marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

jakub16    122

Oj kolego tylko zazdrościć :P @edek fajny nowy avatar :P


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja nie będę pił przy kobietach :P Przyszedł pijany praktykant od nas ze szkoły , uczy dziewczyny wf i dobierał się do koleżanki , ta nawet nie miała siły się bronić , oczywiście nie do Pauliny , bo po ryju by dostał :P W szkole na Ty do niego będę walił :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to byleś ty i on z chłopaków?? on się dobrał do któreś??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
Nic nie zaszło , bo gum nie było , ale rozbierała się przy mnie , tak pięknego ciała nie widziałem , zostałem u niej na noc :) Tego widoku na pewno długo nie zapomnę :P

 

 

tak :) Bez ubrania jej ciało wyglądało wiele lepiej :) Ale i tak kocham Dominikę .

Kochasz Dominike ale jak by Gumy były to i z ta koleżanka bys sie zabawił :) Taki kit wciskasz ze ja kochasz ze szok :P Gdybys ja kochał to niechciał bys jej tego zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no i ci poweim Jedrek ze @mickas092 ma 100% racji z tym co napisal jak bys Kocham Dominike i by ci na niej zalezalo to ys myslal o niej i sie staral z nia spotkac i pogadac ..a nie ogladal sie za innymi i szedl z nimi do lozka po prostu wybrales latwiejsza droge.. niechce ci sie angazaowac w cos powazniejszego bo moze byc za trudno a nz widelec sie nie uda .. a tu laska sama sie pcha to czemu nie .. wiesz trudno jest powiedziec ze nic z tego bo laska moze sie obrazic i nie odzywac sie do ciebie (jak jest dziecinna) albo zrozumie twoja decyjze i zostaniecie na relacjach kolezenskic (jesli ma troche po ukladane w glowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Jak wszyscy rolnicy mają wielkie i zniszczone ręce.Mimo tego że jestem młody to i tak już mam scharatane dłonie.Podobno dziewczyna patrzy na dłonie :P czy to prawda ?


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0
to byleś ty i on z chłopaków?? on się dobrał do któreś??

Tak , był praktykant i z łapami do koleżanki . W sumie dam sobie spokój z Dominiką , oczywiście na razie . Jak będzie okazja to zagadam , jak nie to poczekam , z moją koleżanką i tak nie będę , gdyż ona zasługuje na kogoś lepszego .

Obiecuję sobie , że niedługo wszytko to ogarnę , wiecie jakie jest młode serce , kochasz jedną , pragniesz drugiej , z Pauliną za 2 miesiące nie będę miał kontaktu , pójdzie dziewczyna do szkoły odległej 100 km ode mnie , trzeba się nacieszyć wspólnymi chwilami , macie rację to trochę głupie .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Jak wszyscy rolnicy mają wielkie i zniszczone ręce.Mimo tego że jestem młody to i tak już mam scharatane dłonie.Podobno dziewczyna patrzy na dłonie :P czy to prawda ?

 

Witaj w klubie ;] Ech... nie ma to jak moje soczyste szramy na łapach.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehehe...no patrzą podobno na dłonie :P :P ale czy ja wiem na co konkretnie :P mi sie wydaje,ze na to czy są czyste hehe..a no to ze szramy to już się nic nie poradzi bo to z ciężkiej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

że się tak w trące baby patrzą z tego co za uwarzyłem i zdążyłem się wypytać na dłonie muszą być czyste i zadbane bez obgryzanych pazurów i pozadzieranych skórek i jeszcze jedna sprawa czyste buty maja takie dziwne upodobanie te baby ale w końcu kto je zrozumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

ach tak no chyba,ze same też obgryzaja to nie maja nic przeciwko wtedy :P hehehe

oj tak uwielbiam patrzec jak chłopak ma czyste buty, a jeszcze bardziej mi się podoba jak je sam pucuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

hah żeby tylko ten twój chłopak nie zapomniał o umyciu się bo wtedy czyste buty niewiele pomogą :P a to wiec chłopy czyścić buty żeby się Pani Edek spodobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Buciki zawsze muszą się błyszczeć bo inaczej wstyd chodzić (oczywiście poza roboczymi bo te czyszczę jak zajdzie taka potrzeba lub na koniec pracy)

Podobno kobiety patrzą na szczegóły a mężczyźni na całość więc o wiele łatwiej kobiecie uśmiechem ukryć jakieś niedociągnięcie wyglądu niż na odwrót.

Choć łapy zawsze wyjdą na jaw jedyne co można zrobić żeby jako tako wyglądały to praca w rękawicach roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Oj tam napewno nie zapomni hehe....a jak to bedzie rolnik to już napewno :P hihihi ładnie podsumowałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja ręce mam brudne kiedy ciężko pracuje :P ale bez przerwy mam full odcisków


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

a moje buty są czyściutkie bo w końcu niedziela wiec kościołowe czyściutkie jak nigdy :P a w dodatku rolnik z zawodu tzn ze już ci się podobam:):P staniek a kobieta jak wazy ze 120 kg i jest brzydka jak noc listopadowa to ciekawe co ukryje uśmiechem??:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Jak to mądre przysłowie mówi "każda potwora znajdzie amatora" :P

Przecież każdy ma swój gust a o gustach się nie rozmawia :P

Nie to żebym lubił nadmiar ciała bo to obchodzić długo zajmuje a i przeskoczyć też ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hahaaaa :P ale nie konieczne rolnik :P :P jak będzie normalny nie rolnik to też nie wykluczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja nie mam jakiś wielkich blizn , ale odcisków było sporo i teraz takie twarde się zrobiły , ale mam długie palce i lepiej to wygląda :P

Wiem , że kobiety lubią bardzo zapach , wręcz podobno to jeden z najważniejszych atutów .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mmmmmmmm,a jeszcze jak jest bardzo kobiecie odpowiadający ten zapach to już życia facet nie ma hehe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Wziąć sie położyć krowie w żłób aby Ci zrobiła jeżyka zaoszczędzi sie na żelu lub gumy do włosów i git :P


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

nie bądźmy masochistami, krowa wyrwałaby czuprynę razem ze skalpem.

Lepiej jak włosy same się układają, u mnie wystarczy grzebień bo i tak zawsze skręcone.

A pachnieć nie zawsze można ładnie zwłaszcza jeśli przejdzie się przez całą Polskę latem, to nie ma takich perfum które zabiją naturalny zapach wydzielany przez człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja tylko żartuje ja nie lubie żelu dziwnie się w nim czuje


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja żelu nigdy na głowie nie miałem , włosy same się układają , wyczeszę się do góry i przygładzę po bokach i git . Co do zapachów to polecam

PUMA jamaica 2 , w szklanej butelce z zieloną etykietą , każda mi mówi , że ładnie pachnę :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jakięs Pumy ostatnio wąchałam u kolegi i nie przecze były prze piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj