marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

marcin974    30

Jak ja lubię czytać posty @edek -dosłownie mają w sobie "to coś"...

 

 

U nas jest tez taka spokojna a lubi jak się ją po plecach "piesci"/drapie. Smiać mi sie chce bo swiruje do niej gość ale cos mu nie wychodzi, natomiast drugi rękę za podkoszulkę ją maca :D;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

toc tez tak mozna .. jak koles jest spokony i nie smialy a laska szuka bardzije odwazniejszego to sam widzisz co sie dzieje jest z tym i nic grzecznie ladnie i wogole a z drugim jak by wogole inna osoba .. no no Edzia zawsze cos fajnego i madrego napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehe nooooo po plecach tez mozna ;D a czemu nie :) a za koszulke to zboczuch jeden ;) już bym mu po łapach dała :)

A gdzie tam ja mądrego coś powiedziec haha... wyście widzieli wy wiecie :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a co to za roznica przez koszulke nie ma takiego efektu no wiesz chyba ze przypadkiem specjalnie ci cos odepnie no chyba ze nie nosisz :D .. no jzu nie badz taka skromna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mehehehe no jak to tylko znajomy to tylko przez koszulke :) nie ma zmiluj :)

nosze,nosze...jak inaczej chyba na podporkach by staly :) :) ach no jestem skromna i nie poradze nic ;)

to jak juz ktora jest otwarta to sie tak daje macać,a niech ma lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

juz nie przesadzaj z tymi podpurkami bo pewnie nez z czy ladnie sie trzymaja i nam tu nie sciamniaj .... no wiesz ciebie i nawet przez kurtke zimowa by bylo przyjemnie po macac :D) no ale to dobrze ze jestes skromna ;)) no wiesz takie otwarte przewaznie zle koncza .. ale to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

haha no zartuje nie sciemniam :D:) przez zimowa to nic nie czuc przeciez..no ale jak kto lubi :) no nie koniecznie zle,ale jak sie jest bardziej otwartym to sie czasem lepiej wychodzi na tym...no ale czasem tez zle ;) ja jakos jestem taka juz i nic nie poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ale damian masz bajer ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ee ja nie mam krzywych chyba :) nie przygladam sie :) no ale jak chcesz to mozemy sie kiedys Edzia umowic na ogladanie naszych nog :) .. no dobra nich ci bedzie ze zartujesz :) . no w sumie nic nie czuc no ale wiesz moze byc ciekawie nawet nie probowalem laski przez kurtke zimowa macac ;) .. no ale wisz chyba zebym mial zimne to bym sobie schowal je grzecznie ci pod kurtke zeby sobie ogrzac raczki twoim cialem :D) no no moze czasem nie wychodza zle zalezy jaka ta odwaga .. iw jakim stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Nie warto cieszyć się za wcześnie, bo prędzej czy później uśmiech z Twoich ust zejdzie i nie wróci tak szybo...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No nie mam co robic ino nogi ogladac :D;) wole se na rowerze pojezdzic :) hehehe

Noooo to sproboj na jakies dziołuszce w zimie i opowiesz nam jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

toc jezdzac na rowerze widac nogi no chyba ze jezdzisz w dlugich spodniach :).. no albo w mini jak ostatnio laskie widzialem na rowerze w miniowce .. ale jak lubi moze bez siodelka smigala :) .. no co ty nie chcesz zobaczysz moich nogow ;)) . no tak jeszcze bys z rowera spadla hha .. co ja mam ci opowiadac :D) .. sama wiesz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Zrobi Mu sie cieplo ale na twarzy zamiast w rece ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no wiesz zalezy na jakiej :)) bo w sumie w zime to mja tez mi nie da bo mi steka ze mam zimne rece i takie tam :D .. no ale w pysk nie dostalem od niej ;)) .. no a tak na jakies obcej to nie wiem chyba ze sie odwroci i sie usmiechnie to pewnie jej sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A no w dlugich jezdze ;) omarznieta jestem :) no to ma dziewczyna poczucie ubioru na rower :) hehe

hmmm no nie koniecznie musze widziec nozyska :D aaa no kto wie wpadla bym gdzie w krzypope :) po co mnie to widziec :) ja nie wiem, skad mam wiedziec :) dlatgo mowie ze opowiesz hehe czy Ci sie dostalo czy sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6
Są trzy : 19 , 22 , 24 .

A co do tych koleżanek , to racja , poprzednia dziewczyna rozstała się ze mną właśnie przez "koleżanki"

 

 

heh u nas w wiosce dziewczyny w wieku 22 czy 24 to już dawno zajęte albo "mężate" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0
Aaaa nie napewno nie :) ona jest sliczna i jego :) a mi to nie przeszkadza jak z umiarem i delikatnie ;) ja jestem przyjaciolka i dlatego tak no przytulac to wiadome ze tak :D codziennie kilka razy dziennie ;D ale u nas dalej nie zachodzi i nie zajdzie :) hehe ta Edzia to mi sie prze podoba :) normalnie chyba zmienie imie :)

Na pewno podświadomie podniecasz się , gdy on tak klepie :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Edzia jak ci zimno to ja z checia moge cie ogrzac ;)) .. no dobrze to opowiem ci jak sie teraz spotkam ze swoje to ci powiem czy dostalem czy nie;)) no to kiedy jedziemy sie przejachac rowerami co :D

 

no no Jedrek moze i masz racje ze ja to podnieca takie klepania .. a koles moze nie ma pod reka swojej to ja poklepuje :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

haha jakos wtedy sie nie podniecam bez przesady to nic nie znaczace klepniecia ;)

Rowerami,a kiedy tylko chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jak by to było nieznaczące to klepał bym wszystkie dziewczyny w promieniu 10 km ;) Ale wolę nie ryzykować , dziś Magda znów mnie klepnęła , ja już nie mam słów :) Przez to wszystko zapominam o Dominice :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hahaa jedak wybrał mnie,bo inne sie wstydzi ;) No nie Ty nie bój się Skięt :) to tylko Misiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

A , jeszcze powiedzcie mi co na odwagę mam wziąć ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

byle nie piwo ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj