marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

no wiesz a co ci sie stanie jak poczekasz do slubu co? chyba nic :.. tak mi sie wydaje bynajmniej.. no znudzic ci sie a co too zabawka zeby ci sie znudzila.. no ale teraz to nie ktore laski w wieku 13-14 lat nie maja cnotki i co 10 chodzi z brzuchem.. no ale jak laska sie nie szanuje to nie jest warta nawet uwagi chyba ze kolesiowi chodzi tlyko zeby ja zaliczyc inie wazne kogo jak i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Co trzeba zrobić jeżeli podoba nam się laska , ale jej nie znamy , jak najlepiej ją zagadać żeby była oczarowana ? Gdybym traktował ją jak pierwszą lepszą to bym sobie poradził , ale czuję , że mi na niej zależy i chyba to coś poważnego ;) Dziewczyna parę razy patrzyła na mnie w kościele i dała mi 5/5 na naszejklasie , jak myślicie , jest jakaś nadzieja ?


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jak to KorwinMikke (chyba on albo coś pokręciłem) kiedyś powiedział, jakby miał 2 córki i jedną by niusł na ręcach przed sobą a 2gą przerzuconą przez ramię z tyłu to za tą 2gą już by gwarancji nie dał ;) , a tak poważnie kiedyś moja znajoma podczasa luźnej rozmowy zapewniała (gorliwa katoliczka i wolontariuszka) że ona do ślubu będzie w czystości, a dziwnym trafem za 5 mc-y od tej rozmowy urodziła, nietoleruje zachowania dziewczyn które zgrywają świętoszki a do swiętego to im dużo brakuje i nie chodzi mi tylko o "bzykanie" ale i wiele innych przykładów "nieświętego" zachowania chociaż by ostrego imprezowania, kłamstwa i wcwaniactwa, nie chodzi o to żeby znaleźć dziewice, chociaż dla chcącego i takie zadanie nie jest niemożliwe he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
wiekszosci na tym zalezy ale to swiadczy o tym ze nie szanuje dziewczyny z ktora jest jak jest z nia tylko po to aby ja zaliczyc i zostawic .. wiesz jak znajdziesz dziewice a jest takich nawet sporo tylko trzeba dobrze poszukac i nie miec nie wiadomo jakich wymagac co do laski i jak sie z nia jest to trzeba sie jej trzymac chyab ze przestanie sie ukaldac a kto ci kaze isc z nia do lozka od razu czy po miesiacu .. pojdzie z nia po slubie i chyba ci korona z glowy nie spadnie co?

Po ślubie?? W ciemno się hajtać?? Ja temu jestem przeciwny. Nie mówię ze zaraz na początku majo wskoczyć do łóżka ale po pewnym czasie tak. Pod tym względem tez trzeba się dopasować.

 

Nie zawsze zloto to co sie swieci. ;) Powiadasz zloty chlopak do WSZYSTKIEGO????? :)

 

Ja slyszalam ze to co jest do WSZYSTKIEGO to jest do NICZEGO. :)

 

A czy to dotyczy ludzi to nie wiem. :P

Karolka zna mnie od bardzo dawna i nie poznaliśmy się na necie a w realu wiec wie co mówi.

 

PS: Basia tylko bez głupich skojarzenie z tym wszystkim.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Co trzeba zrobić jeżeli podoba nam się laska , ale jej nie znamy , jak najlepiej ją zagadać żeby była oczarowana ? Gdybym traktował ją jak pierwszą lepszą to bym sobie poradził , ale czuję , że mi na niej zależy i chyba to coś poważnego ;) Dziewczyna parę razy patrzyła na mnie w kościele i dała mi 5/5 na naszejklasie , jak myślicie , jest jakaś nadzieja ?

 

napisz do niej na Naszej Klasie czy sie z toba spotka tak sam na sam byscie poszli i pogadali sobie na luzie czym sie interesuje i wogole co lubi robic itp itd no chyba wiesz o czym z nia gadac .. no i wiesz tak pierwszy spacerek drugi trzeci i zaczniecie sie do siebie zblizac albo nic z tego nie bedzie a to zauwazysz zaapewno . wiec ci mowie napisz do niej czy sie z toba spotka bo chciales z nia isc na spacer i porozmawiac i poznac ja lepiej czy nie ma nic przeciwko temu .. jak cos to napisz na priv albo na gg to ci powiem cos wiecej doradze .. bo sa rozne sposoby zeby dobrze wypasc przed nia i sobie wybierzesz to co bedzie ci odpowiadalo i uznasz za sluszne

 

 

 

@andrzej2110 no w sumie racja trzeba sie dopasowac no w ciemno brac to tez tak nie bradzo no ale ze nie 3 spotkanie do lozka a za tydzien wez idz ja cie nie znam wogole .. wiesz co innego jestes z laska jakis czas mieskzacie jzu troche razem i sie zawali totalnie no coz bylo co bylo mialo byc ladnie za rok dwa slub a tu d*pa .. takie cos to rozumiem a nie ze dis ty chodz do lozka jutro ty i tak wiesz .. no takie niby "sietoszki" sa najgosze bo tu niby taka i taka siweta ona nie bo cos tam a jak potem oj brzuch a ona skad sie wziol co?

 

a wierzycie w to ze dziewica moze zajsc w ciaze? bo ja taki kiedys myslalem nad tym i moim zdaniem jest to do zrobienia chociasznie probowalem no i teraz juz za pozno na takie probowanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

@19Damian89 popieram Twoją wypowiedź widać że znasz się na rzeczy ;) @13091993 a ode mnie taka rada staraj się być jak najbardziej naturalny nie pokazuj od razu wszystkiego na początku zastosuj metodę małych kroczków


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie chyba jedna nie jest mną zainteresowana w sensie bycia razem ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Teraz to jak nie bedzie wczesniej lozko to nie chca sie hajtac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@lukasz20 dzieki .. no i masz racje nie od razu wszystko po malu po malu i bedzie dobrze no i naturalnosc to podstawa bo udawanie kogos kim nie jestes na dluzsza mete nie wypali i da zle efekty na przyszlosc

 

 

@andrzej2110 no widzisz to moze nie jest warta uwagi zalezy z jakiego wzgledu nie jest toba zainteresowana moze jej kiedy spodpadles albo cos i do dzis pamieta i ma za zle no i sam widzisz. no ale wiesz moze jak bedziesz sie staral to ci ulegnie i zainteresuje sie wkoncu toba .. albo zorejrzyj sie za inna to moze wtedy bedzie zazdrosna o ciebie ..

 

@banan575 a czmeu tak sadzisz jak jest warta tego zeby na nia czekac to sie poczeka i wtedy zobaczy ze zalezy mi na niej a nie na lozko ze lozko to tylko dodatek do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

@banan575 widzę że wszystko do jednego sprowadzasz ;) ...


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Do niczego nie sprowadzam. Czytaliscie co pisal @bezeta10 to przeczytajcie jeszcze raz. Napisal jaka jest rzeczywistosc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

tak w ogóle to ja wyznaję jedną podstawową zasadę szczerość i tylko szczerość wiem że czasem zaboli ale jak się planuje coś poważnego to lepiej pewne niejasności wyjaśnić na początku niż później mają zaszkodzić. Pełna szczerość i zaufanie to jest mój przepis na udany związek i skutkuje ;) @andrzej2110 jeśli na tej jedynej Ci tak bardzo zależy to nie odpuszczaj ale zobaczysz że kiedyś całkiem przypadkiem poznasz tą jedyną...


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Po ślubie?? W ciemno się hajtać?? Ja temu jestem przeciwny. Nie mówię ze zaraz na początku majo wskoczyć do łóżka ale po pewnym czasie tak. Pod tym względem tez trzeba się dopasować.

A co tu się ma do dopasowywania, jak jest wypsarzana laska wiesz napewno, a każda ma takie same wyposarzenie (poza małymi wyjątkami ale jakby to był ten wyjątek to ci zaraz ślub unieważnią he he he mniejsza o to), no i co Ci da ten ślub jak już się dopasuejsz - dopłenisz formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Andrzej to Ty myslisz ze wszystkiego sie dowiesz o kobiecie przed slubem????? Zapomnij. Do czego jest Ci potrzebny ten slub???? Myslisz ze jak dziecko zrobisz przed to hajtasz sie bo kochasz przyszla zonke????? Bierzesz slub dla dziecka i zeby na wiosce Cie ludzie nie obgadywali.

 

Czasami sobie bzykniesz kobieta cie przytrzyma i juz po tobie. Dzidzia bedzie trzeba sie hajtac. A w planach miales co innego, i w ciagu kilku sekund plany poszly w pis.....u


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie wiem jak ty ale ja np. mam w tylku zdanie ludzi co o mnie mowia tylko po tym jak mnie widza a nie znaja ani troche albo moze raz ze mna gadali .. w sumie z malo kogho zdaniem sie licze .. no ale wiadomo ze do konca zycia bedziesz poznawal swoja zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zależy mi na niej tylko ze do miłości jej nie zmuszę. Znamy się już 6 lat. Nie wiem jak to będzie. Mam nadzieje ze jednak się uda.

Ja nie uważam ze jak jest dziecko to jest obowiązek iść do ołtarza. Jak do siebie nie pasują to lepiej nie brać ślubu. A co do gadania na wsi to niech sobie gadają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej a gadales z nia tak an luzie tylko jak z kolezanka czy starales sie tez powaznie pogadac tak wiesz niby tak ogolnie ale zeby tak powiedziala ci prosto w oczy co o tobie mysli czy widzi jakies szanse dla was czy tylko traktuje cie jak dobrego kolege ..

 

 

wiesz babanku trzeba uwazac jak sie bzyka i kogo zeby wrazie co nie wdepnac jak nie wiadomo co w co :.. a po drugie trzeba sie dobrze zabezpieczyc kazdy ma swoje sposoby jedni zakaldaja gumki jedni jada na wyczucie jedni na kalendarzyk itp itd

 

 

"Nie uwazales jak robisz teraz rob jak uwazasz" (Ojciec do syna na wiadomosc o niechcienej ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zapros Ja na AF i poprowadz do tego tematu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

jakby poznał partnera na samym początku to później taka monotonia by się wkradła związek przez takie ciągłe poznawanie siebie sie podtrzymuje. a jakby na ludzi patrzeć to nic by nie zrobił w życiu bo "co by ludzie powiedzieli"... chyba trzeba żyć wg swoich zasad i nimi się kierować być konsekwentnym i okazywać czego się chce @andrzej2110 dąż uparcie do celu!!


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no tylko nie robcie tak jak kolesie mojej kolezanki (siostry) oni to sa agenty ale jeszcze cnotki nie stracila ale kolesie wam mowie co drugi to lepszy jak mi to opowiadala to plakalem ze smiachu z asow ..

 

no macie racje nie ma co sie przejmowac co ludzie powiedza .. mi keidys babcia mowila jak zobaczyla moja laske bylem ja odprowadzic i wracam ta wchodzi do mnie i z tekstem " wnusiu to byla twoja dziewczyna taki kurdupel i nie za ladna byla wez taki przystojny powinienes sobie ladniejsza znalesc i wyzsza" spadlem z krzesla normalnie no ale juz z nia jestem .. teraz jestem z ta blisko rok (w srode minie) to narazie nic na nia nie mowial zlego tylko ze ladnie wyglada .. a co do wzrostu jej sie nie czepiala haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Gadałem z nią na poważnie o szansach na związek. Ona nie jest zainteresowana gospodarstwem ;) Sam nie wiem czy mnie trochę zwodzi aby sprawdzić czy faktycznie coś jest z mojej strony czy tylko na trochę. Narazie nie che się wiązać z nikim. Jest świeżo po rozstaniu z chłopakiem. Powiedziałem jej ze poczekam aż będzie gotowa na związek. Teraz ma się zająć zdaniem matury.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

hmmm no to trudne zadanie przed toba jak niechce zostac na gospodarce .. no ale wiesz mozesz z nia sie umawiac w czasie wolnym na spacerki wiesz takie miel pogawendki i te sprawy jako kumple albo przyjeciele sprobuj ja poznac co ja kreci w kolesiach czego nie lubi co by chciala robic w przyszlosci i takie tam .. sprobuj z nia pogadac o tym kolesiu co sie stalo i wiesz powiedz jej ze nie byl jej wart ze taka dziewczyna nie zasluguje na takie traktowanie ze powinien byc dumny ze ma taka wspaniala dziewczyne jak ona .. ze jak bys ty byl na jego miejscu to bys robil wszystko zeby ona byla przy tobie szczesliwa i bezpieczna staraj sie ja zrozumiec. (chocisz to nie musi byc latwe) moze spytaj sie czy jej pomoc w nauce do matury albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Czyli temat uwodzenia znów ruszy, i dobrze ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Gadałem z nią na poważnie o szansach na związek. Ona nie jest zainteresowana gospodarstwem ;) Sam nie wiem czy mnie trochę zwodzi aby sprawdzić czy faktycznie coś jest z mojej strony czy tylko na trochę. Narazie nie che się wiązać z nikim. Jest świeżo po rozstaniu z chłopakiem. Powiedziałem jej ze poczekam aż będzie gotowa na związek. Teraz ma się zająć zdaniem matury.

A nie myslales gospodarki zostawic i zajac sie czyms innym??? Ze tak zapytam ile ona ma lat????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jak zdaje mature to ma albo 19 albo 20 .. zalezy czy chodzilo do liceum czy do technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj