marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

no Edzia u mnie byl ostatnio i prawie laskie bym do jeziora wrzucil .. ale nie zle mi sie oberwalo :P .. no ale potem jej przeszlo haha no a z ta reka co mi kazalas sprawdzic to nie dostalem po glowie wrecz odwrotnie :) haha

 

 

no no Jedrek a tobie jak tam idzie bo zamilkles cos ostatnio widze .. Opowiadaj co tam z Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Co zrobić gdy przyjaźń do kobiety przerodziła się w obsesję na jej punkcie w tle seksualnym ? Jedziemy na biwak a ja mam być z nią w

pokoju . Kocham Dominikę :P , druga Dominika wkurza się na mnie , teraz pisze wiadomości z uśmieszkami na NK , dziwnie się czuję :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ty sie dziwnie cujesz a ja nic z tego nie kapuje haha .. no ale mniejsza z jakas Dominika jedziesz na biwak (i ze co laska z kolesiem w jednym pokoju ?? torche dziwne) ... no i jaka sie na ciebie wkurza i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehe no to się ciesze bardzo,ze nie chyciłeś po łapach :P

ja tysz nie kapuje :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

W sumie to już po zakończeniu , z tą właściwą Dominiką jeszcze nie zacząłem , moja była miała na imię Dominika i teraz do mnie pisze . W dodatku strzeliło coś we mnie i pożądam ciała mojej przyjaciółki , na biwaku będę miał z nią i jeszcze koleżanką pokój , dziś jeszcze zaprosiła mnie do siebie żebym nauczył jej brył obrotowych i został na ognisku ( melanż ) , w dodatku będę jedynym chłopakiem :P

Muszę to uporządkować .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To będziesz miał harem :P Ty jo pożądasz a ona ciebie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jest dla mnie miła , rozmawiamy o seksie często , wiem co by ją zaspokoiło , niestety ona jest dziewicą , a to rzecz trudna :P Ale jej nie kocham , kocham Dominikę .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Może che to zmienić?? Ty byś w tym pomógł.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Dziś gdy robiliśmy pracę na WOS to siedziałem bardzo blisko , ona miała koszulkę z krótkim rękawem , patrzyłem na jej ręce i chciałem je całować , potem zaciągnąłem się jej pięknym zapachem , trudno było opanować rządzę . Nic dziwnego , że nauczycielka mówi abym w przyszłości pisał powieści erotyczne , albo wiersze .

Boję się , że u niej w domu stanie się coś dziwnego . Jej rodzice wyjechali .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wolna chat?? Oj będzie ciekawie :P Jeśli oboje tego chcecie to do dzieła :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Boję się tego momentu gdy zaciągnę się jej zapachem , wtedy nie mogę zapanować nad sobą .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Tak czytam twoje posty i aż Ci zazdroszczę :P


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jeszcze nie ma czego . Była mnie atakuje , kocham jedną , jak na razie bez wzajemności , przyjaźń do kobiety przerodziła się w obsesję , jak na razie nie spełnioną , być może nigdy . Czekam na wyniki testów i wakacje , to mnie ostudzi .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

No ale jeśli cię zaprosiła do siebie i w dodatku będziesz jedynym chłopakiem na imprezce bez rodziców to wydaje mi się że nie jesteś dla niej obojetny :P


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

powiedz gdzie ta impreze to ja wpadne tam do was :P zajmne sie dziewczynami zeby cie nie kusila tam zadna :) i zebys nie zapomial o tej swojej Dominice co ja niby kochasz chociasz jak myslisz o innych i wogole z tego co piszesz to ciezko czasem uwierzyc ze ja tak naprawde kochasz .. :)) no ale wiesz bierz sie za ta co ja ja widzialem a nie sie opierniczasz i za innymi biegasz .. bylej powiedz prosto z mostu zeby nie robila sobie nadziei.. a co do tej dziewicy to w czym problem niby jest co? chociasz jak to ma byc jedno razowe to szkoda by bylo w taki sposob tracic cnotke ale laski sa rozne i nigdy nic z nimi nie wiaodmo co im chodzi po glowie ..

 

 

Edzia no po lapach nie dostalem ale za to celibat mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Damian może ona właśnie che tak cnotę stracić?? Albo po prostu che z nim stracić. 13091993 jak ci da to bierz. Inna może sie nie trafić już. Puki co nie masz dziewczyny. Jak będziesz miał to by była już zdrada.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no w sumie Andrzej ma racje .. a wiesz chociasz albo sie dowiesz ze zaden jej nie mial tak jak ty i ze tobie oddal cnotki wiec raczej cos dla niej znaczysz i nie jestes jej obojetny wiec musisz dobrze przemyslec te swoje Dominiki i wogole .. no i dziewice sa najlepsze bo wiesz ze tylko z toba a nie z nie wiadomo iloma kolesiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ale po pierwszym stosunku kobieta zmienia swój stosunek wobec partnera , czasami zakochuje się w nim , a czasami ...

Jak nie ją to inną wezmę na tym ognisku , wszystkie laski z tej ekipy mnie lubią :P Ale tamtej pragnę jak ziemia słońca . Śniła mi się już nie raz w różnych pozycjach .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Może wszystkie ci dadzą :P Będzie orgia :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Łooooo,no ale jak tylko CIe pociąga a kochasz tamtą to się nie bierz za tą :P bo to troche nie wporzasiu będzie :)

hohoho dlaczego celibat ???????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

oj cos widze Jedrek widze ze ta Dominike co niby kochasz to masz gdzies nie chce ci sie meczyc i o nia starac wolisz taka latwiejsza co sama do ciebie legnie i takie inne .. no no pewnie by bylo ciekawie z kilkoma laskami na raz haha .. no no wiesz po pierwszym stosunku laska albo sie rzarza do seksu albo sie jej podoba i by chciala czesciej z tym kolesiem .. ja nie wiem ile wy macie lat ale za nauke sie wezcie a nie za sparwy lozkowe :P potem bedzie ze dzieci maja dzieci haha ..

 

 

jak to dlaczego .. sam nie wiem jakos stwierdzila ze nie chce byc w ciazy ze jest za mloda :) .. no ale jakos wytrzymam chyba bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Damian przecież zaraz wakacje to jako naukę??:P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

oj Andrzej czepiles sie .. no wlasnie wakacje i znow po wakacjach bedzie laska pojdzie do pierwszej klasy szkoly sredniej z brzuchem albo jeszcze gimnazjum nie skonczy i bedzie z brzuchem latac a pozniej z wozkiem .. troche rozsadku trzeba by bylo miec czasami :P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale przecież można się zabezpieczyć :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a to juz zalezy kto jak lubi :P haha .. moj kumpel tez sie zabezpieczal we wrzesniu bedzie mial corke :) a za dwa tygodnie slub :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj