marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

13091993    0

Daj mi jej zdjęcie to Ci co napiszę :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no spoko rozumiem .. wiesz raczej sie nie znaja ale nic nie wiadomo :P . haha..

 

no to poakaz zdjecie :P napisz tu link gdzie mozna ja zobaczyc albo podeslij na Priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Usunąłem wiersz , on ma być tylko dla Dominiki , jak nie uda się to opublikuję go na forum , może komuś się przyda .Gdy patrzę na usta malowane róży czerwienią ,

 

Ona się nazywa Dominisia Królik i pochodzi ze wsi Gurcz


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to powiem ci ze warta zachodu :P ma nie zle nogi :P) .. no mysle ze ci sie z nia uda . mlodo wyglada ile ona ma lat? bo wiesz ciezko bedzie ci ja miec na dluzej jak jest mloda bo pewnie bedzie chciala poszalec a tak wiesz zwiazek jako tako co nie co ogranicza .. no ale mysle ze bedzie dobrze wygladala na normalna i wiedzaca czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Może mi się uda , ma 14 lat . A ty Damian jak byś nie miał dziewczyny to byś mógł startować do jej sióstr , twoja kategoria wiekowa i na pewno w twoim guście . :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No no a to ile ma lat? i skad wiesz ze w moim guscie? :P

no ale ta twoja mloda 14 lat ciezko bedzie bo wiesz zazdrosne kolezanki zaczna gadac jakies bajki na twoj temat .. no ale ona miejmy nadzieje ze nie jest taka zeby sluchac bredni kolezanek i bedzie ci ufac i wierzyc i bedzie wam dobrze .. wiec startuj startuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Są trzy : 19 , 22 , 24 .

A co do tych koleżanek , to racja , poprzednia dziewczyna rozstała się ze mną właśnie przez "koleżanki"


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

to jedynie ta 19.. bo w starszych nie gustuje :P.. no wiesz chociasz jak bym byl sam a jakas starsza by miala zostac na gospodarce to bym sie juz kolo niej zakrecil :P .. no ale juz mam dziewczyne :P .. i daleko bym mial nawet nie wiem gdzie to jest :P .. szukalem w jej znajomych jej siostr no ale nie wiem ktora nie bede szukal :) .. a twoim zdaniem to niby ktora by byla w moim guscie co?

 

no no wiem cos o tym jak bylem mlodszy to tez mialem laskie w wieku 14lat no i kolezanki jej ladnie nagadaly ze szok .. no ale coz zazdoscily jej... mam nadzieje ze ona ma madrzejsze kolezanki albo ze zandnej z jej kolezanek nie wpadniesz w oko .. bo pierw rozwali wam zwiazek a potem sama zacznie sie kolo ciebie krecic .. no ale mam nadzieje ze tam dobrze sie wam ulozy ..

 

zapomialem ze mnie widac na NK :P .. no ale chyba nie bedzie zla ze ja ogladalem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja się z tym ograniczam , pomyśli , że jestem natrętny :P .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No wiesz jak by sie pytala co tak czesto zagladasz to zawsze mozesz powiedziec ze nie mozesz od niej oka oderwac i lubisz na nia patrzec bo ladnie wyglada ale to tylko zdjecia i bys wolal ja czesciej na zywo ogladac niz na zdjeciach :P ..

no no a te siostry jak dobrze widzialem to takie nawet ta co ma 24 lata jest nie zla :P a ta 19 widac ze taka jakby spokojna :P chociasz to moze tylko pozory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ich ojciec jest w radzie parafialnej , więc to go zobowiązuje czuwa nad ich przyzwoitością i byle komu ich nie odda :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

aha no to nawet nie mam co myslec :P no ale dobrze ze maja takiego ojca ktory je pilnuje chociasz czasem mozna przesadzic i dzieciaki sie buntuja no i potem oo brzuch nie wiadomo skad :P .. no no wiesz jesli Edzia wyglada tak jak na tej fotce co ma w profilu to tez nie zla z niej laska :P).. No chyab ze ten ojciec to takie rady z takim powolaniem jak Grzybowa z plebani to ja dziekuje :P haha ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

To ja mu wspolczuje zona i 4 corki . oja wez ja bym tak dlugo robil az bedzie syn jeden musi byc co najmniej :P .. haha no ale do zakonu .. hmm bym musial ja poznac czy juz poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jeszcze nie :P Moja koleżanka klepie mnie ciągle po pupie i mówi je jest fajna , co mam zrobić ? Czasami tak walnie , że boli , a sama niechętnie daje się klepać :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

aa .. no wiesz nie no nie bede demoralizowal przyszlej zakonnicy :P)

 

no jak to nie wiesz co zrobic . Olgadasz sie za Dominika a inna po tylku klepiesz nie ładnie:P.. haha .. nie wiesz co zrobic tez ja klepinij jak sie nie daje to wiesz zawsze masz pelno innych miejsc .. zamiast z tylu to z przodu (tylko lekko bo ja zaboli) no ale wiesz za gore .. no albo w udo ja klepnij .. no co ty boli cie jak cie dziewczyna klepie po tylku, moze jej wpadles w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Teoretycznie to ona nadaje się tylko do łóżka :P . Takiej dziewczyny bym nie chciał , w dodatku pali papierosy :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a to ile ma lat ta co cie klepie? .. a skad wiesz ze tlyko do lozka? moze umnie tez dobrze operowac widłami :P haahaa . ale jak pali to nie raz sie tylko z taka calowalem co pali .. i powiedzialem ze nigdy wiecej .. no ale ty masz Dominikiem gdzie sie za innymi jzu ogladasz co :P haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Nie będę się czaił , podejdę i powiem , że mi się podoba i czy pójdziemy na spacer , jeżeli się zgodzi to powiem , że jestem w niej na zabój zakochany , będę szczery , najwyżej mnie wyśmieje :P Mam nadzieję , że będzie z rodzicami u kuzyna :P

podziwiam cię za odwagę , nawet największe kozaki gna sie pod tym ciężarem.

a powiedziałeś jej to?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehe co to za przyjemnasc calowac sie z popielniczką :) :) no no żadna ;) no pięknie po tyłku CIę klepie i tak bez okazji :D no to ja musze uwazac bo mnie przyjaceil poklepuje czasema,ale jestem spokojna bo to przyjaciel i do tego ma dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benek70    0

To napewno mu się podobasz i dlatego ciebie zaczepia . Pewnie jesteś piękniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no wiesz moze mu ta jego nie wystarcza ze ciebie klepie ;) .. w sumie to tez czasem sie przytulalem do kolezanki z klasy .. tak bez okazji ..no ale zalezy jak kto to odbiera .. nie jedna ci da w pysk nie jednej sie spodoba .. no a jak Edzia nic nie mowisz to pewnie ci sie podoba jak cie tak klepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Aaaa nie napewno nie :) ona jest sliczna i jego :) a mi to nie przeszkadza jak z umiarem i delikatnie :) ja jestem przyjaciolka i dlatego tak no przytulac to wiadome ze tak ;) codziennie kilka razy dziennie ;D ale u nas dalej nie zachodzi i nie zajdzie :) hehe ta Edzia to mi sie prze podoba :D normalnie chyba zmienie imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj