marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edek18    0

jaka ukrytą :P no chyba nie ;P haha tylko tam praktycznie każda zajęta ze zzdjęć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A chwila. To Xenia ma ukryto i nie zaakceptowała zaproszenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Wy to byście chcieli zeby wam pod nos dac . Bedziecie czekac na jakas dziewczyne a wy nic ? oj tak to daleko nie zajedziecie. Trzeba sie troche pomeczyc :P Ja Marte I Ewelinke sam znalazłem . Ale tak wam powiem ze zaczelo sie od profilu Jędrka :) heh takze szukajcie ! a Napewno jakas znajdziecie


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ewelina co to za wąskotorówka?? Na NK co siedzisz na platformie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

w jakiej miejscowości zrobiona była fotka z torami. Podpisałaś je "jakes tory"


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

poczekaj bo dziewczyna musi sie najeść...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No to te tory to było gdzieś nad morzem :P że tak powiem jakieś muzeum... obrony wybrzeża czy coś tam takiego :) nie pamiętam juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tak myślałem ze to 600mm. Wąski tor na Helu. W tamtym roku odbudowali cześć torowiska. W tym majo odbywać się już normalne kursy wycieczkowe. Byłaś przypadkowo czy dla wąskiego toru??:P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

no na HElu :P rodzinka się tam pokierowała to szłam za nimi :) braciszek sie interesuje takimi sprawami czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A już myślałem ze trafiła się dziewczyna która się tym interesuje...

Dla mnie by była taka dobra. Dziewczyna na gospodarstwo i z zainteresowaniami wąskim torem. <maży>


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

W niedzielę też idę do niej , mówiła , że będziemy się uczyć i robić ćwiczenia :P koleżanka z klasy SMS , pytała czy zakochałem się w Paulinie :) Kiedyś też miałem to wrażenie , ale sam nie wiem :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO to nie stety...ja tylko oglądałam bez przymusu :P

No to może tylko jakieś zauroczenie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

dawno mnie tu nie było , a w temacie prawie nic sie nie dzieje. Tylko andrzej sie chwieje i czytajac jego wypowiedzi jak wzdychał do panny , ktora go olała jak sledziłem temat , teraz radykalnie zmienił podejscie do kobiet , ale przy jednym pozostał szuka kobiety do gospodarstwa a nie drugiej połowy a co do znajdowania edek18 na NK to zaden problem juz dawno ogladałem. pozdrawiam miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Odnośnie tamtej panny to jest w mym sercu i tak pozostanie. Dopóki obrączki na palu nie będzie miała iskra nadziej będzie żyć. Jest młoda, nie wie jeszcze co jo w życiu spotka.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Wiecie co??

Tak czytam i czytam te ostatni posty i doszłam do wniosku że ja to chyba ze średniowiecza jestem...

Bo w wieku 15 lat nie myślałam o dupczeniu sie z kim kolwiek, tylko o tym zeby sie uczyc.

A potem bębnią że dzieci maja dzieci i najlepsze są ich usprawiedliwienia: ,,Że oni nie wiedzieli że tak sie stanie, że oni nie wiedzieli że z tego dzieci sie biorą"

No dajcie spokój...

 

Ja tam wole do ślubu poczekać i oddać to co mam najcenniejsze temu jedynemu na całe życie i nie będe miała problemów jak sie dziecko pocznie :P

Masakra i więcej nic nie powiem...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To jest kwestia indywidualna. Jedna pójdzie do łózka w wieku 15 lat a inna 20. Nie ma reguły. Fakt ze tych w wieku 20 jest mało.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

martina w 100% się z Tobą zgadzam. To co piszecie to moim zdaniem jest żałosne, a później się okazuje, że trzeba się hajtać bo dziecko w drodze, a jak nie to do końca życia będziecie płacić alimenty i całą resztę życia żałować głupiego wybryku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

@semos mówi się że człowiek uczy się na błędach. Tylko niektóre są na całe życie...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Nie dziekuje za takie błędy...

Wolałabym sie cała połamać niż zajść w ciąże i nie wiedziec z kim..


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No chyba ze by był trójkącik albo więcej to by mógł być problem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

wiec zastanów się quercus czy taki ktoś (mówię tutaj ogólnie o dziewczynach i chłopakach) w wieku 15-16 lat wie i dopowiada w pełni za woje czyny. Później jest tak jak napisała MARTINA

 

A potem bębnią że dzieci maja dzieci i najlepsze są ich usprawiedliwienia: ,,Że oni nie wiedzieli że tak sie stanie, że oni nie wiedzieli że z tego dzieci sie biorą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dzieki za poparcie :P


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj