedno 180 cm wzrostu tez przeszkadza :P A jeszcze jak szpilki przychodzą 8 cm do tego to już w ogóle klapa...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

Z tym,ze kazdy to sie nie zgodze,wzrost wiadomo jest wazny ale przeciez nie najwazniejszy,jest sporo chopków wyzszych od Ciebie napewno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Łatwo mówić, ale jest mi naprawdę ciężko ;) Spotkać pana wyższego odemknie, na tyle żebym mogła w szpilkach sobie chodzić.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

domyślam sie,ze jest to pewnego rodzaju utrudnienie ale zawsze jest jakies wyjscie choc niekoniecznie odrazu je znajdujemy,jeszcze spotkasz kogos wyzszego od Siebie, co jest kwestią czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ja mam 181 ;) moze 182 .. no ale bys musiala zdjac szpilki haha :P .,, ale ja na wesela sie nie nadaje :) ..no to sie szykuje mi ciekawy weekend u mojej laski dzis jade do niej a w niedziele wieczorem wracam bedzie cudownie ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Mam 198cm :P inni sie chwalą to ja też :)

 

Byłem w ostatni weekend na weselu sam. I nie uważam że to jest złe. Idiotyczne jet iść z kimś kogo się nie zna, a potem trzeba się tą osobą zajmować.

 

Z reszta to czy ktoś się dobrze bawi na weselu to zależy od niego i towarzystwa. Ja byłem wśród "odlotowych" ludzi ;) "niech żyją geodeci, ich żony i dzieci!!! ura ura ura!!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja na 2 weselach byłam sama i raczej za dobrze sie nie bawiłam ;) Wszyscy mieli osoby towarzyszące i nie było sie z kim bawić :P


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Hmm więc na tych weselach faceci polegli ;)

 

Zawsze można się dobrze bawić, potańczyć, porozmawiać z kimś. Ciekawych ludzi się poznaje. Na tym weselu tłumaczyłem razem z Irlandczykiem Ekwadorczykowi co to są flaki wołowe a on...hmm piłaś może @martina wino z coca colą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

martina nie przejmuj się :P też mam ten problem z 180 cm :);) ale na szczęście nie ma zaproszeń narazie na żadne wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

ejj to nie jest az taki problem z tym wzrostem a na weselu zawsze mozna kogos poznac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A problem nie jest jako problem,ale też tyle mam ;) hihi no zawsze cos może sie wydarzyć na weselu :P i nawet może coś miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Niestety Edziu ma wielki problem bo chce wyższego chłopaka a takich troszkę mało w okolicy ,a jak już jest to nie zainteresowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehe..nie koniecznie musi być z mojego miasta ;) nie gardze pobliskimi wsiami i miasteczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Zapraszam w moje strony ;) u mnie dużo ludzików powyżej 180cm :P (w tym ja :) )


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

U mnie też są wysocy w tym ja 192cm ;) i jest jeden ponad 2m i wszyscy wolni :P


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj