marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

Nigdy nic nie wiadomo moze cie los zaskoczy Andrzeju i bedziesz szczesliwy .. bedziesz zapominal o niej i po malu prawie zapomnisz a tu nagle nispodzianka moze byc a jak bedzie to czas i zycie pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Iskra nadziej zawsze będzie we mnie. Czy wybuchnie płomień?? Zobaczymy. Narazie stanu cywilnego nie zmienia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Witam wszystkich uwodzicieli i uwodzicielki , dawno mnie tu nie było :) ,niedawno poznałem fajną dziewczyne u kolegi na grillu.Gadka szmatka fajnie się gadało na luzie (po prostu miodzio atmosfera z nią jest), ale niestety szczęscie nie morze trfać wiecznie.Dziś byłem na spotkaniu było ekstra, ale niestety ma już jakiegoś gośćia na oku ;) , i nic więcej z tego nie bedzie :) .Zawsze coś, kurde jak się trafi jakaś normalna i sypatyczna dziewczyna i już niby zaczyna się fajnie ukłądać , a tu nagle wszytsko legnie w gruzach i lipa.Normalnie aż człowiekowi odchodzi chęć od roboty, nie pozostaje chyba nic innego jak iść do sklepu i kupić lekarstwo na doła :) .Pozdro dla tych którym się jeszce nie udało znaleść tej tego wymarzonego.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

UrsusFan1222 a jak bys o nia powalczyl moze bys mial jakies szanse co? wiesz bys z nia sie czesto widzial to moze bys jej jakos wybil tego kolesia z glowy i bys mial szanse na cos wiecej a nie poddales sie bez walki no chyba ze nie ejst warta zacodu to co innego ale z teog co pisales to raczej jest . i zamiast topic smutki w butelce wodki to pomysl jak tu ja zachecic i przyciagnac do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja to tylko topie skończone matury ;)

A miłość przyjdzie z czasem :)

 

,,Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do Twego domu, w Twe życie, do Twego serca.."

 

To zdanie wyryłam sobie w pamięci i to ono pomaga mi we wszystkim :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

teraz jak to przeczytałem to gdyby nie podpis z boku, że to Ty napisałaś to na 100% pomyślał bym, że to motto Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusC3603p    1
Ja to tylko topie skończone matury :)

A miłość przyjdzie z czasem :)

 

,,Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do Twego domu, w Twe życie, do Twego serca.."

 

To zdanie wyryłam sobie w pamięci i to ono pomaga mi we wszystkim ;)

 

Oj żeby tak było jak martina mówi ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
teraz jak to przeczytałem to gdyby nie podpis z boku, że to Ty napisałaś to na 100% pomyślał bym, że to motto Andrzeja

 

Bo ono do mnie nawet pasuje

 

Tak sobie myślę czy czasem nie przyszła i zapukała tylko ze potem poszła....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Dobry wszystkim!

 

Aleśmy dawno endriu nie gadali. :P

 

Byś widział jakie panny się teraz u mnie pod szkołą przewijają. człowieku tyle towaru że nie wiadomo co brać.

 

Bo ciepło JE!


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Żebyś zobaczył moją minę gdy zobaczyłem meila kto opowiedział w tym temacie....

 

Co do tych dziewczyn to pewno i tak żadna nie będzie cie chciała :P

 

PS Jaki długi pobyt planujesz na af?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A sie zobaczy.. :P

 

Co do dziewczyn.. wiesz to są takie... niby ładne ale na jedną noc. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Żebyś zobaczył moją minę gdy zobaczyłem meila kto opowiedział w tym temacie....

PS Jaki długi pobyt planujesz na af?? :P

Ja z pewnością miałem inną minę :) No to teraz się zacznie :)

No to zetor5340 ty się nie chwal że są laski tylko gadaj ile poderwałeś.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zapewne inną. U mnie było KTO :):P Kto mu zdioł bana

 

Ile?? Pewno żadnej :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Aktualnie jestem w takiej fazie życia że nie podrywam, tylko się bawie.

Co dzień coś się tankuje także jest zabawa, są dziewczyny. czego wiecej chcieć :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Zapewne inną. U mnie było KTO :P:) Kto mu zdioł bana

 

Ile?? Pewno żadnej :)

Miał bana 3 miesięcznego o ile dobrze pamiętam. 3 miesiaki minęły wiec wrócił. A bez niego to tak nudnawo czasami było, teraz już nie będzie :) .

Andrzej sorki za stwierdzenie ale tym postem sam go prowokujesz do kłótni. Ale zetor zna się żartach więc źle nie będzie.

Ooo i to mi się podoba(tzn postępowanie zetora :))


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Tak, masz rację musimy kiedyś skoczyć na jakieś jasne pełne bo widzę że ty jesteś jako jeden z niewielu kapujących na tym sławnym forumowisku.

 

Tymczasem pomykam w stronę kuchni coś przekąsić... :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tylko napisałem jako miałem reckie na to jak zobaczyłem w meilu

Zetor5340 odpowiedział na temat o nazwie "Pytanie dla uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2" , który subskrybujesz.

3 miesiące szybko zleciały...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Zetor5340 jak fajnie, że wróciłeś :P Andrzej nie prowokuj do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

uuu! :P

 

Witam witam...jeszcze goręcej...nawet całą kuchenką.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Cieszę sie ze jesteś pełen zapału do udzielania się w temacie ale proszę nie zmieniaj jego tematyki :)

 

 

Miło znów Cię widzieć Marcinie :)

 

Andrzej sorki za stwierdzenie ale tym postem sam go prowokujesz do kłótni. Ale zetor zna się żartach więc źle nie będzie.

Ooo i to mi się podoba(tzn postępowanie zetora :) )

Podpisuje sie pod tym.

 

 

Ale przechodźmy to tematu. Marcinie zarzuć jakiś motyw :)

I miałem racie. Marcin przyszedł i skasował posty :P andrzje2110

 

 

Znów coś pijesz do Marcina a potem powstają kłótnie... Marcin974


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Przepraszam dlaczego skasowano jakże romantyczną rozmowę między mną a koleżanką? :)

 

co ja bede zarzucał jak zaraz poczyścisz i bedzie...

Mmmm aż swieczke sobie zapaliłem przed monitorem -tak było romantycznie :)

Słuchaj -takim podejsciem to chyba znów długo nie pociągniesz... Marcin974

 

 

pytałem o czat i nie uzyskałem odpowiedzi.Andrzej się burzy zawsze to może ty marcin coś podziałasz?

Jak to nie?? Powiedziałem ze forum ci wystarczy. To oznacza ze na Chat nie masz wstępu. andrzej2110

PS: ja się nie burze :P

 

Bo co?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No ja tu prubowałam podrywać :P a tu skasowali to co juz iskrzyło :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Napisano (edytowany)

aż kuchenka sie spaliła :)

 

Post 100% trafiony w sedno tematu -normalnie hicior z ponad 300stron tematu...

Imponujesz Kobietom -nie ma co :)

Marcin974

 

oj... kupimy nową :P

 

Jeszcze uwazaj bo lodówkę Ci Wyp****i :)

 

 

 

już mam się śmiać?

3...2...1 -juz :) -daj znać kiedy bedziemy mogli przejsc do tematu :)

 

:)

 

Jutro

 

 

Pozdro

 

....

 

Ban na 6 miesięcy. -poprzedni nic nie pomogl. Marcin974

Edytowano przez marcin974

"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj