marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

A mi pomysł z majtkami tak na początek się nie podoba. Lepiej coś co nie będzie się kojarzyć dwuznacznie.

A spacerek na łonie natury jest lepszy niż w tłumie ludzi. Basia wiem o co ci chodzi i ja wiedziałem ze się jeszcze na to nie zgodzi. Ale zapytałem tak żeby potem nie żałować ze nie próbowałem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

a czy spacer to od razu musi być po wiosce i okolicznym lesie??? ;) , że tak wtrace w wasza gadkę swoje zdanie , nikt nie żyje w końcu na jakimś "wypizdowie" i nie jest dziki chcesz poderwać babeczke to umyj buty i ręce przed spotkaniem :P ubierz elegancką koszule , zaproś na spacer ale gdzieś do cywilizacji ogród botaniczny czy rynek jakieś oryginalne miejsce i od razu babeczka nabierze ochoty a ty Andrzej słuchaj psycholog " banan" to będziesz "zima w trampkach chodził " nie wiesz ze wszystkie baby są takie same :) , z resztą jest takie powiedzenie "tego kwiatu jest pół światu:) nie ta to inna:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no tak ale Andrzejowi wlasnie ta sie upodobala i chce o nia zawalczyc i sie stara.. a wiadomo jak dziewczyna podpowiada jak ma postepowac z inna to mowi tak jak by ona chciala zeby ja chlopak poderwal i w jaki sposob .. no wycieczka gdzies to tez moze jest pomsyl .. zwierzeta ma na co dzien w domu wiec po co ma jezdzic do zoo ..jak juz to do kina na jakis fajny ciekawy film zeby jej humor poprawic i zeby nie stresowala sie matura ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
A mi pomysł z majtkami tak na początek się nie podoba. Lepiej coś co nie będzie się kojarzyć dwuznacznie.

Napisałem to z przymróżeniem oka ;) Pewna doza groteski na spotkaniu z dziewczyną nigdy nie zaszkodzi, ostatnio przymierzałem dziecięcy bucik na dużego palca u nogi, fason miał ciekawy ale niestety nie było odpowiedniego rozmiaru :P Oczywiście trzeba wyczuć jakie poczucie humoru ma nasza koleżanka żeby nie przedobrzyć z robieniem jaj i nie wyjść na błazna. W sumie... trzeba być sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ten temat był naprawde fajny jak @marcin974 zrobił pożądek. A teraz co?? Znów bajzel. Wczoraj to jeszcze trzymał sie kupy i wogóle, ale dziś??

 

Wole sie juz nie wypowiadac, bo jeszcze komus się cos nie spodoba...

 

Wiem że teraz nie pisze na temat, ale wezcie jak to czytam o tym bzykanie i ku....ch to mi sie zle robi. No ale każdy ma swoje zdanie...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

miałem już do czynienia z kobietami i byłem daleko ;) , ale teraz się zakochałem i nie mam odwagi zrobić tego pierwszego kroku , w jaki sposób mam zacząć ? Nie chcę wirtualnie , bo tak zniszczyłem poprzednią wielką miłość , proszę was o pomoc .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@13091993 hmm znasz ja? takie moje pytanie? jesli tak to zalezy jak ja zansz czy tylko czesc czesc i nic wiecej czy nawet czesc sobie nie mowicie. bo jesli nie to jesli znasz dobrze jakas jej kolezanke to pogadaj z nia o niej czy masz u niej szanse tylkoo to musi byc taka kumpele co ci nie narobi wiochy na dzien dobry .. a jak ta laske znasz dosyc dobrze to spytaj sie czy by nie miala ochoty isc na spacer we dwoje i pogadaj z nia i badz soba .. no i zobaczysz jak bedzie wam sie fajnie gadalo i wogole to spytaj sie kiedy pojdziecie na nastepny spacerek "moze jutro?" no i tak sobie gadajcie a z czasem jak bedzie sie wam dobrze gadalo to nie zobacysz kiedy a bedziecie razem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Z widzenia znam , była na moim profilu na NK i dała 5 , parę razy patrzyła na mnie w kościele i chyba raz się uśmiechnęła ;), cały czas o niej myślę , nie znam dobrze żadnej jej przyjaciółki , ale wiem , że jest wolna i lubi romantycznych . Ja mam cały zeszyt wierszami zapisany , o miłości i rolnictwie , na AF jeden niedługo dam .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Jak jestes spoko i kolezanka tej dziewczyny tez spoko to jestes w domu, chętna bedzie pomóc ale jak natrafisz na jakąś to nagada głupot i tak nastawi ją do Ciebie ze bedzie się wstydzić itd. Także najpierw kolezanka dziewczyny a potem dziewczyna ;)

 

Tylko uwazaj na dwulicowość koleżanki :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no chyba ze tak to jest troche ciezko.. ale to zalezy czy jestes smialy do kobiet czy taka cicha woda nie smialy.. no no widze ze poeta z ciebie jak nic ? a masz jej numer tel? hmm bys musial ja kieys po kosciele albo po szkole nie wiem gdzie sie widujecie zlapac jak by szla sama to napewno bedzie ci latwiej niz jak bedzie z kolezankami.. no i pogadac z nia .. moze to i glupie ale jak bedzie z kosciola sama wracac to podejdz do niej i pogadaj jak sie jej podobala masz i wogole i tak wiesz od mszy w cos bardziej normalnego co lubi robic w wolnych chwilach i co by powiedziala na popoludniowy spacer z toba w niedzielne popoludnie... no i z nia pogadaj tak ogolnie o wszystkim .. wiesz moze znajdziecie wspolna pasje czy cos o czym bedziecie sobie ciagle gadac .. najprosciej by bylo jak bys mial siostr ktora by byla jej przyjaciolka to by byla proscizna no ale widze ze to nie takie prosta ale jak ci na niej zalezy to musisz sie odwazyc na ten pierwszy krok na zywo jak nie chcesz na NK czy na gg... wiec ci mowie najlepiej jak bedzie szla sama to do niej podejdz ..

 

 

@marcin974 chyba ze trafi tragicznie ze ta kolezanka bedzie sie bujac w nim i jak sie dowie ze jemu sie podoba jej kolezanka to jej nagada glupot a sama bedzie do niego krecic .. osobiscie mialem taka sytuacje laska zrobila wszystko zeby mnie ta co z nia bylem zostawila a jak sie roztalismy to sie tamta zaczela do mnie kleic .. wiec lepiej uwazac na kolezanki swoich ukochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
No jatu slyszalam ze wirtualne sa dobre, a Ty piszesz ze zniszczyles przez to??

 

tu chodzi o to ze nie wirtualne sa dobre tylko ze tak jakby jak koles jest nie smialy to zeby zaczol przez NK albo gg lub cos innego do niej pisac i starac sie ja poznac .. no ale jak on nie chce przez to tylko na zywo musi sie przelamac .. no to on zniszczyl ale on nie pisal ze przez wirtual sa dobre tylko kto inny .. wiec polaczylas zdanie dwoch roznych osob ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Na AF zaglądam już bardzo rzadko bo raz w tygodniu. Ale to jest jeden z tematów które regularnie czytam i stwierdzam ,że pewna osoba która tu się udziela (nie bede mówił kto) sama sobie przeczy i próbuje z siebie robić "ofiare".

Taka rada odemnie jak masz coś powiedzieć bez sensu dajcie sobie siana. :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ten temat był naprawde fajny jak @marcin974 zrobił pożądek. A teraz co?? Znów bajzel. Wczoraj to jeszcze trzymał sie kupy i wogóle, ale dziś??

 

Wole sie juz nie wypowiadac, bo jeszcze komus się cos nie spodoba...

 

Wiem że teraz nie pisze na temat, ale wezcie jak to czytam o tym bzykanie i ku....ch to mi sie zle robi. No ale każdy ma swoje zdanie...

76 postów usunięte, ponownie zapraszam do tematu -tym razem bez @banan (banan ma bana) :P

 

 

Uuu i zapomnijcie o zamykaniu tematu.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co ban?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Za wszystko :P Teraz temat troche ucichnie :P


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Za tydzień spróbuję ją zagadać :P . Wszedłem na profil jej koleżanki , zrobiłem to tylko raz , a ona do mnie "co ty mnie tak podglądasz" , a później zaczęła się rozmowa , ta koleżanka też super laska , chyba mi w niczym nie pomoże , ale lepiej zacząć samemu . :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

oooo no to wiesz troszke sie postarasz,a moze koleznka pomorze tez w czyms przypadkiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No cóż. Jednak nie będziemy razem. emoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gifemoticon__cry_.gif

Nie pytajcie o nic więcej...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Nie będę się czaił , podejdę i powiem , że mi się podoba i czy pójdziemy na spacer , jeżeli się zgodzi to powiem , że jestem w niej na zabój zakochany , będę szczery , najwyżej mnie wyśmieje :P Mam nadzieję , że będzie z rodzicami u kuzyna :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ty na mnie mówią, że jestem niecierpliwy :P Ale teraz to mistrzostwo świata jest :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Nie będę się czaił , podejdę i powiem , że mi się podoba i czy pójdziemy na spacer , jeżeli się zgodzi to powiem , że jestem w niej na zabój zakochany , będę szczery , najwyżej mnie wyśmieje :P Mam nadzieję , że będzie z rodzicami u kuzyna :P

 

I dobry pomysł -Najlepiej tak niz robić jakieś podchody itd :P

Ale z tym ze zakochany to nie mów, to ze Ci się podoba owszem, po paru spacerkach mozesz/cie dojść do wniosku ze chyba cos do niej czujesz, i to nie jest takie zwykłe uczucie itd :P

 

Moze tez po którymś spacerze Ci sie przyśnić ze np. byliście w górach, noga Ci sie omsknęła ze skarpy, i dobrze ze złapała Cię za rękę bo byś spadł, albo jak byliście nad morzem, słoneczko pięknie świeciło, ona sie Opalała, Ty jej plecki smarowałes balsamem, potem piliście razem koktajl itd. Mi laska wkręcała tez ze jej się śniło ze byliśmy szkolą na wycieczce, no i sie bała sama spać i przyszła do mnie itd itd.

 

 

Tylko to musi być z przekonaniem bo jak wyczuje ze wkręcasz to chłopie żeś przepadł :P

 

 

A jak się nie zgodzi to z honorem odejdź z myślą "A zebyś starą panną została" :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj @marcin974 marzycielem jesteś. Ale ten tekst ze stara panna dobry :P

No a mi się ciągle ta co dała kosza śni...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Własnie -przeciez do niczego sie nie zobowiązuje Ci -Bo jak odrazu powiesz ze chcesz z nią chodzić, ona niby tez bedzie chciała i bedzie takie sztuczne :P -a smieje się bo trochę sie napatrzę na to :P , albo się skremuje i odmówi...

 

 

A jak się dobrze poznacie, bedzie Wam ze sobą dobrze to oboje dojdziecie do wniosku ze przyszedł juz czas na "przyjaźń w stopniu zaawansowanym" :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj